איך לצאת לפנסיה עם תיק בשווי 2 מיליון ₪

יוצאים לפנסיה מיליונרים

האם הפנסיה באמת שווה?


רוב האנשים חוסכים כל חייהם לפנסיה דרך חברות הביטוח השונות שמנהלות עבורנו את הכסף. חברות הביטוח משקיעות עבורנו את הכספים תחת רגולציה מכבידה וחוקים נוקשים ולעיתים קרובות החברות הללו מצליחות לייצר תשואה של כמה אחוזים בודדים בשנה. במידה ונדע איך להשקיע את הכסף בעצמנו נוכל ליצור תשואה גבוהה הרבה יותר מכל קרן השקעות. כך טען וורן באפט. בזמן המשבר הכלכלי הגדול בשנת 2008 התערב וורן באפט עם קרן גידור גדולה בארצות הברית בשם פרוטז’ה שהשקעה במדד ה500  תניב תשואה גבוהה יותר מאשר השקעה בקרנות גידור במהלך 10 שנים. ההתערבות הייתה על סך מיליון דולר אשר יתרמו לארגון צדקה שיבחר אחד הצדדים. תקופת ההתערבות הגיעה לסיומה ב-31 בדצמבר 2017, שם הוכרז על באפט כמנצח של ההתערבות.

מהו המדד המדובר:


בשנת 2020 החברה חילקה 2.29% מהרווחים אשר היווה 5.16 דולר לכל מניה, כלומר אם רכשתם 100 מניות של מקדונלדס בשנה שעברה הייתם מרוויחים 516 דולר (1,708₪) לא כולל את עליית הערך של המניה.

ישנם חברות שלאורך שנים נמצאות במגמת עלייה ולכן המשקיעים נהנים גם מתשואה גבוהה על ההשקעה וגם מכסף נזיל אותו הם מקבלים אחת לרבעון בדומה להשקעה בנדל”ן וקבלת שכירות.

ההבדל בין נדלן לבין השקעה בניירות ערך.


מדד S&P 500, או מדד 500 Standard & Poor’s, הוא מדד משוקלל לפי שווי שוק של 500 החברות הבורסאיות בעלות שווי השוק הגדול ביותר בארה”ב.

המדד מספק תמונה על מצב השוק כולו מכיוון שהוא מכיל 11 תחומים שונים כגון פיננסי, נדלן, טכנולוגיה, בריאות וכו..

בתוך המדד נמצא חברות כמו אפל פייסבוק גוגל נטפליקס וכו.

משנת 1930 עד היום מדד הs&p500  יצר תשואה שנתית ממוצעת של 7.84% כל זה למרות בועת הדוט קום בשנת 2000, למרות המשבר הפיננסי הגדול בשנת 2008, ולמרות הקריסה הכלכלית עקב וירוס הקורונה בשנת 2020.

תעודות הסל העוקבות אחרי מדד זה מחלקות דיבידנדים ובמידה והשקעתם חזרה את כספי הדיבידנדים, התשואה השנתית הממוצעת עומדת על 10%!  

ברוך הבא לחיי הפנסיה החדשים


אם השקעתם 1000 ש”ח בכל חודש במשך 30 שנה, השקעתם בסך הכל 360 אלף ש”ח.

אם יצרתם תשואה ממוצעת של 10 אחוז שנתי כמו שהבנו שמדד הs&p500 יצר במהלך ה30 שנים האחרונות, התיק שלכם לפנסיה יעמוד על 2.28 מיליון ש”ח!

הסיבה לכך נקראת אפקט הריבית דריבית, במידה ואתם אינכם מכירים אפקט זה אתם מוזמנים לקרוא עליו בבלוג שלנו.

עכשיו בינינו הנורמה החברתית ״והחינוך הפיננסי״ אותו אנו מקבלים הוא בעצם לעבוד קשה במשך כ-47 שנים או 42 שנים לנשים שבינינו, ובכל הזמן לעבוד קשה ברמה שאנחנו בקושי נהנים מהחיים שלנו ובמהלך ההתבגרות או הפנסיה אנחנו כבני אדם מתכננים לנוח, לטייל ובעצם להנות מהזמן החופשי הנותר לנו, אבל איך אנחנו אמורים להנות מפנסיה של 2000-3000 ש״ח בחודש ועוד קצת מביטוח לאומי?? לא היינו מעדיפים להנות ולהגשים את החלומות הכי פרועים שלנו לאחר שעבדנו מספיק וכל כך קשה עם סכום כסף נכבד? אז בעצם ההשקעה במדד בסכום סמלי של 1,000 ש״ח בחודש תניב לנו פנסיה שתספיק לנו ליהנות ובאמת להגשים את החלומות שאותם חלמנו להגשים במהלך ה-40+ שנים שעבדנו.

איך עושים את זה ואיך בעצם נכנסים לעולם הזה של השקעות? העולם הזה בהחלט מצריך ידע בסיסי בהתנהלות פיננסית ואולי ידע בסיסי בהשקעות ,ולא כזה ידע שיצריך ממכם לעבוד קשה כעבודה שנייה אלא באמת להבין את המהות של התנהלות פיננסית נכונה.

במיוחד בשביל זה יצרנו את קורס סודות העשירים שילמד אתכם כיצד לחשוב כמו אנשים עשירים, איך מתנהלים כמוהם אפילו שאתם לא מרוויחים כמוהם. אתם בהחלט מסוגלים לשפר את רמת החיים שלכם לרמה הגבוהה ביותר וליהנות באמת מהפנסיה שלכם אחרי כל כך הרבה שנים של עבודה קשה.

הסוד האמיתי של העשירים הוא מינוף של הכסף , תמיד לנסות להגדיל אותו ובמקום להגיד תירוצים של ״אני לא יכול להרשות לעצמי״ למצוא את הדרך להרשות לעצמך.

ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן, הסודות אכן יעילים ובאמת נלקחו מעשירי העולם ובמיוחד בשבילכם אנחנו נעביר סדנה שלא מצריכה מכם שום ידע אלא רק רצון לחיות טוב יותר, מקווים שאהבתם ותתחילו ליישם ולאלה שבאמת מוכנים לקחת את החיים שלהם צעד אחד קדימה..

 

(SKILLS האקדמיה) מספקת שירותי הכשרה ולימוד בלבד, כל מידע או ייעוץ הכלולים בתוכן באתר הם בעלי אופי כללי בלבד ואינם מהווים ייעוץ אישי או השקעה.

לא נקבל אחריות לכל אובדן או נזק או הפסד כספי. כולל ללא הגבלה לכל אובדן רווח שעלול לנבוע בעקיפות או ישירות משימוש

במידע כזה או על סמכו. עליך לפנות לייעוץ פיננסי עצמאי לפני שאתה רוכש מוצר פיננסי.

כל עסקאות ניירות ערך ומוצרים פיננסיים או מכשירים כרוכים בסיכונים.

אנא זכור כי תוצאות ביצועי העבר אינן בהכרח מעידות על תוצאות עתידיות.

מאמרים נוספים

איך איינשטיין יעזור לכסף שלכם לעשות עוד כסף

מה אם הייתם מגלים שלא רק שאפשר לעשות כסף מהכסף שלכם אלא היה אפשר לעשות כסף מהרווח שכבר צברתם? אלברט איינשטיין אשר הגדיר את התופעה הזאת כאחד מפלאי העולם אמר פעם " ריבית דריבית היא הפלא השמיני בתבל . מי שמבין זאת , מרוויח . מי שלא – משלם". אפקט הריבית דריבית היא הריבית על הקרן ( סכום ההשקעה / הלוואה ) + הריבית שהצטרפה לאורך תקופת ההלוואה / השקעה, כלומר אם השקענו 10 אלף ש"ח ובשנה הראשונה התשואה הייתה 10 אחוז.

איך וורן באפט יודע איפה להשקיע

וורן באפט הינו אחד מגדולי המשקיעים אשר הונו מוערך בכ-100 מיליארד דולרים. למי שלא מכיר וורן באפט עשה את הונו משוק ההון, שיטת ההשקעה שלו מבוססת על חוקים וכללים ברורים ופשוטים. אחד מהכללים הוא לוודא אם שווי החברה מנופח או מופחת ,והדרך לבדוק את זה היא מאוד פשוטה אז בואו נתחיל. כדי להבין האם שווי חברה מנופח או מופחת נעזר בכלי שנקרא מכפיל רווח. מכפיל רווח הינו יחס מחיר המניה לרווח החברה למניה.

איך לייצר הכנסה פסיבית

לפני שנתחיל להסביר לכם איזה אופציה קיימת להכנסה פסיבית, נגיד את זה בקול רם. כולנו היינו רוצים לחיות טוב יותר מבלי לעבוד קשה יותר, אך אם קיימת האופציה למה לא כולם עושים את זה אתם בטח שואלים?! האופציה קיימת וזה נכון לא כולם עושים את זה מסיבה אחת פשוטה, הם מעולם לא רכשו שום ידע פיננסי והפחד לצאת מאזור הנוחות ולסכן כסף שעבדת קשה בשבילו באמת מצריך קצת אומץ וקצת ידע האם זה שווה את זה בואו נגלה.
error: Content is protected !!

ברוכים הבאים

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים -