מניית אפל APPLE

חברת APPLE

קצת על החברה


חברת אפל, מתכננת, מייצרת ומשווקת פלאפונים חכמים, מחשבים אישיים, טאבלטים, בעלת פלטפורמה מסחר וצריכה שנקראת APP STORE  .

לחברה יש מערכת הפעלה ייחודית שמסונכרנת עם כל המכשירים הנקראת iOS  .

לאחרונה חברת אפל נכנסה לתחום המכוניות חשמליות אוטונומיות ומתכננת להשיק את רכבה הראשון כבר ב-2024.

יתרונות חברת אפל


*חברת אפל הינה בעלת שווי השוק הגדול ביותר בעולם = 2.3 טריליון דולרים! ולכן ייצור, פיתוח ושיווק הוא הליך פשוט לכמות הכסף האדירה הזו.

*אפל מתכננת פיתוח וייצור לסוללת הליתיום החכמה והיעילה בעולם עם עוצמת חום נמוכה שתשמר את חיי הסוללה לטווחים ארוכים יותר מהמתחרות.

*לאפל יש קהל צרכני עצום, ולכן גם אם כמות מזערית מהצרכנים של אפל יחליטו לרכוש את מכוניתה החדשה זה עדיין יהיה היקף מכירות עצום!

חשוב לדעת על אפל


לפני מספר חודשים חברת אפל פיצלה את כמות המניות שלה ל-5 ובכך היא אפשרה גישה לקהל הסוציואקונומי הנמוך יותר לרכשו בעלות בחברה.

דבר זה הוביל ועדיין יכול להוביל לרכישות גדולות של מניות שתאפשר מלחמה של מחירים גבוהים יותר, לתומכי ומעריצי אפל שרוצים להיות חלק מהצלחתה הענקית של החברה.

ובנוסף ההצהרה לבניית מכונית אוטונומית מיצרנית הטכנולוגיה והתקשורת הענקית אפל ,גרם להמון משקיעים לפתח עניין במניה מה שגרם להמון משקיעים להתבסס על אסטרטגיית השקעה ארוכת טווח עקב המכונית החדשה שתצא בשנת 2024.

סיכום חברת אפל


מבחינת הדוחות הפיננסיים החברה מתנהלת נהדר, הדוחות מראים מכירות בהיקף של כמעט 300 מיליארד דולרים, דבר זה משקף את יכולות המכירה והשיווק של החברה

שנראית נהדר פיננסית.

בנוסף כל המוסדיים שמחזיקים במניה הזו עדיין לא מכרו שום דבר וזהו כלי נהדר כאשר אנחנו חוקרים את ביצועי החברה, ובנוסף ביצעו רכישות חדשות לקראת המכונית החדשה שתצא ב-2024.

מבחינת מחיר המניה היא אכן נמצאת במחירים גבוהים דבר זה אכן מקשה על עלייה דרמטית במחירים אבל כפי שאנחנו מכירים ולומדים על אפל החברה בהתפתחות תמידית ולכן הסקטור החדש יכול להוביל להגדלה משמעותית של החברה בעתיד הרחוק יותר.

מלבד זה לאפל יש קהל מעריצים המוני מכל רחבי העולם שממתין להשקת המוצרים שלה מדי שנה, כאשר המכונית תצא למכירה ציבורית הדבר הזה עלול להוביל לקניות מרובות של המכונית מקהל הצרכני של חברת אפל מה שיכול להגדיל הכנסות, לבצע שיווק בצורה אגרסיבית יותר, ולבסוף גם להוביל את אפל להיקף מכירות עצום שיכול להוביל על המתחרים שכבר קיימים בשוק.

בסוף כולם היו רוצים מותג חזק ועליו לבנות מוצרים שיוכלו להימכר בכמויות ובדיוק גם כאן חברת אפל בונה על שם המותג שלה, למכירות של המוצר החדש ״מכונית האוטונומית הראשונה מבית אפל״.

 

(SKILLS האקדמיה) מספקת שירותי הכשרה ולימוד בלבד, כל מידע או ייעוץ הכלולים בתוכן באתר הם בעלי אופי כללי בלבד ואינם מהווים ייעוץ אישי או השקעה.

לא נקבל אחריות לכל אובדן או נזק או הפסד כספי. כולל ללא הגבלה לכל אובדן רווח שעלול לנבוע בעקיפות או ישירות משימוש

במידע כזה או על סמכו. עליך לפנות לייעוץ פיננסי עצמאי לפני שאתה רוכש מוצר פיננסי.

כל עסקאות ניירות ערך ומוצרים פיננסיים או מכשירים כרוכים בסיכונים.

אנא זכור כי תוצאות ביצועי העבר אינן בהכרח מעידות על תוצאות עתידיות.

מאמרים נוספים

איך איינשטיין יעזור לכסף שלכם לעשות עוד כסף

מה אם הייתם מגלים שלא רק שאפשר לעשות כסף מהכסף שלכם אלא היה אפשר לעשות כסף מהרווח שכבר צברתם? אלברט איינשטיין אשר הגדיר את התופעה הזאת כאחד מפלאי העולם אמר פעם " ריבית דריבית היא הפלא השמיני בתבל . מי שמבין זאת , מרוויח . מי שלא – משלם". אפקט הריבית דריבית היא הריבית על הקרן ( סכום ההשקעה / הלוואה ) + הריבית שהצטרפה לאורך תקופת ההלוואה / השקעה, כלומר אם השקענו 10 אלף ש"ח ובשנה הראשונה התשואה הייתה 10 אחוז.

איך וורן באפט יודע איפה להשקיע

וורן באפט הינו אחד מגדולי המשקיעים אשר הונו מוערך בכ-100 מיליארד דולרים. למי שלא מכיר וורן באפט עשה את הונו משוק ההון, שיטת ההשקעה שלו מבוססת על חוקים וכללים ברורים ופשוטים. אחד מהכללים הוא לוודא אם שווי החברה מנופח או מופחת ,והדרך לבדוק את זה היא מאוד פשוטה אז בואו נתחיל. כדי להבין האם שווי חברה מנופח או מופחת נעזר בכלי שנקרא מכפיל רווח. מכפיל רווח הינו יחס מחיר המניה לרווח החברה למניה.

איך לייצר הכנסה פסיבית

לפני שנתחיל להסביר לכם איזה אופציה קיימת להכנסה פסיבית, נגיד את זה בקול רם. כולנו היינו רוצים לחיות טוב יותר מבלי לעבוד קשה יותר, אך אם קיימת האופציה למה לא כולם עושים את זה אתם בטח שואלים?! האופציה קיימת וזה נכון לא כולם עושים את זה מסיבה אחת פשוטה, הם מעולם לא רכשו שום ידע פיננסי והפחד לצאת מאזור הנוחות ולסכן כסף שעבדת קשה בשבילו באמת מצריך קצת אומץ וקצת ידע האם זה שווה את זה בואו נגלה.
error: Content is protected !!

ברוכים הבאים

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים -