מניית ננו דימנשיין – NNDM

"חברה ללא מתחרים" - קטי ווד

קצת על מניית NNDM


חברת ננו דימנשיין מתעסקת בייצור ופיתוח מדפסות תלת מימד עם טכנולוגיות חדשניות שאין לה מתחרים.

התוכנה ומערכת ההפעלה הינה מיוחדת במינה שמאפשרת הדפסה מהדברים הגדולים ועד הקטנים ביותר.

השימוש היום יומי שלנו כצרכנים בחברה הוא ייצור שבב הדפסה והורדה לכל מכשיר חשמלי שקיים, זה נמצא בפלאפונים, מחשבים ואפילו אוזניות האייר פודס המזעריות.

יתרונות חברת  Nano Dimension


*החברה הפכה מחברת פיתוח לחברת ייצור.

*לחברה יש 0 מתחרים וגם אלה שמנסים רחוקים שנות אור מהטכנולוגיות הקיימות של ננו.

*לחברה יש 450 מיליון דולרים בכסף נזיל.

*לננו דימנשיין יש יותר מ-350 פטנטים טכנולוגיים שרשומים על שמה.

חשוב לדעת על חברת Nano Dimension


טשה קיני אנליסטית ב-ARK השקעות אמרה “ננו דימנשיין מאוד ייחודית ואין אף אחד שיעשה את מה שהיא תעשה”.

כאשר אנחנו שומעים משפט כזה מתעודת הסל וקרן ההשקעות הגדולה והחזקה ביותר בעולם זה נותן לנו זריקה חיובית לגבי המחקר שלנו להמשך המגמה של המניה.

בנוסף חלק גדול בהצלחה של עסקים זהו הבידול הנכון להיות מיוחד במשהו שלא יכול להתחרות בך , ננו דימנשיין בעלת טכנולוגיות מתקדמות שאין לה מתחרים ולכן הבידול שלה הוא בידול טכנולוגי שמעלה אותה רמה אחת מעל כל המתחרים.

סיכום על מניית NNDM


מבחינת הדוחות הפיננסיים החברה מתנהלת נהדר, וחשוב להכיר שווליום המסחר עולה דרמטית כמעט בכל יום מסחר (כלי חשוב לסוחר) מה שעוזר למניה לנסוק למעלה ולהילחם על מחירים גבוהים יותר.

בנוסף כל המוסדיים שמחזיקים במניה הזו עדיין לא מכרו שום דבר וזהו כלי נהדר כאשר אנחנו חוקרים את ביצועי החברה.

מחיר יעד פוטנציאלי – לפי ההיסטוריה אפשר לראות שמניית ננו דימנשיין הייתה באזורי ה-100$ למניה ולפי האנליסטים היא צפויה לחזור לשם בעתיד הקרוב.

חשוב להבין שחברת ננו דימנשיין מובילה כיום את תחום המדפסות תלת מימד ובעלת 350 פטנטים אשר רשומים על שמה, כך שלהעתיק אותה יהיה כמעט ובלתי אפשרי.

בנוסף החברה קיימת בישראל אך עובדת בצורה גלובלית ומה שמייחד את המוצר שלה שכבר נמכר, הוא השבב שכל מכשיר טכנולוגי חדשני זקוק לו עקב זה שחברת ננו היא היחידה בעלת האמצעים לייצור השבב בגודל הזה ולכן השימוש בו הוא מצרך חיוני בכל מכשיר וניתן לקנייה אך ורק בננו דימנשיין מה שנותן יתרון משמעותי למכירות החברה.

לסיום: חשוב שתערכו את המחקר שלכם ותאמינו במניה ובחברה לפני שאתם משקיעים.

ממליצים לכם להמשיך לעקוב אחרינו לעוד מידע וסקירה של המניות החמות בשוק!

 

 

 

 

 

 

(SKILLS האקדמיה) מספקת שירותי הכשרה ולימוד בלבד, כל מידע או ייעוץ הכלולים בתוכן באתר הם בעלי אופי כללי בלבד ואינם מהווים ייעוץ אישי או השקעה.

לא נקבל אחריות לכל אובדן או נזק או הפסד כספי. כולל ללא הגבלה לכל אובדן רווח שעלול לנבוע בעקיפות או ישירות משימוש

במידע כזה או על סמכו. עליך לפנות לייעוץ פיננסי עצמאי לפני שאתה רוכש מוצר פיננסי.

כל עסקאות ניירות ערך ומוצרים פיננסיים או מכשירים כרוכים בסיכונים.

אנא זכור כי תוצאות ביצועי העבר אינן בהכרח מעידות על תוצאות עתידיות.

מאמרים נוספים

איך איינשטיין יעזור לכסף שלכם לעשות עוד כסף

מה אם הייתם מגלים שלא רק שאפשר לעשות כסף מהכסף שלכם אלא היה אפשר לעשות כסף מהרווח שכבר צברתם? אלברט איינשטיין אשר הגדיר את התופעה הזאת כאחד מפלאי העולם אמר פעם " ריבית דריבית היא הפלא השמיני בתבל . מי שמבין זאת , מרוויח . מי שלא – משלם". אפקט הריבית דריבית היא הריבית על הקרן ( סכום ההשקעה / הלוואה ) + הריבית שהצטרפה לאורך תקופת ההלוואה / השקעה, כלומר אם השקענו 10 אלף ש"ח ובשנה הראשונה התשואה הייתה 10 אחוז.

איך וורן באפט יודע איפה להשקיע

וורן באפט הינו אחד מגדולי המשקיעים אשר הונו מוערך בכ-100 מיליארד דולרים. למי שלא מכיר וורן באפט עשה את הונו משוק ההון, שיטת ההשקעה שלו מבוססת על חוקים וכללים ברורים ופשוטים. אחד מהכללים הוא לוודא אם שווי החברה מנופח או מופחת ,והדרך לבדוק את זה היא מאוד פשוטה אז בואו נתחיל. כדי להבין האם שווי חברה מנופח או מופחת נעזר בכלי שנקרא מכפיל רווח. מכפיל רווח הינו יחס מחיר המניה לרווח החברה למניה.

איך לייצר הכנסה פסיבית

לפני שנתחיל להסביר לכם איזה אופציה קיימת להכנסה פסיבית, נגיד את זה בקול רם. כולנו היינו רוצים לחיות טוב יותר מבלי לעבוד קשה יותר, אך אם קיימת האופציה למה לא כולם עושים את זה אתם בטח שואלים?! האופציה קיימת וזה נכון לא כולם עושים את זה מסיבה אחת פשוטה, הם מעולם לא רכשו שום ידע פיננסי והפחד לצאת מאזור הנוחות ולסכן כסף שעבדת קשה בשבילו באמת מצריך קצת אומץ וקצת ידע האם זה שווה את זה בואו נגלה.
error: Content is protected !!

ברוכים הבאים

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים -