מניית ג’יבו – GEVO INC

GEVO החברה שרוצה לשנות את הדלק העולמי

קצת על מניית גיבו – GEVO

חברה אשר תחום העיסוק שלה הוא תחליף לדלק הנוכחי בדלק בריא יותר לסביבה, היא יוצרת את הדלק הזה באמצעות תירס ועוד המון רכיבים אורגניים אשר יחליפו את הדלק שאנו משתמשים בו באופן קבוע על מנת להפחית את הפגיעה באיכות הסביבה.

איך ביל גייטס קשור לGEVO

לפני כמה חודשים הפך ביל גייטס לבעל האדמות הכי גדול בארהב.

ביל גייטס קנה את שטחי האדמות על מנת לפתח ולפתור את בעיית הזיהום העולמית.

הוא מתכנן לעשות את זה באמצעות השקעה בחברות כמו GEVO שיפתחו תחליפי דלק שלא מזיקים לאיכות הסביבה.

איך נשיא ארצות הברית ג’ו ביידן קשור לGEVO

גו ביידן נשיא ארהב אמר בקמפיין הבחירות שלו שבמהלך כהונתו הוא הולך לתמוך בחברות שתחום עיסוקם הוא אנרגיה ירוקה.

בנוסף אם היה קיים החשש שחברות מהסוג הזה דלות תקציב מול חברות הנפט הגדולות ובגלל זה הן לא יוכלו להתקיים וליצור את המוצרים שלהם ברמה עולמית, גו ביידן החליט שהוא משקיע 2 טריליון דולרים!! בחברות מתחום האנרגיה הירוקה, מה שיכול להרים את GEVO ולגרום למחיר לנסוק למעלה במהלך הקדנציה שלו.

העתיד

יש הטוענים שחברות מתחום האנרגיה הירוקה יכולות להוות שינוי משמעותי בעולם, כיוון שרוב העולם מדבר על אנרגיה ירוקה, בזמן שמדינות משקיעות מיליארדי דולרים כדי למזער את הנזק הסביבתי, חברות שכבר מצאו פיתרון יכולות לנסוק.

משקיעים בכל רחבי העולם מחפשים את החברות החזקות ביותר בתחום כיוון שהתחון הזה עוד חדש יש המאמינים שהפוטנציאל בו גבוה מאוד ויכול לגרום לחברות בתחום לעלות מאות ואף אלפי אחוזים בשנים הקרובות.

מניית GEVO נותנת מענה על אחד התחומים המזהמים ביותר בכדור הארץ, כיוון שבתחום הנפט מעורבת המון פוליטיקה הנפט ממשיך לשלוט אך ג’ו ביידן הצהיר שבכוונתו דווקא לתמוך בחברות האנרגיה הירוקה ובכך הפחד שהפוליטיקה תהרוס את סיכויי ההצלחה של אותן חברות קטן.

שנת 2020 נקראת שנת EV BOOM ויש המאמינים שבקרוב אנחנו נראה את כל עולם האנרגיה הירוקה גדל ביחד.

במידה וסקטור שלם צומח הוא יכול לגרור איתו למעלה גם חברות שעוד לא רווחיות אך עם פוטנציאל עצום, מקרה דומה ראינו במניית NIO בשנה שעברה, למרות שהחברה אינה חברה רווחית, בזמן העלייה של טסלה משקיעים השקיעו גם בה וגרמו לעלייה של מאות אחוזים בזמן קצר.

 מחיר יעד וסיכום

לא כל יום ביל גייטס וגו ביידן מתאגדים לאותה מטרה של תחום האנרגיה הירוקה ולא רק שהאנשים החזקים האלה יממנו את הפרויקטים הם גם ימשכו משקיעים חיצוניים להשקיע בהם. ברגע שמשקיעים יראו שיש תמיכה מהממשלה הם ירגישו בנוח להשקיע סכומים גדולים באותם חברות.

מחיר יעד: לפי צפי אנליסטים וקריאת הדוחות הכספיים ועיקר פעילות החברה ,עם תמיכתם של גו ביידן וביל גייטס ,מחיר המניה יכול לנסוק ל50$ עד סוף השנה.

לסיום: חשוב שתערכו את המחקר שלכם ותאמינו במניה ובחברה לפני שאתם משקיעים.

(SKILLS האקדמיה) מספקת שירותי הכשרה ולימוד בלבד, כל מידע או ייעוץ הכלולים בתוכן באתר הם בעלי אופי כללי בלבד ואינם מהווים ייעוץ אישי או השקעה.

לא נקבל אחריות לכל אובדן או נזק או הפסד כספי. כולל ללא הגבלה לכל אובדן רווח שעלול לנבוע בעקיפות או ישירות משימוש

במידע כזה או על סמכו. עליך לפנות לייעוץ פיננסי עצמאי לפני שאתה רוכש מוצר פיננסי.

כל עסקאות ניירות ערך ומוצרים פיננסיים או מכשירים כרוכים בסיכונים.

אנא זכור כי תוצאות ביצועי העבר אינן בהכרח מעידות על תוצאות עתידיות.

מאמרים נוספים

איך איינשטיין יעזור לכסף שלכם לעשות עוד כסף

מה אם הייתם מגלים שלא רק שאפשר לעשות כסף מהכסף שלכם אלא היה אפשר לעשות כסף מהרווח שכבר צברתם? אלברט איינשטיין אשר הגדיר את התופעה הזאת כאחד מפלאי העולם אמר פעם " ריבית דריבית היא הפלא השמיני בתבל . מי שמבין זאת , מרוויח . מי שלא – משלם". אפקט הריבית דריבית היא הריבית על הקרן ( סכום ההשקעה / הלוואה ) + הריבית שהצטרפה לאורך תקופת ההלוואה / השקעה, כלומר אם השקענו 10 אלף ש"ח ובשנה הראשונה התשואה הייתה 10 אחוז.

איך וורן באפט יודע איפה להשקיע

וורן באפט הינו אחד מגדולי המשקיעים אשר הונו מוערך בכ-100 מיליארד דולרים. למי שלא מכיר וורן באפט עשה את הונו משוק ההון, שיטת ההשקעה שלו מבוססת על חוקים וכללים ברורים ופשוטים. אחד מהכללים הוא לוודא אם שווי החברה מנופח או מופחת ,והדרך לבדוק את זה היא מאוד פשוטה אז בואו נתחיל. כדי להבין האם שווי חברה מנופח או מופחת נעזר בכלי שנקרא מכפיל רווח. מכפיל רווח הינו יחס מחיר המניה לרווח החברה למניה.

איך לייצר הכנסה פסיבית

לפני שנתחיל להסביר לכם איזה אופציה קיימת להכנסה פסיבית, נגיד את זה בקול רם. כולנו היינו רוצים לחיות טוב יותר מבלי לעבוד קשה יותר, אך אם קיימת האופציה למה לא כולם עושים את זה אתם בטח שואלים?! האופציה קיימת וזה נכון לא כולם עושים את זה מסיבה אחת פשוטה, הם מעולם לא רכשו שום ידע פיננסי והפחד לצאת מאזור הנוחות ולסכן כסף שעבדת קשה בשבילו באמת מצריך קצת אומץ וקצת ידע האם זה שווה את זה בואו נגלה.
error: Content is protected !!

ברוכים הבאים

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים -