מניית טסלה TSLA

המובילה בשוק הרכב החשמלית - טסלה

קצת על חברת  טסלה


חברת טסלה מתכננת, מפתחת, מייצרת, מוכרת ומשכירה רכבים חשמליים, ומערכות ייצור ואחסון אנרגיה בארצות הברית, סין, ברחבי אירופה ולאחרונה אף הגיעה לישראל.

החברה פועלת בשני מגזרים, רכב, ייצור ואחסון אנרגיה. מגזר הרכב מציע כלי רכב חשמליים.

תחום ייצור ואחסון האנרגיה עוסק בתכנון, ייצור, התקנה, מכירה והשכרה של מוצרי ייצור אנרגיה.

יתרונות חברת  טסלה


* אחרי המון שנים טסלה הפכה לחברה רווחית וליצרנית הרכבים החשמליים הגדולה בעולם.

* העניין במניה עלה המון, וקיים הפוטנציאל שהעניין ימשיך עקב זה שטסלה נכנסה למדד ה-S&P500.

* בעל השליטה ומנכל החברה הוא אילון מאסק אשר נחשב לאיש העשיר ביותר בעולם כיום ולכן השפעתו על המניה ועל החברה סוחפת את מעריציו להשקיע.

* טסלה כרגע נמצאת בסקטורים המובילים בעולם מבחינת משקיעים וגם מבחינת התקדמות העולם אל תחום האנרגיה הירוקה וגם מכוניות חשמליות.

חשוב לדעת על טסלה


קצב המכירות של טסלה עולה בכ-50% בכל שנה משנת 2018, מה שחשוב להכיר שטסלה מכרה 50% יותר בשנת 2020 משנת 2019 למרות הקורונה,

מה שאומר שהתחום הזה מתחזק ומתעלה על עצמו.

על אף שהייתה קריסה כלכלית ועל אף המחלה, החברה שוברת שיאים משנה לשנה בקצב עצום.

חברת טסלה עומדת בראשה של החברות המכוניות אוטונומיות ובעלת שווי השוק הגדול ביותר בתחום זה.

מה שעוד חשוב להבין זה את מנכלותו של איש העסקים אילון מאסק אשר מוביל את החברה בצורה יוצאת דופן, על אף הקשיים שחווה מהחברה אילון מאסק הנהיג וממשיך להנהיג את החברה לשבירת שיאי מכירות, ייצור , גלובליות וגם מחיר המניה נסק למחירים עצומים בשנים האחרונות.

לסיכום על חברת טסלה


דוחותיה הפיננסים נראים נהדר, הדוחות מראים מכירות בהיקף של 31.5 מיליארד דולרים, מכירות בהיקף כזה משקפות שיווק ומכירות בקצב מסחרר ושומר על רווחיות החברה.

בנוסף יש המון משקיעים ברחבי העולם שלא מוכנים למכור את מניית טסלה עקב כך שהם מאמינים בחברה ובבעל השליטה והמנכ״ל אילון מאסק ולכן יש פחות היצע של מניות בשוק מה שגורם למחיר המניה להיאבק על מחירים גבוהים בימי המסחר שלה.

מבחינת מחיר המניה היא אכן נמצאת במחיר מאוד גבוה שזה דבר שמקשה על עלייה דרמטית במחירים בקצב מהיר, אך כפי שניתן לראות התקדמות החברה, קצב המכירות וקהל שנסחף אחר הבעלים מותיר את המניה במגמת עליה כבר מעל עשור שלם.

חשוב להבין שקיימים המון משקיעים אשר נסחפים אל השקעותיו של איל ההון אילון מאסק והולכים לפי המלצותיו ומקשיבים לכל ציוץ אשר הוא מעלה לטוויטר, כלי זה משחק תפקיד נורא גדול במניה כאשר האיש שמוביל אותה סוחף אחריו עוד המון משקיעים שמאמינים בו ובמה שהוא מנחיל ומייצג ולכן פעולה זו יכולה להוביל להשקעה ארוכת טווח במניית טסלה בקרב המשקיעים הקטנים. חברת טסלה היא אחת החברות שאנחנו שמים עליהן דגש בקורס שוק ההון אצלנו במכללת Skills.

(SKILLS האקדמיה) מספקת שירותי הכשרה ולימוד בלבד, כל מידע או ייעוץ הכלולים בתוכן באתר הם בעלי אופי כללי בלבד ואינם מהווים ייעוץ אישי או השקעה.

לא נקבל אחריות לכל אובדן או נזק או הפסד כספי. כולל ללא הגבלה לכל אובדן רווח שעלול לנבוע בעקיפות או ישירות משימוש

במידע כזה או על סמכו. עליך לפנות לייעוץ פיננסי עצמאי לפני שאתה רוכש מוצר פיננסי.

כל עסקאות ניירות ערך ומוצרים פיננסיים או מכשירים כרוכים בסיכונים.

אנא זכור כי תוצאות ביצועי העבר אינן בהכרח מעידות על תוצאות עתידיות.

מאמרים נוספים

איך איינשטיין יעזור לכסף שלכם לעשות עוד כסף

מה אם הייתם מגלים שלא רק שאפשר לעשות כסף מהכסף שלכם אלא היה אפשר לעשות כסף מהרווח שכבר צברתם? אלברט איינשטיין אשר הגדיר את התופעה הזאת כאחד מפלאי העולם אמר פעם " ריבית דריבית היא הפלא השמיני בתבל . מי שמבין זאת , מרוויח . מי שלא – משלם". אפקט הריבית דריבית היא הריבית על הקרן ( סכום ההשקעה / הלוואה ) + הריבית שהצטרפה לאורך תקופת ההלוואה / השקעה, כלומר אם השקענו 10 אלף ש"ח ובשנה הראשונה התשואה הייתה 10 אחוז.

איך וורן באפט יודע איפה להשקיע

וורן באפט הינו אחד מגדולי המשקיעים אשר הונו מוערך בכ-100 מיליארד דולרים. למי שלא מכיר וורן באפט עשה את הונו משוק ההון, שיטת ההשקעה שלו מבוססת על חוקים וכללים ברורים ופשוטים. אחד מהכללים הוא לוודא אם שווי החברה מנופח או מופחת ,והדרך לבדוק את זה היא מאוד פשוטה אז בואו נתחיל. כדי להבין האם שווי חברה מנופח או מופחת נעזר בכלי שנקרא מכפיל רווח. מכפיל רווח הינו יחס מחיר המניה לרווח החברה למניה.

איך לייצר הכנסה פסיבית

לפני שנתחיל להסביר לכם איזה אופציה קיימת להכנסה פסיבית, נגיד את זה בקול רם. כולנו היינו רוצים לחיות טוב יותר מבלי לעבוד קשה יותר, אך אם קיימת האופציה למה לא כולם עושים את זה אתם בטח שואלים?! האופציה קיימת וזה נכון לא כולם עושים את זה מסיבה אחת פשוטה, הם מעולם לא רכשו שום ידע פיננסי והפחד לצאת מאזור הנוחות ולסכן כסף שעבדת קשה בשבילו באמת מצריך קצת אומץ וקצת ידע האם זה שווה את זה בואו נגלה.
error: Content is protected !!

ברוכים הבאים

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים

לקבלת יעוץ חינם השאירו פרטים -