מניית Bally's Corporation (BALY)
מניית Bally's Corporation: הנתונים העיקריים
- סימול
- BALY
- בורסה
- הבורסה של ניו יורק (NYSE)
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- בתי מלון ומוטלים
איך קונים מניית Bally's Corporation מישראל?
מניית Bally's Corporation נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) בדולר, תחת הסימול BALY. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Bally's Corporation?
מניית Bally's Corporation נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) תחת הסימול BALY. מטבע המסחר: דולר.
Bally's Corporation: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 10,806,978,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- התחייבויות
- 8,636,971,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 390,184,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- הכנסות
- 2,436,189,000 USDלתקופה מ-2025-02-08 עד 2025-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -11,014,000 USDלתקופה מ-2025-02-08 עד 2025-12-31מקור הנתון
Bally's Corporation בקצרה, לפי רשומת SEC
Bally's Corporation מאוגדת במדינת דלאוור, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ (Accelerated filer) וגם חברה מדווחת קטנה (Smaller reporting company).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: בתי מלון ומוטלים (קוד 7011). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2024.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-NYSE בסימול BALY.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 50.47 מיליון מניות במחזור, נכון ל-31.7.2026.
שמות קודמים של הגוף המדווח ב-SEC: Twin River Worldwide Holdings, Inc. (עד 2020).
Bally's Corporation: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2024 ההכנסות של Bally's Corporation הסתכמו ב-2.45 מיליארד דולר, עלייה של 0.1% לעומת השנה הקודמת (2.45 מיליארד דולר). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2020 (372.8 מיליון דולר), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 60.1% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2020 לזו שהסתיימה בדצמבר 2024, השוליים התפעוליים ירדו מ-מינוס 4.9% ל-מינוס 10.5%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: מינוס 23.2% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
בכל 5 השנים שבטבלה Bally's Corporation רשמה הפסד נקי. בשנה האחרונה: הפסד נקי של 567.8 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 114.0 מיליון דולר.
ליום 31.12.2024 סך הנכסים היה 5.86 מיליארד דולר וההון העצמי 30.9 מיליון דולר, כלומר 0.5% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Bally's Corporation לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2020 | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 372.8 | 1,322.4 | 2,255.7 | 2,449.1 | 2,450.5 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -18.4 | 93.4 | -293.0 | 104.0 | -258.3 |
| רווח (הפסד) נקי | -5.5 | -114.7 | -425.5 | -187.5 | -567.8 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -0.18 | -2.31 | -7.32 | -3.51 | -11.71 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 19.5 | 82.8 | 271.0 | 188.6 | 114.0 |
| סך הנכסים | 1,929.9 | 6,553.2 | 6,300.1 | 6,861.1 | 5,860.1 |
| הון עצמי | 326.6 | 1,612.0 | 805.8 | 635.4 | 30.9 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 31.3 | 49.6 | 58.1 | 53.4 | 48.5 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
Bally's Corporation: 2 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.6.2026 ההכנסות היו 792.2 מיליון דולר לעומת 657.5 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (עלייה של 20.5%).
הפסד נקי ברבעון: 146.1 מיליון דולר, לעומת הפסד נקי של 228.4 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתונים רבעוניים של Bally's Corporation (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 31.3.2026 | 30.6.2026 |
|---|---|---|
| הכנסות | 755.7 | 792.2 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 91.6 | -34.0 |
| רווח (הפסד) נקי | -161.9 | -146.1 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -2.69 | -2.41 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Bally's Corporation ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 2.10.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי; התחייבות פיננסית ישירה; גילוי לפי Regulation FD
- 14.9.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי; התחייבות פיננסית ישירה; אירועים אחרים
- 3.9.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון; אירועים אחרים
- 14.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 14.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 5.8.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי
- 11.6.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי
- 20.5.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות
חברות דומות ל-Bally's Corporation
חברות באותו ענף (SIC 7011, בתי מלון ומוטלים) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Bally's Corporation. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, Bally's Corporation במקום ה-14 מתוך 27 החברות באותו ענף (SIC 7011, בתי מלון ומוטלים) שיש להן עמוד באתר.
- Melco Resorts & Entertainment Limited (MLCO)הכנסות של 5.16 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Boyd Gaming Corporation (BYD)הכנסות של 4.09 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Travel Leisure Co. (TNL)הכנסות של 4.02 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Park Hotels & Resorts Inc. (PK)הכנסות של 2.54 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Red Rock Resorts, Inc. (RRR)הכנסות של 2.01 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Choice Hotels International, Inc. (CHH)הכנסות של 1.60 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Wyndham Hotels & Resorts, Inc. (WH)הכנסות של 1.43 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Xenia Hotels & Resorts, Inc. (XHR)הכנסות של 1.08 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
שאלות נפוצות על Bally's Corporation, לפי הדוחות
האם Bally's Corporation רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K/A) שהוגש ל-SEC ב-20.4.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2024 Bally's Corporation רשמה הפסד נקי של 567.8 מיליון דולר. בכל 5 השנים שבטבלה החברה רשמה הפסד נקי.
מה היו ההכנסות של Bally's Corporation בשנה האחרונה?
2.45 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2024, עלייה של 0.1% לעומת 2.45 מיליארד דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K/A שהוגש ל-SEC ב-20.4.2026.
מתי Bally's Corporation מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-23.3.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-14.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-14.8.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Bally's Corporation מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001747079. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא BALY, והבורסה הרשומה במיפוי היא NYSE. שם נייר הערך במקור: Bally's Corporation Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:35 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Hotels & Motels (SIC 7011). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-14; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-03-23; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 10,806,978,000 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-06-30 | 8,636,971,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-06-30 | 390,184,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-02-08 עד 2025-12-31 | 2,436,189,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-02-08 עד 2025-12-31 | -11,014,000 USD | דוח ב-SEC |