מניית Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. (BWMX)
מניית Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V.: הנתונים העיקריים
- סימול
- BWMX
- בורסה
- הבורסה של ניו יורק (NYSE)
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- קמעונאות בקטלוג ובדואר
- הכנסות, 2024
- 14.1 מיליארד MXN
- רווח נקי, 2024
- 711.5 מיליון MXN
איך קונים מניית Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. מישראל?
מניית Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) בדולר, תחת הסימול BWMX. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V.?
מניית Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) תחת הסימול BWMX. מטבע המסחר: דולר.
Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 10,453,767,000 MXNליום 2024-12-31מקור הנתון
- התחייבויות
- 9,291,119,000 MXNליום 2024-12-31מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 296,558,000 MXNליום 2024-12-31מקור הנתון
- הכנסות
- 14,100,758,000 MXNלתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- 711,522,000 MXNלתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 1,797,130,000 MXNלתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31מקור הנתון
Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. בקצרה, לפי רשומת SEC
Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. מאוגדת במקסיקו ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ (Accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: קמעונאות בקטלוג ובדואר (קוד 5961). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2024.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-NYSE בסימול BWMX.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 37.32 מיליון מניות במחזור, נכון ל-31.12.2025.
שמות קודמים של הגוף המדווח ב-SEC: Betterware de Mexico, S.A.B. de C.V. (עד 2021); Betterware de Mexico, S.A.B.I. de C.V. (עד 2020); Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. (עד 2020).
Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2024 ההכנסות של Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. הסתכמו ב-14.10 מיליארד פסו מקסיקני, עלייה של 8.4% לעומת השנה הקודמת (13.01 מיליארד פסו מקסיקני). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בינואר 2021 (7.26 מיליארד פסו מקסיקני), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 18.1% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בינואר 2021 לזו שהסתיימה בדצמבר 2024, השוליים הגולמיים עלו מ-54.7% ל-67.9%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: 5.0% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
בכל 5 השנים שבטבלה Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. רשמה רווח נקי. בשנה האחרונה: רווח נקי של 711.7 מיליון פסו מקסיקני. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 1.80 מיליארד פסו מקסיקני.
ליום 31.12.2024 סך הנכסים היה 10.45 מיליארד פסו מקסיקני וההון העצמי 1.16 מיליארד פסו מקסיקני, כלומר 11.1% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | ינואר 2021 | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 7,260.4 | 10,039.7 | 11,507.5 | 13,009.5 | 14,100.8 |
| רווח גולמי | 3,969.4 | 5,640.5 | 7,928.5 | 9,308.3 | 9,580.5 |
| רווח (הפסד) נקי | 338.4 | 1,804.6 | 872.6 | 1,049.5 | 711.7 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 9.84 | 48.33 | 23.41 | 28.16 | — |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 1,822.3 | 1,465.6 | 1,409.7 | 2,366.8 | 1,797.1 |
| סך הנכסים | 4,413.8 | 5,304.5 | 11,332.7 | 11,088.1 | 10,453.8 |
| הון עצמי | 921.9 | 1,292.3 | 1,096.1 | 1,474.6 | 1,164.4 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 34.4 | 37.3 | 37.3 | — | — |
סכומים במיליוני פסו מקסיקני, למעט רווח למניה (בפסו מקסיקני) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 1.10.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 29.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 23.7.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 2.7.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 3.6.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 29.5.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 5.5.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 1.5.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
חברות דומות ל-Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V.
חברות באותו ענף (SIC 5961, קמעונאות בקטלוג ובדואר) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V.. באתר יש 27 חברות באותו ענף (SIC 5961, קמעונאות בקטלוג ובדואר).
- 1stdibs.com, Inc. (DIBS)הכנסות של 89.6 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Giftify, Inc. (GIFT)הכנסות של 83.2 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Linkage Global Inc (UZX)הכנסות של 5.1 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בספטמבר 2025
- Amaze Holdings, Inc. (AMZE)הכנסות של 2.0 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Baozun Inc. (BZUN)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Dingdong (Cayman) Limited (DDL)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- LuxExperience B.V. (LUXE)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Vipshop Holdings Limited (VIPS)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
שאלות נפוצות על Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V., לפי הדוחות
האם Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. רווחית?
לפי הדוח השנתי (20-F) שהוגש ל-SEC ב-29.4.2025, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2024 Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. רשמה רווח נקי של 711.7 מיליון פסו מקסיקני. בכל 5 השנים שבטבלה החברה רשמה רווח נקי.
מה היו ההכנסות של Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. בשנה האחרונה?
14.10 מיליארד פסו מקסיקני בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2024, עלייה של 8.4% לעומת 13.01 מיליארד פסו מקסיקני בשנה הקודמת. המקור: דוח 20-F שהוגש ל-SEC ב-29.4.2025.
מתי Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (20-F) הוגש ב-30.4.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001788257. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא BWMX, והבורסה הרשומה במיפוי היא NYSE. שם נייר הערך במקור: Betterware de Mexico, S.A.P.I. de C.V. Ordinary Shares. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:34 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Retail-Catalog & Mail-Order Houses (SIC 5961). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 6-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-07-23; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-07-23.
דוח 20-F הוגש ל-SEC בתאריך 2026-04-30; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-10-08 12:40 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2024-12-31 | 10,453,767,000 MXN | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2024-12-31 | 9,291,119,000 MXN | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2024-12-31 | 296,558,000 MXN | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31 | 14,100,758,000 MXN | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31 | 711,522,000 MXN | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31 | 1,797,130,000 MXN | דוח ב-SEC |