מניית Blaize Holdings, Inc. (BZAI)
מניית Blaize Holdings, Inc.: הנתונים העיקריים
- סימול
- BZAI
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- מוליכים למחצה ורכיבים נלווים
- הכנסות, 2025
- 38.6 מיליון דולר
- הפסד נקי, 2025
- 206.9 מיליון דולר
איך קונים מניית Blaize Holdings, Inc. מישראל?
מניית Blaize Holdings, Inc. נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול BZAI. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Blaize Holdings, Inc.?
מניית Blaize Holdings, Inc. נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול BZAI. מטבע המסחר: דולר.
Blaize Holdings, Inc.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 79,514,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- התחייבויות
- 36,724,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 36,847,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- הכנסות
- 38,632,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- -206,904,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -73,751,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
Blaize Holdings, Inc. בקצרה, לפי רשומת SEC
Blaize Holdings, Inc. מאוגדת במדינת דלאוור, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג חברה בצמיחה מתהווה (Emerging growth company).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: מוליכים למחצה ורכיבים נלווים (קוד 3674). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול BZAI, BZAIW.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 144.83 מיליון מניות במחזור, נכון ל-13.8.2026.
שמות קודמים של הגוף המדווח ב-SEC: Blaize Holdings, Inc. (עד 2026); BurTech Acquisition Corp. (עד 2025).
Blaize Holdings, Inc.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של Blaize Holdings, Inc. הסתכמו ב-38.6 מיליון דולר.
Blaize Holdings, Inc. רשמה רווח נקי ב-2 מתוך 4 השנים שבטבלה. בשנה האחרונה: הפסד נקי של 206.9 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: -73.8 מיליון דולר.
ליום 31.12.2025 סך הנכסים היה 102.2 מיליון דולר וההון העצמי 39.0 מיליון דולר, כלומר 38.2% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Blaize Holdings, Inc. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | — | — | — | 38.6 |
| רווח גולמי | — | — | — | 6.2 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -1.5 | -3.4 | -5.0 | -103.8 |
| רווח (הפסד) נקי | 1.7 | 1.3 | -4.1 | -206.9 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | — | — | — | -1.98 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | -1.4 | -2.3 | -2.8 | -73.8 |
| סך הנכסים | 296.0 | 72.6 | 48.3 | 102.2 |
| הון עצמי | -10.1 | -15.8 | -23.4 | 39.0 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | — | — | — | 104.3 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
Blaize Holdings, Inc.: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.6.2026 ההכנסות היו 12.0 מיליון דולר לעומת 2.0 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (פי 6.0).
הפסד נקי ברבעון: 28.8 מיליון דולר, לעומת הפסד נקי של 29.6 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-31.12.2025 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של Blaize Holdings, Inc. (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 30.9.2025 | 31.12.2025 | 31.3.2026 | 30.6.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 11.9 | 23.8 | 2.7 | 12.0 |
| רווח גולמי | 1.8 | — | 1.6 | 0.9 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -22.6 | -21.4 | -23.4 | -30.6 |
| רווח (הפסד) נקי | -26.3 | -3.3 | -22.7 | -28.8 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -0.25 | — | -0.19 | -0.21 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Blaize Holdings, Inc. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 6.10.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות; גילוי לפי Regulation FD; אירועים אחרים
- 2.10.2026דיווח מיידי (8-K): הודעה על אי-עמידה בכללי הרישום למסחר
- 30.9.2026דיווח מיידי (8-K): עלויות יציאה או ארגון מחדש
- 13.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 13.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 9.7.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי; מכירה של ניירות ערך שלא נרשמה
- 2.7.2026תיקון לדוח רבעוני (10-Q/A) לתקופה שהסתיימה ב-31.3.2026
- 14.5.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-31.3.2026
חברות דומות ל-Blaize Holdings, Inc.
חברות באותו ענף (SIC 3674, מוליכים למחצה ורכיבים נלווים) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Blaize Holdings, Inc.. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, Blaize Holdings, Inc. במקום ה-74 מתוך 97 החברות באותו ענף (SIC 3674, מוליכים למחצה ורכיבים נלווים) שיש להן עמוד באתר.
- Everspin Technologies, Inc. (MRAM)הכנסות של 55.2 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Navitas Semiconductor Corporation (NVTS)הכנסות של 45.9 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- SemiLEDS Corporation (LEDS)הכנסות של 43.0 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה באוגוסט 2025
- Kopin Corporation (KOPN)הכנסות של 39.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- SuperCom, Ltd. (SPCB)הכנסות של 27.9 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- NVE Corporation (NVEC)הכנסות של 26.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה במרץ 2026
- GSI Technology, Inc. (GSIT)הכנסות של 25.1 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה במרץ 2026
- SEALSQ Corp (LAES)הכנסות של 18.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
שאלות נפוצות על Blaize Holdings, Inc., לפי הדוחות
האם Blaize Holdings, Inc. רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-24.3.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025 Blaize Holdings, Inc. רשמה הפסד נקי של 206.9 מיליון דולר. החברה רשמה רווח נקי ב-2 מתוך 4 השנים שבטבלה.
מה היו ההכנסות של Blaize Holdings, Inc. בשנה האחרונה?
38.6 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-24.3.2026.
מתי Blaize Holdings, Inc. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-24.3.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-13.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-6.10.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Blaize Holdings, Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001871638. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא BZAI, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: Blaize Holdings, Inc. - Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:39 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Semiconductors & Related Devices (SIC 3674). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-13; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-03-24; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 79,514,000 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-06-30 | 36,724,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-06-30 | 36,847,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 38,632,000 USD | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -206,904,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -73,751,000 USD | דוח ב-SEC |