מניית CAVA Group, Inc. (CAVA)
מניית CAVA Group, Inc.: הנתונים העיקריים
- סימול
- CAVA
- בורסה
- הבורסה של ניו יורק (NYSE)
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- מסעדות
- הכנסות, 2025
- 1.18 מיליארד דולר
- רווח נקי, 2025
- 63.7 מיליון דולר
איך קונים מניית CAVA Group, Inc. מישראל?
מניית CAVA Group, Inc. נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) בדולר, תחת הסימול CAVA. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית CAVA Group, Inc.?
מניית CAVA Group, Inc. נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) תחת הסימול CAVA. מטבע המסחר: דולר.
CAVA Group, Inc.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 1,499,773,000 USDליום 2026-07-12מקור הנתון
- התחייבויות
- 658,497,000 USDליום 2026-07-12מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 322,763,000 USDליום 2026-07-12מקור הנתון
- הכנסות
- 1,179,664,000 USDלתקופה מ-2024-12-30 עד 2025-12-28מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- 63,743,000 USDלתקופה מ-2024-12-30 עד 2025-12-28מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 184,840,000 USDלתקופה מ-2024-12-30 עד 2025-12-28מקור הנתון
CAVA Group, Inc. בקצרה, לפי רשומת SEC
CAVA Group, Inc. מאוגדת במדינת דלאוור, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ גדול (Large accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: מסעדות (קוד 5812). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 27 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-28.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-NYSE בסימול CAVA.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 116.81 מיליון מניות במחזור, נכון ל-4.8.2026.
CAVA Group, Inc.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של CAVA Group, Inc. הסתכמו ב-1.18 מיליארד דולר, עלייה של 22.4% לעומת השנה הקודמת (963.7 מיליון דולר). בתוך 2 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2023 (728.7 מיליון דולר), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 27.2% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2023 לזו שהסתיימה בדצמבר 2025, השוליים התפעוליים עלו מ-0.6% ל-4.7%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: 5.4% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
בכל 3 השנים שבטבלה CAVA Group, Inc. רשמה רווח נקי. בשנה האחרונה: רווח נקי של 63.7 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 184.8 מיליון דולר.
ליום 28.12.2025 סך הנכסים היה 1.36 מיליארד דולר וההון העצמי 779.7 מיליון דולר, כלומר 57.3% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של CAVA Group, Inc. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|---|
| הכנסות | 728.7 | 963.7 | 1,179.7 |
| רווח גולמי | 180.3 | — | — |
| רווח (הפסד) תפעולי | 4.7 | 43.1 | 55.3 |
| רווח (הפסד) נקי | 13.3 | 130.3 | 63.7 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.21 | 1.10 | 0.54 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 97.1 | 161.0 | 184.8 |
| סך הנכסים | 983.8 | 1,169.7 | 1,360.0 |
| הון עצמי | 570.8 | 695.6 | 779.7 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 63.4 | 118.3 | 118.3 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
CAVA Group, Inc.: 1 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-12.7.2026 ההכנסות היו 368.4 מיליון דולר לעומת 280.6 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (עלייה של 31.3%).
רווח נקי ברבעון: 23.0 מיליון דולר, לעומת רווח נקי של 18.4 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתונים רבעוניים של CAVA Group, Inc. (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 12.7.2026 |
|---|---|
| הכנסות | 368.4 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 26.8 |
| רווח (הפסד) נקי | 23.0 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.19 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של CAVA Group, Inc. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 18.9.2026דיווח מיידי (8-K): אירועים אחרים
- 12.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-12.7.2026
- 11.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 3.8.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
- 24.6.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון; תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות
- 20.5.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-19.4.2026
- 19.5.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 21.4.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
חברות דומות ל-CAVA Group, Inc.
חברות באותו ענף (SIC 5812, מסעדות) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של CAVA Group, Inc.. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, CAVA Group, Inc. במקום ה-20 מתוך 45 החברות באותו ענף (SIC 5812, מסעדות) שיש להן עמוד באתר.
- Jack In The Box Inc. (JACK)הכנסות של 1.47 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בספטמבר 2025
- BJ's Restaurants, Inc. (BJRI)הכנסות של 1.40 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- First Watch Restaurant Group, Inc. (FWRG)הכנסות של 1.22 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Red Robin Gourmet Burgers, Inc. (RRGB)הכנסות של 1.21 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Dine Brands Global, Inc. (DIN)הכנסות של 879.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- The ONE Group Hospitality, Inc. (STKS)הכנסות של 805.7 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- SUPER HI INTERNATIONAL HOLDING LTD. (HDL)הכנסות של 778.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2024
- Portillo's Inc. (PTLO)הכנסות של 732.1 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
שאלות נפוצות על CAVA Group, Inc., לפי הדוחות
האם CAVA Group, Inc. רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-25.2.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-28.12.2025 CAVA Group, Inc. רשמה רווח נקי של 63.7 מיליון דולר. בכל 3 השנים שבטבלה החברה רשמה רווח נקי.
מה היו ההכנסות של CAVA Group, Inc. בשנה האחרונה?
1.18 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-28.12.2025, עלייה של 22.4% לעומת 963.7 מיליון דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-25.2.2026.
מתי CAVA Group, Inc. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 27 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-25.2.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-12.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-12.7.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-11.8.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
CAVA Group, Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001639438. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא CAVA, והבורסה הרשומה במיפוי היא NYSE. שם נייר הערך במקור: CAVA Group, Inc. Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:28 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Retail-Eating Places (SIC 5812). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-12; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-07-12.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-02-25; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-28.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-07-12 | 1,499,773,000 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-07-12 | 658,497,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-07-12 | 322,763,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2024-12-30 עד 2025-12-28 | 1,179,664,000 USD | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2024-12-30 עד 2025-12-28 | 63,743,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2024-12-30 עד 2025-12-28 | 184,840,000 USD | דוח ב-SEC |