מניית Clover Health Investments, Corp. (CLOV)
מניית Clover Health Investments, Corp.: הנתונים העיקריים
- סימול
- CLOV
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- תוכניות שירותי בריאות ובתי חולים
- הכנסות, 2025
- 1.92 מיליארד דולר
- הפסד נקי, 2025
- 85.5 מיליון דולר
איך קונים מניית Clover Health Investments, Corp. מישראל?
מניית Clover Health Investments, Corp. נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול CLOV. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Clover Health Investments, Corp.?
מניית Clover Health Investments, Corp. נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול CLOV. מטבע המסחר: דולר.
Clover Health Investments, Corp.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 720,326,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- התחייבויות
- 344,069,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- הכנסות
- 1,924,308,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- -85,549,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -66,934,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
Clover Health Investments, Corp. בקצרה, לפי רשומת SEC
Clover Health Investments, Corp. מאוגדת במדינת דלאוור, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ גדול (Large accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: תוכניות שירותי בריאות ובתי חולים (קוד 6324). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול CLOV.
שמות קודמים של הגוף המדווח ב-SEC: Social Capital Hedosophia Holdings Corp. III (עד 2021).
Clover Health Investments, Corp.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של Clover Health Investments, Corp. הסתכמו ב-1.92 מיליארד דולר, עלייה של 40.3% לעומת השנה הקודמת (1.37 מיליארד דולר). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 (1.47 מיליארד דולר), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 6.9% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 לזו שהסתיימה בדצמבר 2025, השוליים התפעוליים עלו מ-מינוס 43.3% ל-מינוס 4.4%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: מינוס 4.4% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
בכל 5 השנים שבטבלה Clover Health Investments, Corp. רשמה הפסד נקי. בשנה האחרונה: הפסד נקי של 85.5 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: -66.9 מיליון דולר.
ליום 31.12.2025 סך הנכסים היה 541.0 מיליון דולר וההון העצמי 308.7 מיליון דולר, כלומר 57.1% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Clover Health Investments, Corp. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 1,472.0 | 3,476.7 | 2,033.7 | 1,371.1 | 1,924.3 |
| רווח גולמי | -79.2 | 22.7 | 257.3 | — | — |
| רווח (הפסד) תפעולי | -637.0 | -370.9 | -208.5 | -45.7 | -85.5 |
| רווח (הפסד) נקי | -587.8 | -338.8 | -213.4 | -43.0 | -85.5 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -1.42 | -0.71 | -0.44 | — | — |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | -282.3 | -203.9 | -115.9 | 34.8 | -66.9 |
| סך הנכסים | 950.8 | 808.6 | 570.7 | 580.7 | 541.0 |
| הון עצמי | 535.4 | 347.7 | 286.4 | 341.1 | 308.7 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 412.9 | 476.2 | 482.2 | 490.0 | 512.0 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
Clover Health Investments, Corp.: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.6.2026 ההכנסות היו 743.2 מיליון דולר לעומת 477.6 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (עלייה של 55.6%).
רווח נקי ברבעון: 28.0 מיליון דולר, לעומת הפסד נקי של 10.6 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-31.12.2025 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של Clover Health Investments, Corp. (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 30.9.2025 | 31.12.2025 | 31.3.2026 | 30.6.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 496.7 | 487.7 | 749.2 | 743.2 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -24.4 | -49.3 | 27.3 | 28.0 |
| רווח (הפסד) נקי | -24.4 | -49.3 | 27.3 | 28.0 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | — | — | 0.05 | 0.05 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Clover Health Investments, Corp. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 9.10.2026דיווח מיידי (8-K): גילוי לפי Regulation FD
- 25.9.2026תיקון לדיווח מיידי (8-K/A): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
- 24.9.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
- 20.8.2026דיווח מיידי (8-K): גילוי לפי Regulation FD
- 7.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 5.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 17.7.2026דיווח מיידי (8-K): אירועים אחרים
- 18.6.2026דיווח מיידי (8-K): אירועים אחרים
חברות דומות ל-Clover Health Investments, Corp.
חברות באותו ענף (SIC 6324, תוכניות שירותי בריאות ובתי חולים) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Clover Health Investments, Corp.. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, Clover Health Investments, Corp. במקום ה-9 מתוך 10 החברות באותו ענף (SIC 6324, תוכניות שירותי בריאות ובתי חולים) שיש להן עמוד באתר.
- The Cigna Group (CI)הכנסות של 274.90 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- אלוונס הלת' (ELV)הכנסות של 199.13 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Centene Corporation (CNC)הכנסות של 194.78 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Humana Inc. (HUM)הכנסות של 129.66 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Molina Healthcare Inc (MOH)הכנסות של 45.43 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Oscar Health, Inc. (OSCR)הכנסות של 11.70 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Alignment Healthcare, Inc. (ALHC)הכנסות של 3.95 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Trupanion, Inc. (TRUP)הכנסות של 1.44 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
שאלות נפוצות על Clover Health Investments, Corp., לפי הדוחות
האם Clover Health Investments, Corp. רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-27.2.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025 Clover Health Investments, Corp. רשמה הפסד נקי של 85.5 מיליון דולר. בכל 5 השנים שבטבלה החברה רשמה הפסד נקי.
מה היו ההכנסות של Clover Health Investments, Corp. בשנה האחרונה?
1.92 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025, עלייה של 40.3% לעומת 1.37 מיליארד דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-27.2.2026.
מתי Clover Health Investments, Corp. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-27.2.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-7.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-5.8.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Clover Health Investments, Corp. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001801170. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא CLOV, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: Clover Health Investments, Corp. - Class A Common stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:31 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Hospital & Medical Service Plans (SIC 6324). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-07; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-02-27; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 720,326,000 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-06-30 | 344,069,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 1,924,308,000 USD | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -85,549,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -66,934,000 USD | דוח ב-SEC |