מניית EDAP TMS S.A. (FOCL)
מניית EDAP TMS S.A.: הנתונים העיקריים
- סימול
- FOCL
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- מכשירים אלקטרו-רפואיים
- הכנסות, 2025
- 70.5 מיליון דולר
- הפסד נקי, 2025
- 29.2 מיליון דולר
איך קונים מניית EDAP TMS S.A. מישראל?
מניית EDAP TMS S.A. נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול FOCL. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית EDAP TMS S.A.?
מניית EDAP TMS S.A. נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול FOCL. מטבע המסחר: דולר.
EDAP TMS S.A.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 74,548,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- התחייבויות
- 77,773,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 21,542,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- הכנסות
- 70,527,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- -29,246,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -16,409,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
EDAP TMS S.A. בקצרה, לפי רשומת SEC
EDAP TMS S.A. מדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש שאינו מואץ (Non-accelerated filer) וגם חברה מדווחת קטנה (Smaller reporting company).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: מכשירים אלקטרו-רפואיים (קוד 3845). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2024.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול FOCL.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 37.53 מיליון מניות במחזור, נכון ל-14.8.2026.
EDAP TMS S.A.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2024 ההכנסות של EDAP TMS S.A. הסתכמו ב-64.1 מיליון אירו, עלייה של 6.1% לעומת השנה הקודמת (60.4 מיליון אירו). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2020 (41.7 מיליון אירו), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 11.4% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2020 לזו שהסתיימה בדצמבר 2024, השוליים הגולמיים ירדו מ-44.1% ל-41.4%, והשוליים התפעוליים ירדו מ-0.6% ל-מינוס 32.0%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: מינוס 29.7% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
EDAP TMS S.A. רשמה רווח נקי ב-1 מתוך 5 השנים שבטבלה. בשנה האחרונה: הפסד נקי של 19.0 מיליון אירו. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: -13.6 מיליון אירו.
ליום 31.12.2024 סך הנכסים היה 86.1 מיליון אירו וההון העצמי 40.9 מיליון אירו, כלומר 47.5% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של EDAP TMS S.A. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2020 | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 41.7 | 44.1 | 55.1 | 60.4 | 64.1 |
| רווח גולמי | 18.4 | 18.4 | 24.2 | 24.4 | 26.6 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 0.3 | -1.6 | -4.3 | -19.8 | -20.5 |
| רווח (הפסד) נקי | -1.7 | 0.7 | -2.9 | -21.2 | -19.0 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -0.06 | 0.02 | -0.09 | -0.57 | -0.51 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 2.0 | 4.4 | -3.0 | -14.7 | -13.6 |
| סך הנכסים | 55.2 | 77.2 | 101.1 | 91.5 | 86.1 |
| הון עצמי | 26.2 | 50.1 | 71.6 | 56.9 | 40.9 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 29.1 | 32.4 | 34.4 | 37.0 | 37.3 |
סכומים במיליוני אירו, למעט רווח למניה (באירו) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של EDAP TMS S.A. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 19.8.2026דיווח מיידי (8-K): אירועים אחרים
- 14.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 14.8.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי
- 13.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 11.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות; גילוי לפי Regulation FD; אירועים אחרים
- 26.6.2026דיווח מיידי (8-K): שינוי בתקנון או בשנת הכספים; תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות
- 1.6.2026דיווח מיידי (8-K): גילוי לפי Regulation FD
- 29.5.2026דיווח מיידי (8-K): אירועים אחרים
חברות דומות ל-EDAP TMS S.A.
חברות באותו ענף (SIC 3845, מכשירים אלקטרו-רפואיים) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של EDAP TMS S.A.. באתר יש 25 חברות באותו ענף (SIC 3845, מכשירים אלקטרו-רפואיים).
- Hyperfine, Inc. (HYPR)הכנסות של 13.6 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- CapsoVision, Inc. (CV)הכנסות של 13.6 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Nuwellis, Inc. (NUWE)הכנסות של 8.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Neuraxis, Inc. (NRXS)הכנסות של 3.6 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- iTonic Holdings Ltd (ITOC)הכנסות של 523 אלף דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Nexalin Technology, Inc. (NXL)הכנסות של 302 אלף דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Vivani Medical, Inc. (VANI)הכנסות של 0 דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- ENDRA Life Sciences Inc. (NDRA)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
שאלות נפוצות על EDAP TMS S.A., לפי הדוחות
האם EDAP TMS S.A. רווחית?
לפי הדוח השנתי (20-F) שהוגש ל-SEC ב-27.3.2025, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2024 EDAP TMS S.A. רשמה הפסד נקי של 19.0 מיליון אירו. החברה רשמה רווח נקי ב-1 מתוך 5 השנים שבטבלה.
מה היו ההכנסות של EDAP TMS S.A. בשנה האחרונה?
64.1 מיליון אירו בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2024, עלייה של 6.1% לעומת 60.4 מיליון אירו בשנה הקודמת. המקור: דוח 20-F שהוגש ל-SEC ב-27.3.2025.
מתי EDAP TMS S.A. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-25.3.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-14.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-13.8.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
EDAP TMS S.A. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001041934. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא FOCL, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: EDAP TMS S.A. - American Depositary Shares, each representing One Ordinary Share. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:38 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Electromedical & Electrotherapeutic Apparatus (SIC 3845). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-14; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-03-25; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
דוח 6-K הוגש ל-SEC בתאריך 2025-11-20; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-11-20.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 74,548,000 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-06-30 | 77,773,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-06-30 | 21,542,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 70,527,000 USD | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -29,246,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -16,409,000 USD | דוח ב-SEC |