מניית Monte Rosa Therapeutics, Inc. (GLUE)
מניית Monte Rosa Therapeutics, Inc.: הנתונים העיקריים
- סימול
- GLUE
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- מוצרים ביולוגיים (ללא חומרי אבחון)
- הפסד נקי, 2025
- 38.6 מיליון דולר
איך קונים מניית Monte Rosa Therapeutics, Inc. מישראל?
מניית Monte Rosa Therapeutics, Inc. נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול GLUE. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Monte Rosa Therapeutics, Inc.?
מניית Monte Rosa Therapeutics, Inc. נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול GLUE. מטבע המסחר: דולר.
Monte Rosa Therapeutics, Inc.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 691,161,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- התחייבויות
- 203,880,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 90,104,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- -38,600,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -22,798,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
Monte Rosa Therapeutics, Inc. בקצרה, לפי רשומת SEC
Monte Rosa Therapeutics, Inc. מאוגדת במדינת דלאוור, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג חברה בצמיחה מתהווה (Emerging growth company).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: מוצרים ביולוגיים (ללא חומרי אבחון) (קוד 2836). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול GLUE.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 85.31 מיליון מניות במחזור, נכון ל-31.7.2026.
שמות קודמים של הגוף המדווח ב-SEC: Monte Rosa Therapeutics, Inc. (עד 2026).
Monte Rosa Therapeutics, Inc.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של Monte Rosa Therapeutics, Inc. הסתכמו ב-123.7 מיליון דולר, עלייה של 63.5% לעומת השנה הקודמת (75.6 מיליון דולר).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2024 לזו שהסתיימה בדצמבר 2025, השוליים התפעוליים עלו מ-מינוס 107.3% ל-מינוס 43.8%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: מינוס 31.2% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
בכל 5 השנים שבטבלה Monte Rosa Therapeutics, Inc. רשמה הפסד נקי. בשנה האחרונה: הפסד נקי של 38.6 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: -22.8 מיליון דולר.
ליום 31.12.2025 סך הנכסים היה 448.7 מיליון דולר וההון העצמי 233.1 מיליון דולר, כלומר 51.9% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Monte Rosa Therapeutics, Inc. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | — | — | — | 75.6 | 123.7 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -72.9 | -112.4 | -143.3 | -81.1 | -54.2 |
| רווח (הפסד) נקי | -74.0 | -108.5 | -135.4 | -72.7 | -38.6 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -2.96 | — | — | — | — |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | -59.4 | -92.5 | -43.8 | 42.0 | -22.8 |
| סך הנכסים | 366.3 | 342.4 | 303.8 | 438.7 | 448.7 |
| הון עצמי | 347.5 | 271.4 | 179.3 | 222.9 | 233.1 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | — | 47.2 | 51.4 | 73.9 | 83.1 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
Monte Rosa Therapeutics, Inc.: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.6.2026 ההכנסות היו 9.0 מיליון דולר לעומת 23.2 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (ירידה של 61.3%).
הפסד נקי ברבעון: 43.4 מיליון דולר, לעומת הפסד נקי של 12.3 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-31.12.2025 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של Monte Rosa Therapeutics, Inc. (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 30.9.2025 | 31.12.2025 | 31.3.2026 | 30.6.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 12.8 | 2.8 | 4.2 | 9.0 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -33.0 | -49.7 | -50.0 | -49.1 |
| רווח (הפסד) נקי | -27.1 | -46.1 | -44.5 | -43.4 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Monte Rosa Therapeutics, Inc. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 1.10.2026דיווח מיידי (8-K): גילוי לפי Regulation FD; אירועים אחרים
- 8.9.2026דיווח מיידי (8-K): גילוי לפי Regulation FD; אירועים אחרים
- 6.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 6.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 11.6.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות
- 7.5.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-31.3.2026
- 7.5.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 17.3.2026דוח שנתי (10-K) לתקופה שהסתיימה ב-31.12.2025
חברות דומות ל-Monte Rosa Therapeutics, Inc.
חברות באותו ענף (SIC 2836, מוצרים ביולוגיים (ללא חומרי אבחון)) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Monte Rosa Therapeutics, Inc.. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, Monte Rosa Therapeutics, Inc. במקום ה-25 מתוך 157 החברות באותו ענף (SIC 2836, מוצרים ביולוגיים (ללא חומרי אבחון)) שיש להן עמוד באתר.
- Iovance Biotherapeutics, Inc. (IOVA)הכנסות של 263.5 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- REGENXBIO Inc. (RGNX)הכנסות של 170.4 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Ginkgo Bioworks Holdings, Inc. (DNA)הכנסות של 170.2 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Beam Therapeutics Inc. (BEAM)הכנסות של 139.7 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Atara Biotherapeutics, Inc. (ATRA)הכנסות של 120.8 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Agenus Inc. (AGEN)הכנסות של 114.2 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- ImmunityBio, Inc. (IBRX)הכנסות של 113.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Century Therapeutics, Inc. (IPSC)הכנסות של 109.2 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
שאלות נפוצות על Monte Rosa Therapeutics, Inc., לפי הדוחות
האם Monte Rosa Therapeutics, Inc. רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-17.3.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025 Monte Rosa Therapeutics, Inc. רשמה הפסד נקי של 38.6 מיליון דולר. בכל 5 השנים שבטבלה החברה רשמה הפסד נקי.
מה היו ההכנסות של Monte Rosa Therapeutics, Inc. בשנה האחרונה?
123.7 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025, עלייה של 63.5% לעומת 75.6 מיליון דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-17.3.2026.
מתי Monte Rosa Therapeutics, Inc. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-17.3.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-6.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-6.8.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Monte Rosa Therapeutics, Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001826457. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא GLUE, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: Monte Rosa Therapeutics, Inc. - Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:33 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Biological Products, (No Diagnostic Substances) (SIC 2836). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-06; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-03-17; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 691,161,000 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-06-30 | 203,880,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-06-30 | 90,104,000 USD | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -38,600,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -22,798,000 USD | דוח ב-SEC |