מניית Group 1 Automotive, Inc. (GPI)
מניית Group 1 Automotive, Inc.: הנתונים העיקריים
- סימול
- GPI
- בורסה
- הבורסה של ניו יורק (NYSE)
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- סוכנויות רכב ותחנות דלק
- הכנסות, 2025
- 22.57 מיליארד דולר
- רווח נקי, 2025
- 325.2 מיליון דולר
איך קונים מניית Group 1 Automotive, Inc. מישראל?
מניית Group 1 Automotive, Inc. נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) בדולר, תחת הסימול GPI. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Group 1 Automotive, Inc.?
מניית Group 1 Automotive, Inc. נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) תחת הסימול GPI. מטבע המסחר: דולר.
Group 1 Automotive, Inc.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 10,286,500,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 164,500,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- הכנסות
- 22,571,400,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- 325,200,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 694,500,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
Group 1 Automotive, Inc. בקצרה, לפי רשומת SEC
Group 1 Automotive, Inc. מאוגדת במדינת דלאוור, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ גדול (Large accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: סוכנויות רכב ותחנות דלק (קוד 5500). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-NYSE בסימול GPI.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 11.92 מיליון מניות במחזור, נכון ל-24.7.2026.
Group 1 Automotive, Inc.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של Group 1 Automotive, Inc. הסתכמו ב-22.57 מיליארד דולר, עלייה של 13.2% לעומת השנה הקודמת (19.93 מיליארד דולר). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 (13.48 מיליארד דולר), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 13.8% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 לזו שהסתיימה בדצמבר 2025, השוליים הגולמיים ירדו מ-18.1% ל-16.0%, והשוליים התפעוליים ירדו מ-6.6% ל-3.3%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: 1.4% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
בכל 5 השנים שבטבלה Group 1 Automotive, Inc. רשמה רווח נקי. בשנה האחרונה: רווח נקי של 325.2 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 694.5 מיליון דולר.
ליום 31.12.2025 סך הנכסים היה 10.35 מיליארד דולר וההון העצמי 2.79 מיליארד דולר, כלומר 26.9% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Group 1 Automotive, Inc. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 13,481.9 | 16,222.1 | 17,873.7 | 19,934.3 | 22,571.4 |
| רווח גולמי | 2,440.7 | 2,965.2 | 3,020.3 | 3,241.0 | 3,621.8 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 884.4 | 1,091.4 | 968.6 | 909.1 | 734.0 |
| רווח (הפסד) נקי | 552.1 | 751.5 | 601.6 | 498.1 | 325.2 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 30.11 | 47.14 | 42.73 | 36.81 | 25.24 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 1,259.6 | 585.9 | 190.2 | 586.3 | 694.5 |
| סך הנכסים | 5,749.4 | 6,717.5 | 7,774.1 | 9,824.2 | 10,349.6 |
| הון עצמי | 1,825.2 | 2,237.5 | 2,674.4 | 2,974.3 | 2,789.1 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 17.7 | 15.5 | 13.7 | 13.2 | 12.7 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
Group 1 Automotive, Inc.: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.6.2026 ההכנסות היו 5.39 מיליארד דולר לעומת 5.70 מיליארד דולר ברבעון המקביל אשתקד (ירידה של 5.6%).
רווח נקי ברבעון: 103.3 מיליון דולר, לעומת רווח נקי של 140.5 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-31.12.2025 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של Group 1 Automotive, Inc. (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 30.9.2025 | 31.12.2025 | 31.3.2026 | 30.6.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 5,782.7 | 5,579.9 | 5,407.1 | 5,385.1 |
| רווח גולמי | 919.7 | 874.4 | 877.9 | 860.6 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 107.8 | 139.3 | 242.6 | 203.1 |
| רווח (הפסד) נקי | 13.0 | 43.6 | 130.2 | 103.3 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 1.00 | — | 10.85 | 8.64 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Group 1 Automotive, Inc. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 24.9.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי; התחייבות פיננסית ישירה
- 22.9.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי; התחייבות פיננסית ישירה; אירועים אחרים
- 22.9.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי; שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון; גילוי לפי Regulation FD
- 10.9.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי; אירועים אחרים
- 8.9.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות; אירועים אחרים
- 11.8.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון; גילוי לפי Regulation FD; אירועים אחרים
- 30.7.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 30.7.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי; תוצאות כספיות; גילוי לפי Regulation FD
חברות דומות ל-Group 1 Automotive, Inc.
חברות באותו ענף (SIC 5500, סוכנויות רכב ותחנות דלק) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Group 1 Automotive, Inc.. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, Group 1 Automotive, Inc. במקום ה-5 מתוך 20 החברות באותו ענף (SIC 5500, סוכנויות רכב ותחנות דלק) שיש להן עמוד באתר.
- Lithia Motors, Inc. (LAD)הכנסות של 37.63 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Penske Automotive Group, Inc. (PAG)הכנסות של 31.81 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- AutoNation, Inc. (AN)הכנסות של 27.63 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- CarMax Inc (KMX)הכנסות של 25.88 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בפברואר 2026
- Carvana Co. (CVNA)הכנסות של 20.32 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Murphy USA Inc. (MUSA)הכנסות של 19.38 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Asbury Automotive Group Inc (ABG)הכנסות של 18.00 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Caseys General Stores, Inc. (CASY)הכנסות של 17.56 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה באפריל 2026
שאלות נפוצות על Group 1 Automotive, Inc., לפי הדוחות
האם Group 1 Automotive, Inc. רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-13.2.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025 Group 1 Automotive, Inc. רשמה רווח נקי של 325.2 מיליון דולר. בכל 5 השנים שבטבלה החברה רשמה רווח נקי.
מה היו ההכנסות של Group 1 Automotive, Inc. בשנה האחרונה?
22.57 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025, עלייה של 13.2% לעומת 19.93 מיליארד דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-13.2.2026.
מתי Group 1 Automotive, Inc. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-13.2.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-30.7.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-8.9.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Group 1 Automotive, Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001031203. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא GPI, והבורסה הרשומה במיפוי היא NYSE. שם נייר הערך במקור: Group 1 Automotive, Inc. Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:30 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Retail-Auto Dealers & Gasoline Stations (SIC 5500). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-07-30; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-02-13; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 10,286,500,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-06-30 | 164,500,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 22,571,400,000 USD | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 325,200,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 694,500,000 USD | דוח ב-SEC |