מניית Grifols, S.A. (GRFS)
מניית Grifols, S.A.: הנתונים העיקריים
- סימול
- GRFS
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- תכשירים פרמצבטיים
- הכנסות, 2024
- 7.21 מיליארד אירו
- רווח נקי, 2024
- 212.8 מיליון אירו
איך קונים מניית Grifols, S.A. מישראל?
מניית Grifols, S.A. נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול GRFS. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Grifols, S.A.?
מניית Grifols, S.A. נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול GRFS. מטבע המסחר: דולר.
Grifols, S.A.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 21,405,241,000 EURליום 2024-12-31מקור הנתון
- התחייבויות
- 12,798,216,000 EURליום 2024-12-31מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 979,780,000 EURליום 2024-12-31מקור הנתון
- הכנסות
- 7,212,382,000 EURלתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- 212,806,000 EURלתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 902,168,000 EURלתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31מקור הנתון
Grifols, S.A. בקצרה, לפי רשומת SEC
Grifols, S.A. מדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ גדול (Large accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: תכשירים פרמצבטיים (קוד 2834). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq, OTC בסימול GRFS, GIFLF, GIFOF, GIKLY.
Grifols, S.A.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2024 ההכנסות של Grifols, S.A. הסתכמו ב-7.21 מיליארד אירו, עלייה של 9.4% לעומת השנה הקודמת (6.59 מיליארד אירו). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2020 (5.34 מיליארד אירו), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 7.8% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2020 לזו שהסתיימה בדצמבר 2024, השוליים הגולמיים ירדו מ-42.2% ל-38.7%, והשוליים התפעוליים ירדו מ-18.7% ל-16.5%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: 2.2% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
בכל 5 השנים שבטבלה Grifols, S.A. רשמה רווח נקי. בשנה האחרונה: רווח נקי של 156.9 מיליון אירו. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 902.2 מיליון אירו.
ליום 31.12.2024 סך הנכסים היה 21.41 מיליארד אירו וההון העצמי 5.88 מיליארד אירו, כלומר 27.5% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Grifols, S.A. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2020 | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 5,340.0 | 4,933.1 | 6,064.0 | 6,592.0 | 7,212.4 |
| רווח גולמי | 2,255.2 | 1,962.6 | 2,231.5 | 2,494.6 | 2,794.5 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 996.1 | 595.1 | 805.7 | 799.4 | 1,192.0 |
| רווח (הפסד) נקי | 618.5 | 188.7 | 208.3 | 59.3 | 156.9 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.90 | 0.28 | 0.31 | 0.09 | 0.23 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 1,110.3 | 597.0 | -10.9 | 208.3 | 902.2 |
| סך הנכסים | 15,274.8 | 19,233.8 | 21,534.0 | 21,441.1 | 21,405.2 |
| הון עצמי | 5,108.4 | 5,523.6 | 6,129.9 | 5,827.2 | 5,883.7 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 685.1 | 681.4 | 679.3 | 677.1 | 679.9 |
סכומים במיליוני אירו, למעט רווח למניה (באירו) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Grifols, S.A. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 30.7.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 29.7.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 22.6.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 18.6.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 15.5.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 7.5.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 17.4.2026דוח שנתי של מנפיק זר (20-F) לתקופה שהסתיימה ב-31.12.2025
- 14.4.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
חברות דומות ל-Grifols, S.A.
חברות באותו ענף (SIC 2834, תכשירים פרמצבטיים) שהגודל שלהן לפי סך נכסים קרוב לזה של Grifols, S.A.. באתר יש 497 חברות באותו ענף (SIC 2834, תכשירים פרמצבטיים).
- CytoMed Therapeutics Limited (GDTC)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Gelteq Limited (GELS)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Generate Biomedicines, Inc. (GENB)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Genmab A/S (GMAB)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- GSK plc (GSK)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Cybin Inc. (HELP)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- MindWalk Holdings Corp. (HYFT)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- InflaRx N.V. (IFRX)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
שאלות נפוצות על Grifols, S.A., לפי הדוחות
האם Grifols, S.A. רווחית?
לפי הדוח השנתי (20-F) שהוגש ל-SEC ב-11.4.2025, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2024 Grifols, S.A. רשמה רווח נקי של 156.9 מיליון אירו. בכל 5 השנים שבטבלה החברה רשמה רווח נקי.
מה היו ההכנסות של Grifols, S.A. בשנה האחרונה?
7.21 מיליארד אירו בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2024, עלייה של 9.4% לעומת 6.59 מיליארד אירו בשנה הקודמת. המקור: דוח 20-F שהוגש ל-SEC ב-11.4.2025.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Grifols, S.A. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001438569. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא GRFS, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: Grifols, S.A. - American Depositary Shares. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:29 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Pharmaceutical Preparations (SIC 2834). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 6-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-07-30; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-07-30.
דוח 20-F הוגש ל-SEC בתאריך 2026-04-17; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-10-08 12:42 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2024-12-31 | 21,405,241,000 EUR | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2024-12-31 | 12,798,216,000 EUR | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2024-12-31 | 979,780,000 EUR | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31 | 7,212,382,000 EUR | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31 | 212,806,000 EUR | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31 | 902,168,000 EUR | דוח ב-SEC |