מניית Hims & Hers (HIMS)
במה עוסקת הימס אנד הרס?
הימס אנד הרס מפעילה פלטפורמה דיגיטלית לבריאות שבה לקוחות מתייעצים מרחוק עם אנשי מקצוע מורשים, שיכולים לרשום להם תרופות. הטיפולים מכסים בין היתר בריאות מינית, נשירת שיער, ירידה במשקל, דרמטולוגיה ובריאות הנפש, ורוב המרשמים מסופקים מבתי מרקחת בבעלות החברה. החברה מוכרת גם מוצרים ללא מרשם, קוסמטיקה ותוספי תזונה באתרים, באפליקציות ובחנויות, ורבות מההצעות שלה נמכרות במנוי. מחוץ לארה"ב היא פועלת בבריטניה, בחלק ממדינות האיחוד האירופי ובקנדה.
מקור: דוח 10-K לשנת הכספים 2025, פרק 1 (Business), הוגש ב-23.2.2026. נבדק ב-16.10.2026.
מניית הימס אנד הרס: הנתונים העיקריים
- סימול
- HIMS
- בורסה
- הבורסה של ניו יורק (NYSE)
- מטבע המסחר
- דולר
- שם החברה במקור
- Hims & Hers Health, Inc.
- ענף (סיווג SEC)
- מרפאות ומשרדי רופאים
- הכנסות, 2025
- 2.35 מיליארד דולר
- רווח נקי, 2025
- 128.4 מיליון דולר
איך קונים מניית הימס אנד הרס מישראל?
מניית הימס אנד הרס נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) בדולר, תחת הסימול HIMS. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית הימס אנד הרס?
מניית הימס אנד הרס נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) תחת הסימול HIMS. מטבע המסחר: דולר.
הימס אנד הרס: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 3,628,814,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- התחייבויות
- 3,304,742,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 609,811,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- הכנסות
- 2,347,637,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- 128,365,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 300,006,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
הימס אנד הרס בקצרה, לפי רשומת SEC
הימס אנד הרס מאוגדת במדינת דלאוור, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ גדול (Large accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: מרפאות ומשרדי רופאים (קוד 8011). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-NYSE בסימול HIMS.
שמות קודמים של הגוף המדווח ב-SEC: Oaktree Acquisition Corp. (עד 2021).
הימס אנד הרס: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של הימס אנד הרס הסתכמו ב-2.35 מיליארד דולר, עלייה של 59.0% לעומת השנה הקודמת (1.48 מיליארד דולר). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 (271.9 מיליון דולר), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 71.4% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 לזו שהסתיימה בדצמבר 2025, השוליים הגולמיים ירדו מ-75.2% ל-73.8%, והשוליים התפעוליים עלו מ-מינוס 42.3% ל-4.5%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: 5.5% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
הימס אנד הרס רשמה רווח נקי ב-2 מתוך 5 השנים שבטבלה. בשנה האחרונה: רווח נקי של 128.4 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 300.0 מיליון דולר.
ליום 31.12.2025 סך הנכסים היה 2.15 מיליארד דולר וההון העצמי 540.9 מיליון דולר, כלומר 25.1% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של הימס אנד הרס לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 271.9 | 526.9 | 872.0 | 1,476.5 | 2,347.6 |
| רווח גולמי | 204.5 | 408.7 | 714.9 | 1,173.1 | 1,733.4 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -115.0 | -68.7 | -29.5 | 61.9 | 105.6 |
| רווח (הפסד) נקי | -107.7 | -65.7 | -23.5 | 126.0 | 128.4 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -0.58 | -0.32 | -0.11 | 0.53 | 0.51 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | -34.4 | -26.5 | 73.5 | 251.1 | 300.0 |
| סך הנכסים | 420.6 | 366.3 | 441.2 | 707.5 | 2,154.7 |
| הון עצמי | 334.6 | 311.7 | 344.0 | 476.7 | 540.9 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 186.8 | 204.5 | 209.3 | 236.8 | 258.2 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
הימס אנד הרס: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.6.2026 ההכנסות היו 753.2 מיליון דולר לעומת 544.8 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (עלייה של 38.2%).
הפסד נקי ברבעון: 86.3 מיליון דולר, לעומת רווח נקי של 42.5 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-31.12.2025 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של הימס אנד הרס (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 30.9.2025 | 31.12.2025 | 31.3.2026 | 30.6.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 599.0 | 617.8 | 608.1 | 753.2 |
| רווח גולמי | 442.1 | 444.4 | 396.8 | 480.8 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 11.8 | 9.2 | -78.3 | -97.2 |
| רווח (הפסד) נקי | 15.8 | 20.6 | -92.1 | -86.3 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.06 | — | -0.40 | -0.37 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של הימס אנד הרס ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 7.10.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
- 10.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 10.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 17.7.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
- 1.7.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי; התחייבות פיננסית ישירה
- 15.6.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות
- 2.6.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי; התחייבות פיננסית ישירה; אירועים אחרים
- 21.5.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי; התחייבות פיננסית ישירה; מכירה של ניירות ערך שלא נרשמה
חברות דומות ל-הימס אנד הרס
חברות באותו ענף (SIC 8011, מרפאות ומשרדי רופאים) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של הימס אנד הרס. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, הימס אנד הרס במקום ה-2 מתוך 8 החברות באותו ענף (SIC 8011, מרפאות ומשרדי רופאים) שיש להן עמוד באתר.
- Teladoc Health, Inc. (TDOC)הכנסות של 2.53 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- LifeMD, Inc. (LFMD)הכנסות של 194.1 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- SBC Medical Group Holdings Incorporated (SBC)הכנסות של 173.6 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- AirSculpt Technologies, Inc. (AIRS)הכנסות של 151.8 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Basel Medical Group Ltd (BMGL)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Concord Medical Services Holdings Limited (CCM)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Westin Acquisition Corp (WSTN)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
שאלות נפוצות על הימס אנד הרס, לפי הדוחות
האם הימס אנד הרס רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-23.2.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025 הימס אנד הרס רשמה רווח נקי של 128.4 מיליון דולר. החברה רשמה רווח נקי ב-2 מתוך 5 השנים שבטבלה.
מה היו ההכנסות של הימס אנד הרס בשנה האחרונה?
2.35 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025, עלייה של 59.0% לעומת 1.48 מיליארד דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-23.2.2026.
מתי הימס אנד הרס מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-23.2.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-10.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-10.8.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Hims & Hers Health, Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001773751. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא HIMS, והבורסה הרשומה במיפוי היא NYSE. שם נייר הערך במקור: Hims & Hers Health, Inc. Class A Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:29 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Services-Offices & Clinics of Doctors of Medicine (SIC 8011). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-10; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-02-23; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 3,628,814,000 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-06-30 | 3,304,742,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-06-30 | 609,811,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 2,347,637,000 USD | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 128,365,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 300,006,000 USD | דוח ב-SEC |