מניית Intercure Ltd. (INCR)
מניית Intercure Ltd.: הנתונים העיקריים
- סימול
- INCR
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- תכשירים פרמצבטיים
- הכנסות, 2024
- 238.8 מיליון ש"ח
- הפסד נקי, 2024
- 72.8 מיליון ש"ח
- נסחרת גם בתל אביב
- INCR-TA
איך קונים מניית Intercure Ltd. מישראל?
מניית Intercure Ltd. נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול INCR. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Intercure Ltd.?
מניית Intercure Ltd. נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול INCR, ויש לה גם רישום למסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב. מטבע המסחר: דולר.
Intercure Ltd.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 762,574,000 ILSליום 2024-12-31מקור הנתון
- התחייבויות
- 364,903,000 ILSליום 2024-12-31מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 78,318,000 ILSליום 2024-12-31מקור הנתון
- הכנסות
- 238,845,000 ILSלתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- -72,793,000 ILSלתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -66,926,000 ILSלתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31מקור הנתון
Intercure Ltd. בקצרה, לפי רשומת SEC
Intercure Ltd. מאוגדת בישראל ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש שאינו מואץ (Non-accelerated filer) וגם חברה בצמיחה מתהווה (Emerging growth company).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: תכשירים פרמצבטיים (קוד 2834). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2024.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול INCR.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 54.68 מיליון מניות במחזור, נכון ל-31.12.2025.
Intercure Ltd.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2024 ההכנסות של Intercure Ltd. הסתכמו ב-238.8 מיליון ש״ח, ירידה של 32.8% לעומת השנה הקודמת (355.6 מיליון ש״ח). בתוך 3 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 (219.7 מיליון ש״ח), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 2.8% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 לזו שהסתיימה בדצמבר 2024, השוליים הגולמיים ירדו מ-41.5% ל-12.7%, והשוליים התפעוליים ירדו מ-12.8% ל-מינוס 28.1%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: מינוס 28.4% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
Intercure Ltd. רשמה רווח נקי ב-2 מתוך 4 השנים שבטבלה. בשנה האחרונה: הפסד נקי של 67.8 מיליון ש״ח. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: -66.9 מיליון ש״ח.
ליום 31.12.2024 סך הנכסים היה 762.6 מיליון ש״ח וההון העצמי 397.0 מיליון ש״ח, כלומר 52.1% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Intercure Ltd. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 219.7 | 388.7 | 355.6 | 238.8 |
| רווח גולמי | 91.1 | 155.1 | 105.1 | 30.2 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 28.2 | 50.6 | -41.6 | -67.2 |
| רווח (הפסד) נקי | 4.7 | 44.8 | -62.0 | -67.8 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.11 | 0.99 | -1.36 | -1.48 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 25.0 | 51.3 | -53.6 | -66.9 |
| סך הנכסים | 686.3 | 958.0 | 786.6 | 762.6 |
| הון עצמי | 448.0 | 501.3 | 455.1 | 397.0 |
סכומים במיליוני ש״ח, למעט רווח למניה (בש״ח) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Intercure Ltd. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 8.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 27.8.2026תיקון לדיווח שוטף של מנפיק זר (6-K/A)
- 26.8.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 24.8.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 11.8.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 4.8.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 27.7.2026תיקון לדיווח שוטף של מנפיק זר (6-K/A)
- 22.7.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
חברות דומות ל-Intercure Ltd.
חברות באותו ענף (SIC 2834, תכשירים פרמצבטיים) שהגודל שלהן לפי סך נכסים קרוב לזה של Intercure Ltd.. באתר יש 497 חברות באותו ענף (SIC 2834, תכשירים פרמצבטיים).
- MindWalk Holdings Corp. (HYFT)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- InflaRx N.V. (IFRX)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Immutep Limited (IMMP)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Immuron Limited (IMRN)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Inventiva S.A. (IVA)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Kardigan, Inc. (KARD)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Kailera Therapeutics, Inc. (KLRA)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Kazia Therapeutics Limited (KZIA)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
שאלות נפוצות על Intercure Ltd., לפי הדוחות
האם Intercure Ltd. רווחית?
לפי הדוח השנתי (20-F) שהוגש ל-SEC ב-1.5.2025, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2024 Intercure Ltd. רשמה הפסד נקי של 67.8 מיליון ש״ח. החברה רשמה רווח נקי ב-2 מתוך 4 השנים שבטבלה.
מה היו ההכנסות של Intercure Ltd. בשנה האחרונה?
238.8 מיליון ש״ח בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2024, ירידה של 32.8% לעומת 355.6 מיליון ש״ח בשנה הקודמת. המקור: דוח 20-F שהוגש ל-SEC ב-1.5.2025.
מתי Intercure Ltd. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (20-F) הוגש ב-30.4.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Intercure Ltd. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001857030. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא INCR, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: Intercure Ltd. - ordinary shares. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:39 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Pharmaceutical Preparations (SIC 2834). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 6-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-09-08; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-09-08.
דוח 20-F הוגש ל-SEC בתאריך 2026-04-30; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-10-08 12:43 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2024-12-31 | 762,574,000 ILS | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2024-12-31 | 364,903,000 ILS | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2024-12-31 | 78,318,000 ILS | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31 | 238,845,000 ILS | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31 | -72,793,000 ILS | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31 | -66,926,000 ILS | דוח ב-SEC |