מניית Lufax Holding Ltd (LU)
מניית Lufax Holding Ltd: הנתונים העיקריים
- סימול
- LU
- בורסה
- הבורסה של ניו יורק (NYSE)
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- שירותים פיננסיים
- הכנסות, 2024
- 8.16 מיליארד CNY
- הפסד נקי, 2024
- 3.6 מיליארד CNY
איך קונים מניית Lufax Holding Ltd מישראל?
מניית Lufax Holding Ltd נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) בדולר, תחת הסימול LU. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Lufax Holding Ltd?
מניית Lufax Holding Ltd נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) תחת הסימול LU. מטבע המסחר: דולר.
Lufax Holding Ltd: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 203,536,643,000 CNYליום 2024-12-31מקור הנתון
- התחייבויות
- 119,938,886,000 CNYליום 2024-12-31מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 11,798,435,000 CNYליום 2024-12-31מקור הנתון
- הכנסות
- 8,161,022,000 CNYלתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- -3,603,515,000 CNYלתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 1,816,771,000 CNYלתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31מקור הנתון
Lufax Holding Ltd בקצרה, לפי רשומת SEC
Lufax Holding Ltd מאוגדת באיי קיימן ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ גדול (Large accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: שירותים פיננסיים (קוד 6199). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2024.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-NYSE בסימול LU.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 1,733.38 מיליון מניות במחזור, נכון ל-31.12.2024.
Lufax Holding Ltd: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2024 ההכנסות של Lufax Holding Ltd הסתכמו ב-8.16 מיליארד יואן סיני, ירידה של 46.7% לעומת השנה הקודמת (15.33 מיליארד יואן סיני). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2020 (41.22 מיליארד יואן סיני), ההכנסות השתנו בקצב ירידה שנתי ממוצע של 33.3% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
Lufax Holding Ltd רשמה רווח נקי ב-4 מתוך 5 השנים שבטבלה. בשנה האחרונה החברה עברה מרווח נקי של 886.9 מיליון יואן סיני להפסד נקי של 3.87 מיליארד יואן סיני. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 1.82 מיליארד יואן סיני.
ליום 31.12.2024 סך הנכסים היה 203.54 מיליארד יואן סיני וההון העצמי 81.77 מיליארד יואן סיני, כלומר 40.2% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Lufax Holding Ltd לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2020 | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 41,221.8 | 38,294.3 | 29,218.4 | 15,325.8 | 8,161.0 |
| רווח (הפסד) נקי | 12,354.1 | 16,804.4 | 8,699.4 | 886.9 | -3,870.6 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 7,121.3 | 4,987.5 | 4,455.3 | 15,030.3 | 1,816.8 |
| סך הנכסים | 248,890.2 | 360,433.5 | 349,262.8 | 237,023.0 | 203,536.6 |
| הון עצמי | 81,559.8 | 93,053.7 | 93,189.8 | 92,142.5 | 81,772.7 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | — | 1,359,751.8 | 1,147.4 | 1,147.2 | 1,395.1 |
סכומים במיליוני יואן סיני, למעט רווח למניה (ביואן סיני) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Lufax Holding Ltd ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 8.10.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 7.10.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 6.10.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 24.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 21.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 18.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 10.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 9.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
חברות דומות ל-Lufax Holding Ltd
חברות באותו ענף (SIC 6199, שירותים פיננסיים) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Lufax Holding Ltd. באתר יש 133 חברות באותו ענף (SIC 6199, שירותים פיננסיים).
- High Templar Tech Limited (HTT)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Ionic Digital Inc. (IOND)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Jiayin Group Inc. (JFIN)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- 9F Inc. (JFU)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- LexinFintech Holdings Ltd. (LX)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Yorkville Acquisition Corp. (MCGA)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- MDB Capital Holdings, LLC (MDBH)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Magic Empire Global Limited (MEGL)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
שאלות נפוצות על Lufax Holding Ltd, לפי הדוחות
האם Lufax Holding Ltd רווחית?
לפי הדוח השנתי (20-F) שהוגש ל-SEC ב-17.2.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2024 Lufax Holding Ltd רשמה הפסד נקי של 3.87 מיליארד יואן סיני. החברה רשמה רווח נקי ב-4 מתוך 5 השנים שבטבלה.
מה היו ההכנסות של Lufax Holding Ltd בשנה האחרונה?
8.16 מיליארד יואן סיני בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2024, ירידה של 46.7% לעומת 15.33 מיליארד יואן סיני בשנה הקודמת. המקור: דוח 20-F שהוגש ל-SEC ב-17.2.2026.
מתי Lufax Holding Ltd מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (20-F) הוגש ב-30.4.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Lufax Holding Ltd מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001816007. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא LU, והבורסה הרשומה במיפוי היא NYSE. שם נייר הערך במקור: Lufax Holding Ltd American Depositary Shares, each representing two (2) Ordinary Shares. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:33 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Finance Services (SIC 6199). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 6-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-09-10; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-09-10.
דוח 20-F הוגש ל-SEC בתאריך 2026-04-30; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-10-08 12:43 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2024-12-31 | 203,536,643,000 CNY | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2024-12-31 | 119,938,886,000 CNY | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2024-12-31 | 11,798,435,000 CNY | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31 | 8,161,022,000 CNY | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31 | -3,603,515,000 CNY | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31 | 1,816,771,000 CNY | דוח ב-SEC |