מניית Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. (LVLU)
מניית Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc.: הנתונים העיקריים
- סימול
- LVLU
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- קמעונאות בקטלוג ובדואר
- הכנסות, 2025
- 282.3 מיליון דולר
- הפסד נקי, 2025
- 13.7 מיליון דולר
איך קונים מניית Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. מישראל?
מניית Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול LVLU. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc.?
מניית Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול LVLU. מטבע המסחר: דולר.
Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 86,674,000 USDליום 2026-06-28מקור הנתון
- התחייבויות
- 88,176,000 USDליום 2026-06-28מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 4,123,000 USDליום 2026-06-28מקור הנתון
- הכנסות
- 282,284,000 USDלתקופה מ-2024-12-30 עד 2025-12-28מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- -13,713,000 USDלתקופה מ-2024-12-30 עד 2025-12-28מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 1,379,000 USDלתקופה מ-2024-12-30 עד 2025-12-28מקור הנתון
Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. בקצרה, לפי רשומת SEC
Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. מאוגדת במדינת דלאוור, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש שאינו מואץ (Non-accelerated filer) וגם חברה מדווחת קטנה (Smaller reporting company) וגם חברה בצמיחה מתהווה (Emerging growth company).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: קמעונאות בקטלוג ובדואר (קוד 5961). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 3 בינואר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-28.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול LVLU.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 2.87 מיליון מניות במחזור, נכון ל-7.8.2026.
Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. הסתכמו ב-282.3 מיליון דולר, ירידה של 10.6% לעומת השנה הקודמת (315.9 מיליון דולר). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בינואר 2022 (375.6 מיליון דולר), ההכנסות השתנו בקצב ירידה שנתי ממוצע של 6.9% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בינואר 2022 לזו שהסתיימה בדצמבר 2025, השוליים הגולמיים ירדו מ-47.1% ל-43.2%, והשוליים התפעוליים ירדו מ-5.9% ל-מינוס 4.5%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: מינוס 4.9% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. רשמה רווח נקי ב-2 מתוך 5 השנים שבטבלה. בשנה האחרונה: הפסד נקי של 13.7 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 1.4 מיליון דולר.
ליום 28.12.2025 סך הנכסים היה 89.4 מיליון דולר וההון העצמי 3.0 מיליון דולר, כלומר 3.4% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | ינואר 2022 | ינואר 2023 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 375.6 | 439.7 | 355.2 | 315.9 | 282.3 |
| רווח גולמי | 176.7 | 191.4 | 148.2 | 130.2 | 122.1 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 22.3 | 8.7 | -20.2 | -52.4 | -12.6 |
| רווח (הפסד) נקי | 2.0 | 3.7 | -19.3 | -55.3 | -13.7 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | — | 0.10 | -0.48 | -1.33 | -4.90 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 26.9 | 6.2 | 15.4 | 2.6 | 1.4 |
| סך הנכסים | 113.8 | 167.2 | 149.4 | 108.2 | 89.4 |
| הון עצמי | 44.5 | 64.9 | 61.0 | 13.4 | 3.0 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | — | 38.9 | 39.9 | 41.5 | 2.8 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc.: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-28.6.2026 ההכנסות היו 67.8 מיליון דולר לעומת 81.5 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (ירידה של 16.8%).
הפסד נקי ברבעון: 1.5 מיליון דולר, לעומת הפסד נקי של 3.0 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-28.12.2025 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 28.9.2025 | 28.12.2025 | 29.3.2026 | 28.6.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 73.6 | 63.0 | 57.5 | 67.8 |
| רווח גולמי | 31.4 | 27.9 | 25.9 | 33.0 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -1.9 | 0.0 | -3.5 | -1.2 |
| רווח (הפסד) נקי | -2.3 | -0.4 | -4.1 | -1.5 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -0.84 | — | -1.44 | -0.52 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 12.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-28.6.2026
- 12.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 6.8.2026דיווח מיידי (8-K): אירועים אחרים
- 31.7.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי; התחייבות פיננסית ישירה
- 14.7.2026דיווח מיידי (8-K): גילוי לפי Regulation FD
- 10.6.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות
- 28.5.2026דיווח מיידי (8-K): הודעה על אי-עמידה בכללי הרישום למסחר
- 13.5.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-29.3.2026
חברות דומות ל-Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc.
חברות באותו ענף (SIC 5961, קמעונאות בקטלוג ובדואר) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc.. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. במקום ה-14 מתוך 27 החברות באותו ענף (SIC 5961, קמעונאות בקטלוג ובדואר) שיש להן עמוד באתר.
- Revolve Group, Inc. (RVLV)הכנסות של 1.23 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- a.k.a. Brands Holding Corp. (AKA)הכנסות של 600.2 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- The Honest Company, Inc. (HNST)הכנסות של 371.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- ThredUp Inc. (TDUP)הכנסות של 310.8 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- LightInTheBox Holding Co., Ltd. (LITB)הכנסות של 224.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Jumia Technologies AG (JMIA)הכנסות של 188.9 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Grove Collaborative Holdings, Inc. (GROV)הכנסות של 173.7 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Hour Loop, Inc. (HOUR)הכנסות של 142.4 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
שאלות נפוצות על Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc., לפי הדוחות
האם Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-30.3.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-28.12.2025 Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. רשמה הפסד נקי של 13.7 מיליון דולר. החברה רשמה רווח נקי ב-2 מתוך 5 השנים שבטבלה.
מה היו ההכנסות של Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. בשנה האחרונה?
282.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-28.12.2025, ירידה של 10.6% לעומת 315.9 מיליון דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-30.3.2026.
מתי Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 3 בינואר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-30.3.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-12.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-28.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-12.8.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001780201. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא LVLU, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: Lulu's Fashion Lounge Holdings, Inc. - Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:40 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Retail-Catalog & Mail-Order Houses (SIC 5961). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-12; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-28.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-03-30; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-28.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-28 | 86,674,000 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-06-28 | 88,176,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-06-28 | 4,123,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2024-12-30 עד 2025-12-28 | 282,284,000 USD | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2024-12-30 עד 2025-12-28 | -13,713,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2024-12-30 עד 2025-12-28 | 1,379,000 USD | דוח ב-SEC |