מניית Maase Inc. (MAAS)
מניית Maase Inc.: הנתונים העיקריים
- סימול
- MAAS
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- ייעוץ השקעות
- הכנסות, 2025
- 109.1 מיליון דולר
- הפסד נקי, 2025
- 27.4 מיליון דולר
איך קונים מניית Maase Inc. מישראל?
מניית Maase Inc. נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול MAAS. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Maase Inc.?
מניית Maase Inc. נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול MAAS. מטבע המסחר: דולר.
Maase Inc.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- הכנסות
- 109,052,000 USDלתקופה מ-2024-07-01 עד 2025-06-30מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- -27,357,000 USDלתקופה מ-2024-07-01 עד 2025-06-30מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 9,977,000 USDלתקופה מ-2024-07-01 עד 2025-06-30מקור הנתון
Maase Inc. בקצרה, לפי רשומת SEC
Maase Inc. מאוגדת באיי קיימן ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש שאינו מואץ (Non-accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: ייעוץ השקעות (קוד 6282). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 30 ביוני, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-30.6.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול MAAS.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 15.92 מיליון מניות במחזור, נכון ל-30.6.2025.
שמות קודמים של הגוף המדווח ב-SEC: Highest Performances Holdings Inc. (עד 2025); PUYI, INC. (עד 2024).
Maase Inc.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה ביוני 2025 ההכנסות של Maase Inc. הסתכמו ב-781.2 מיליון יואן סיני, ירידה של 34.1% לעומת השנה הקודמת (1.19 מיליארד יואן סיני). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה ביוני 2021 (193.0 מיליון יואן סיני), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 41.8% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה ביוני 2021 לזו שהסתיימה ביוני 2025, השוליים התפעוליים ירדו מ-מינוס 37.9% ל-מינוס 88.5%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: מינוס 25.1% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
בכל 4 השנים שבטבלה Maase Inc. רשמה הפסד נקי. בשנה האחרונה: הפסד נקי של 196.0 מיליון יואן סיני. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 71.5 מיליון יואן סיני.
ליום 30.6.2025 סך הנכסים היה 3.37 מיליארד יואן סיני וההון העצמי 636.1 מיליון יואן סיני, כלומר 18.9% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Maase Inc. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | יוני 2021 | יוני 2022 | יוני 2023 | יוני 2024 | יוני 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 193.0 | 188.7 | 114.4 | 1,185.3 | 781.2 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -73.2 | -74.1 | -58.8 | -460.8 | -691.3 |
| רווח (הפסד) נקי | — | -60.7 | -43.6 | -289.7 | -196.0 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -0.51 | -0.67 | -0.48 | -1.26 | -25.86 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | -2.8 | -9.5 | -135.9 | 57.7 | 71.5 |
| סך הנכסים | 467.9 | 463.9 | 271.5 | 4,277.9 | 3,366.0 |
| הון עצמי | 320.3 | 260.1 | 217.0 | 1,285.1 | 636.1 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | — | 90.5 | 90.5 | — | 7.6 |
סכומים במיליוני יואן סיני, למעט רווח למניה (ביואן סיני) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Maase Inc. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 1.10.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 23.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 5.8.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 5.8.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 4.8.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 17.7.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 23.6.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 12.6.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
חברות דומות ל-Maase Inc.
חברות באותו ענף (SIC 6282, ייעוץ השקעות) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Maase Inc.. באתר יש 48 חברות באותו ענף (SIC 6282, ייעוץ השקעות).
- U.S. Global Investors, Inc. (GROW)הכנסות של 14.4 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה ביוני 2026
- BitVentures Limited (BVC)הכנסות של 0 דולר בשנת הכספים שהסתיימה ביוני 2025
- AllianceBernstein Holding L.P. (AB)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Lincoln International, Inc. (LCLN)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Moelis & Company (MC)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Noah Holdings Limited (NOAH)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Pershing Square Inc. (PS)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Vinci Compass Investments Ltd. (VINP)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
שאלות נפוצות על Maase Inc., לפי הדוחות
האם Maase Inc. רווחית?
לפי הדוח השנתי (20-F) שהוגש ל-SEC ב-29.10.2025, בשנת הכספים שהסתיימה ב-30.6.2025 Maase Inc. רשמה הפסד נקי של 196.0 מיליון יואן סיני. בכל 4 השנים שבטבלה החברה רשמה הפסד נקי.
מה היו ההכנסות של Maase Inc. בשנה האחרונה?
781.2 מיליון יואן סיני בשנת הכספים שהסתיימה ב-30.6.2025, ירידה של 34.1% לעומת 1.19 מיליארד יואן סיני בשנה הקודמת. המקור: דוח 20-F שהוגש ל-SEC ב-29.10.2025.
מתי Maase Inc. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 30 ביוני. הדוח השנתי האחרון (20-F) הוגש ב-29.10.2025.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Maase Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001750264. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא MAAS, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: Maase Inc. - Class A Ordinary Shares. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:28 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Investment Advice (SIC 6282). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 6-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-05; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-08-05.
דוח 20-F הוגש ל-SEC בתאריך 2025-10-29; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-06-30.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| הכנסות | לתקופה מ-2024-07-01 עד 2025-06-30 | 109,052,000 USD | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2024-07-01 עד 2025-06-30 | -27,357,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2024-07-01 עד 2025-06-30 | 9,977,000 USD | דוח ב-SEC |