מניית Motorcar Parts of America, Inc. (MPAA)
מניית Motorcar Parts of America, Inc.: הנתונים העיקריים
- סימול
- MPAA
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- חלקים ואביזרים לכלי רכב
- הכנסות, 2026
- 789.8 מיליון דולר
איך קונים מניית Motorcar Parts of America, Inc. מישראל?
מניית Motorcar Parts of America, Inc. נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול MPAA. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Motorcar Parts of America, Inc.?
מניית Motorcar Parts of America, Inc. נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול MPAA. מטבע המסחר: דולר.
Motorcar Parts of America, Inc.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 1,010,024,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- התחייבויות
- 757,035,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 19,120,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- הכנסות
- 789,806,000 USDלתקופה מ-2025-04-01 עד 2026-03-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 19,158,000 USDלתקופה מ-2025-04-01 עד 2026-03-31מקור הנתון
Motorcar Parts of America, Inc. בקצרה, לפי רשומת SEC
Motorcar Parts of America, Inc. מאוגדת במדינת ניו יורק, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ (Accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: חלקים ואביזרים לכלי רכב (קוד 3714). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 במרץ, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.3.2026.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול MPAA.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 18.93 מיליון מניות במחזור, נכון ל-3.8.2026.
שמות קודמים של הגוף המדווח ב-SEC: MOTORCAR PARTS AMERICA INC (עד 2022); MOTORCAR PARTS AMERICA INC (עד 2010); MOTORCAR PARTS & ACCESSORIES INC (עד 2003).
Motorcar Parts of America, Inc.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה במרץ 2026 ההכנסות של Motorcar Parts of America, Inc. הסתכמו ב-789.8 מיליון דולר, עלייה של 4.3% לעומת השנה הקודמת (757.4 מיליון דולר). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה במרץ 2022 (650.3 מיליון דולר), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 5.0% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה במרץ 2022 לזו שהסתיימה במרץ 2026, השוליים הגולמיים עלו מ-18.1% ל-20.2%, והשוליים התפעוליים עלו מ-4.4% ל-8.3%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: 1.6% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
Motorcar Parts of America, Inc. רשמה רווח נקי ב-2 מתוך 5 השנים שבטבלה. בשנה האחרונה החברה עברה מהפסד נקי של 19.5 מיליון דולר לרווח נקי של 12.4 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 19.2 מיליון דולר.
ליום 31.3.2026 סך הנכסים היה 1.02 מיליארד דולר וההון העצמי 266.0 מיליון דולר, כלומר 26.1% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Motorcar Parts of America, Inc. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | מרץ 2022 | מרץ 2023 | מרץ 2024 | מרץ 2025 | מרץ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 650.3 | 683.1 | 717.7 | 757.4 | 789.8 |
| רווח גולמי | 117.9 | 114.0 | 132.6 | 153.8 | 159.9 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 28.7 | 36.4 | 46.1 | 39.9 | 65.8 |
| רווח (הפסד) נקי | 7.4 | -4.2 | -49.2 | -19.5 | 12.4 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.38 | -0.22 | -2.51 | -0.99 | 0.62 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | -44.9 | -21.8 | 39.2 | 45.5 | 19.2 |
| סך הנכסים | 1,015.7 | 1,028.6 | 1,012.0 | 957.6 | 1,019.4 |
| הון עצמי | 315.3 | 320.5 | 285.1 | 257.7 | 266.0 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 19.6 | 19.3 | 19.6 | 19.7 | 20.0 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
Motorcar Parts of America, Inc.: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.6.2026 ההכנסות היו 168.0 מיליון דולר לעומת 188.4 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (ירידה של 10.8%).
הפסד נקי ברבעון: 13.4 מיליון דולר, לעומת רווח נקי של 3.0 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-31.3.2026 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של Motorcar Parts of America, Inc. (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 30.9.2025 | 31.12.2025 | 31.3.2026 | 30.6.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 221.5 | 167.7 | 212.3 | 168.0 |
| רווח גולמי | 42.7 | 32.9 | 50.4 | 27.2 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 16.4 | 8.3 | 21.1 | 3.5 |
| רווח (הפסד) נקי | -2.1 | 1.8 | 9.7 | -13.4 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -0.11 | 0.09 | — | -0.71 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Motorcar Parts of America, Inc. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 16.9.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות
- 10.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 10.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 2.7.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי
- 8.6.2026דוח שנתי (10-K) לתקופה שהסתיימה ב-31.3.2026
- 8.6.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 9.2.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-31.12.2025
- 9.2.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
חברות דומות ל-Motorcar Parts of America, Inc.
חברות באותו ענף (SIC 3714, חלקים ואביזרים לכלי רכב) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Motorcar Parts of America, Inc.. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, Motorcar Parts of America, Inc. במקום ה-23 מתוך 35 החברות באותו ענף (SIC 3714, חלקים ואביזרים לכלי רכב) שיש להן עמוד באתר.
- Standard Motor Products, Inc. (SMP)הכנסות של 1.79 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Atmus Filtration Technologies Inc. (ATMU)הכנסות של 1.76 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Gentherm Inc (THRM)הכנסות של 1.50 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Stoneridge, Inc. (SRI)הכנסות של 861.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- China Automotive Systems, Inc. (CAAS)הכנסות של 765.7 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Commercial Vehicle Group, Inc. (CVGI)הכנסות של 649.0 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Holley Inc. (HLLY)הכנסות של 613.5 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- STRATTEC SECURITY CORPORATION (STRT)הכנסות של 579.4 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה ביוני 2026
שאלות נפוצות על Motorcar Parts of America, Inc., לפי הדוחות
האם Motorcar Parts of America, Inc. רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-8.6.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.3.2026 Motorcar Parts of America, Inc. רשמה רווח נקי של 12.4 מיליון דולר. החברה רשמה רווח נקי ב-2 מתוך 5 השנים שבטבלה.
מה היו ההכנסות של Motorcar Parts of America, Inc. בשנה האחרונה?
789.8 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.3.2026, עלייה של 4.3% לעומת 757.4 מיליון דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-8.6.2026.
מתי Motorcar Parts of America, Inc. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 במרץ. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-8.6.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-10.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-10.8.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Motorcar Parts of America, Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0000918251. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא MPAA, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: Motorcar Parts of America, Inc. - Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:37 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Motor Vehicle Parts & Accessories (SIC 3714). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-10; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-06-08; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-03-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 1,010,024,000 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-06-30 | 757,035,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-06-30 | 19,120,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-04-01 עד 2026-03-31 | 789,806,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-04-01 עד 2026-03-31 | 19,158,000 USD | דוח ב-SEC |