מניית Materialise NV (MTLS)
מניית Materialise NV: הנתונים העיקריים
- סימול
- MTLS
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- תוכנה ארוזה
- הכנסות, 2024
- 266.8 מיליון אירו
- רווח נקי, 2024
- 13.4 מיליון אירו
איך קונים מניית Materialise NV מישראל?
מניית Materialise NV נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול MTLS. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Materialise NV?
מניית Materialise NV נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול MTLS. מטבע המסחר: דולר.
Materialise NV: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 396,336,000 EURליום 2024-12-31מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 102,304,000 EURליום 2024-12-31מקור הנתון
- הכנסות
- 266,765,000 EURלתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- 13,406,000 EURלתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 31,456,000 EURלתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31מקור הנתון
Materialise NV בקצרה, לפי רשומת SEC
Materialise NV מדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ (Accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: תוכנה ארוזה (קוד 7372). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול MTLS.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 59.07 מיליון מניות במחזור, נכון ל-31.12.2025.
Materialise NV: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2024 ההכנסות של Materialise NV הסתכמו ב-266.8 מיליון אירו, עלייה של 4.2% לעומת השנה הקודמת (256.1 מיליון אירו). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2020 (170.4 מיליון אירו), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 11.8% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2020 לזו שהסתיימה בדצמבר 2024, השוליים הגולמיים עלו מ-55.2% ל-56.5%, והשוליים התפעוליים עלו מ-מינוס 2.7% ל-3.5%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: 5.0% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
Materialise NV רשמה רווח נקי ב-3 מתוך 5 השנים שבטבלה. בשנה האחרונה: רווח נקי של 13.4 מיליון אירו. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 31.5 מיליון אירו.
ליום 31.12.2024 סך הנכסים היה 396.3 מיליון אירו וההון העצמי 248.6 מיליון אירו, כלומר 62.7% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Materialise NV לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2020 | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 170.4 | 205.5 | 232.0 | 256.1 | 266.8 |
| רווח גולמי | 94.0 | 118.2 | 128.8 | 145.1 | 150.8 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -4.6 | 12.2 | -2.9 | 5.6 | 9.4 |
| רווח (הפסד) נקי | -7.1 | 13.2 | -2.1 | 6.7 | 13.4 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -0.13 | — | -0.04 | 0.11 | 0.23 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | — | 25.8 | 22.3 | 20.2 | 31.5 |
| סך הנכסים | 327.7 | 413.4 | 411.3 | 396.6 | 396.3 |
| הון עצמי | 133.1 | 232.6 | 229.0 | 236.6 | 248.6 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | — | 0.1 | 59.1 | 59.1 | 59.1 |
סכומים במיליוני אירו, למעט רווח למניה (באירו) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Materialise NV ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 5.10.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 28.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 21.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 14.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 8.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 28.8.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 27.8.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 27.8.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
חברות דומות ל-Materialise NV
חברות באותו ענף (SIC 7372, תוכנה ארוזה) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Materialise NV. באתר יש 234 חברות באותו ענף (SIC 7372, תוכנה ארוזה).
- Kingsoft Cloud Holdings Limited (KC)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Neutron Holdings, Inc. (LIME)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- McKinley Acquisition Corporation (MKLY)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Hello Group Inc. (MOMO)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Newbridge Acquisition Limited (NBRG)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- NetEase, Inc. (NTES)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Nvni Group Limited (NVNI)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Octave Intelligence plc (OCTV)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
שאלות נפוצות על Materialise NV, לפי הדוחות
האם Materialise NV רווחית?
לפי הדוח השנתי (20-F) שהוגש ל-SEC ב-22.4.2025, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2024 Materialise NV רשמה רווח נקי של 13.4 מיליון אירו. החברה רשמה רווח נקי ב-3 מתוך 5 השנים שבטבלה.
מה היו ההכנסות של Materialise NV בשנה האחרונה?
266.8 מיליון אירו בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2024, עלייה של 4.2% לעומת 256.1 מיליון אירו בשנה הקודמת. המקור: דוח 20-F שהוגש ל-SEC ב-22.4.2025.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Materialise NV מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001091223. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא MTLS, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: Materialise NV - American Depositary Shares. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:35 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Services-Prepackaged Software (SIC 7372). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 6-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-09-08; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-09-08.
דוח 20-F הוגש ל-SEC בתאריך 2026-04-23; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-10-08 12:43 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2024-12-31 | 396,336,000 EUR | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2024-12-31 | 102,304,000 EUR | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31 | 266,765,000 EUR | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31 | 13,406,000 EUR | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2024-01-01 עד 2024-12-31 | 31,456,000 EUR | דוח ב-SEC |