מניית N-able, Inc. (NABL)
מניית N-able, Inc.: הנתונים העיקריים
- סימול
- NABL
- בורסה
- הבורסה של ניו יורק (NYSE)
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- תוכנה ארוזה
- הכנסות, 2025
- 508.8 מיליון דולר
- הפסד נקי, 2025
- 18.8 מיליון דולר
איך קונים מניית N-able, Inc. מישראל?
מניית N-able, Inc. נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) בדולר, תחת הסימול NABL. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית N-able, Inc.?
מניית N-able, Inc. נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) תחת הסימול NABL. מטבע המסחר: דולר.
N-able, Inc.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 1,395,529,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- התחייבויות
- 590,901,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 115,812,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- הכנסות
- 508,840,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- -18,815,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 93,202,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
N-able, Inc. בקצרה, לפי רשומת SEC
N-able, Inc. מדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ גדול (Large accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: תוכנה ארוזה (קוד 7372). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-NYSE בסימול NABL.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 188.91 מיליון מניות במחזור, נכון ל-5.8.2026.
שמות קודמים של הגוף המדווח ב-SEC: N-able, LLC (עד 2021); SWI Spinco, LLC (עד 2021).
N-able, Inc.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של N-able, Inc. הסתכמו ב-508.8 מיליון דולר, עלייה של 9.2% לעומת השנה הקודמת (466.1 מיליון דולר). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 (346.5 מיליון דולר), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 10.1% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 לזו שהסתיימה בדצמבר 2025, השוליים הגולמיים ירדו מ-84.9% ל-76.9%, והשוליים התפעוליים ירדו מ-9.6% ל-6.7%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: מינוס 3.7% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
N-able, Inc. רשמה רווח נקי ב-4 מתוך 5 השנים שבטבלה. בשנה האחרונה החברה עברה מרווח נקי של 31.0 מיליון דולר להפסד נקי של 18.8 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 93.2 מיליון דולר.
ליום 31.12.2025 סך הנכסים היה 1.41 מיליארד דולר וההון העצמי 802.0 מיליון דולר, כלומר 56.9% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של N-able, Inc. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 346.5 | 371.8 | 421.9 | 466.1 | 508.8 |
| רווח גולמי | 294.0 | 313.2 | 353.7 | 385.5 | 391.5 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 33.3 | 47.4 | 70.3 | 82.4 | 33.9 |
| רווח (הפסד) נקי | 0.1 | 16.7 | 23.4 | 31.0 | -18.8 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.00 | 0.09 | 0.13 | 0.16 | -0.10 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 45.3 | 71.4 | 90.1 | 79.4 | 93.2 |
| סך הנכסים | 1,055.7 | 1,078.9 | 1,162.8 | 1,338.8 | 1,409.7 |
| הון עצמי | 618.4 | 642.1 | 711.4 | 759.3 | 802.0 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 168.7 | 181.3 | 186.0 | 188.4 | 187.8 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
N-able, Inc.: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.6.2026 ההכנסות היו 138.2 מיליון דולר לעומת 130.5 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (עלייה של 5.9%).
רווח נקי ברבעון: 1.8 מיליון דולר, לעומת הפסד נקי של 4.6 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-31.12.2025 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של N-able, Inc. (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 30.9.2025 | 31.12.2025 | 31.3.2026 | 30.6.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 131.7 | 127.7 | 133.7 | 138.2 |
| רווח גולמי | 102.1 | 96.4 | 101.9 | 106.2 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 11.6 | 10.4 | 12.5 | 16.5 |
| רווח (הפסד) נקי | 1.4 | -9.0 | -0.6 | 1.8 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.01 | — | 0.00 | 0.01 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של N-able, Inc. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 28.8.2026דיווח מיידי (8-K): גילוי לפי Regulation FD; אירועים אחרים
- 10.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 10.8.2026תיקון לדוח שנתי (10-K/A) לתקופה שהסתיימה ב-31.12.2025
- 10.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות; עלויות יציאה או ארגון מחדש
- 24.7.2026תיקון לדיווח מיידי (8-K/A): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
- 13.7.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון; אירועים אחרים
- 17.6.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי; התחייבות פיננסית ישירה
- 2.6.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות
חברות דומות ל-N-able, Inc.
חברות באותו ענף (SIC 7372, תוכנה ארוזה) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של N-able, Inc.. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, N-able, Inc. במקום ה-98 מתוך 234 החברות באותו ענף (SIC 7372, תוכנה ארוזה) שיש להן עמוד באתר.
- Intapp, Inc. (INTA)הכנסות של 577.8 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה ביוני 2026
- BlackBerry Limited (BB)הכנסות של 549.1 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בפברואר 2026
- ג'יפרוג (FROG)הכנסות של 531.8 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Skillsoft Corp. (SKIL)הכנסות של 512.7 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בינואר 2026
- PagerDuty, Inc. (PD)הכנסות של 492.5 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בינואר 2026
- Cellebrite DI Ltd. (CLBT)הכנסות של 475.7 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Xunlei Limited (XNET)הכנסות של 462.4 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Sprout Social, Inc (SPT)הכנסות של 457.5 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
שאלות נפוצות על N-able, Inc., לפי הדוחות
האם N-able, Inc. רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K/A) שהוגש ל-SEC ב-10.8.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025 N-able, Inc. רשמה הפסד נקי של 18.8 מיליון דולר. החברה רשמה רווח נקי ב-4 מתוך 5 השנים שבטבלה.
מה היו ההכנסות של N-able, Inc. בשנה האחרונה?
508.8 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025, עלייה של 9.2% לעומת 466.1 מיליון דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K/A שהוגש ל-SEC ב-10.8.2026.
מתי N-able, Inc. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-26.2.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-10.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-10.8.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
N-able, Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001834488. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא NABL, והבורסה הרשומה במיפוי היא NYSE. שם נייר הערך במקור: N-able, Inc. Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:34 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Services-Prepackaged Software (SIC 7372). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-10; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-02-26; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 1,395,529,000 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-06-30 | 590,901,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-06-30 | 115,812,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 508,840,000 USD | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -18,815,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 93,202,000 USD | דוח ב-SEC |