מניית Noodles & Company (NDLS)
מניית Noodles & Company: הנתונים העיקריים
- סימול
- NDLS
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- מסעדות
- הכנסות, 2025
- 495.1 מיליון דולר
- הפסד נקי, 2025
- 42.6 מיליון דולר
איך קונים מניית Noodles & Company מישראל?
מניית Noodles & Company נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול NDLS. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Noodles & Company?
מניית Noodles & Company נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול NDLS. מטבע המסחר: דולר.
Noodles & Company: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 235,774,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- התחייבויות
- 286,790,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 1,299,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- הכנסות
- 495,089,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-30מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- -42,568,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-30מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 7,284,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-30מקור הנתון
Noodles & Company בקצרה, לפי רשומת SEC
Noodles & Company מדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש שאינו מואץ (Non-accelerated filer) וגם חברה מדווחת קטנה (Smaller reporting company).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: מסעדות (קוד 5812). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 29 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-30.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול NDLS.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 5.97 מיליון מניות במחזור, נכון ל-21.7.2026.
Noodles & Company: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של Noodles & Company הסתכמו ב-495.1 מיליון דולר, עלייה של 0.4% לעומת השנה הקודמת (493.3 מיליון דולר). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 (475.2 מיליון דולר), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 1.0% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 לזו שהסתיימה בדצמבר 2025, השוליים התפעוליים ירדו מ-1.2% ל-מינוס 6.4%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: מינוס 8.6% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
Noodles & Company רשמה רווח נקי ב-1 מתוך 5 השנים שבטבלה. בשנה האחרונה: הפסד נקי של 42.6 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 7.3 מיליון דולר.
ליום 30.12.2025 סך הנכסים היה 261.7 מיליון דולר וההון העצמי היה שלילי (-45.3 מיליון דולר): ההתחייבויות גבוהות מסך הנכסים.
נתונים שנתיים של Noodles & Company לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2021 | ינואר 2023 | ינואר 2024 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 475.2 | 509.5 | 503.4 | 493.3 | 495.1 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 5.8 | -0.8 | -5.0 | -27.8 | -31.6 |
| רווח (הפסד) נקי | 3.7 | -3.3 | -9.9 | -36.2 | -42.6 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.08 | -0.07 | -0.21 | -0.80 | -7.36 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 36.2 | 9.6 | 27.5 | 7.6 | 7.3 |
| סך הנכסים | 341.5 | 343.8 | 368.1 | 324.6 | 261.7 |
| הון עצמי | 37.6 | 38.4 | 27.2 | -5.6 | -45.3 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 46.1 | 45.9 | 45.9 | 45.5 | 5.8 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
Noodles & Company: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.6.2026 ההכנסות היו 127.0 מיליון דולר לעומת 126.4 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (עלייה של 0.5%).
הפסד נקי ברבעון: 4.0 מיליון דולר, לעומת הפסד נקי של 17.6 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-30.12.2025 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של Noodles & Company (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 30.9.2025 | 30.12.2025 | 31.3.2026 | 30.6.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 122.1 | 122.8 | 123.8 | 127.0 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -6.3 | -4.1 | -0.8 | -1.5 |
| רווח (הפסד) נקי | -9.2 | -6.8 | -3.4 | -4.0 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -0.20 | — | -0.58 | -0.67 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Noodles & Company ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 24.7.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 24.7.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 14.5.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות
- 7.5.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-31.3.2026
- 6.5.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 30.3.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
- 26.3.2026דוח שנתי (10-K) לתקופה שהסתיימה ב-30.12.2025
- 25.3.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
חברות דומות ל-Noodles & Company
חברות באותו ענף (SIC 5812, מסעדות) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Noodles & Company. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, Noodles & Company במקום ה-27 מתוך 45 החברות באותו ענף (SIC 5812, מסעדות) שיש להן עמוד באתר.
- SUPER HI INTERNATIONAL HOLDING LTD. (HDL)הכנסות של 778.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2024
- Portillo's Inc. (PTLO)הכנסות של 732.1 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Wingstop Inc. (WING)הכנסות של 696.9 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Sweetgreen, Inc. (SG)הכנסות של 679.5 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- El Pollo Loco Holdings, Inc. (LOCO)הכנסות של 490.0 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Biglari Holdings Inc. (BH-A)הכנסות של 395.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Kura Sushi USA, Inc. (KRUS)הכנסות של 282.8 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה באוגוסט 2025
- RCI Hospitality Holdings, Inc. (RICK)הכנסות של 279.4 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בספטמבר 2025
שאלות נפוצות על Noodles & Company, לפי הדוחות
האם Noodles & Company רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-26.3.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-30.12.2025 Noodles & Company רשמה הפסד נקי של 42.6 מיליון דולר. החברה רשמה רווח נקי ב-1 מתוך 5 השנים שבטבלה.
מה היו ההכנסות של Noodles & Company בשנה האחרונה?
495.1 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-30.12.2025, עלייה של 0.4% לעומת 493.3 מיליון דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-26.3.2026.
מתי Noodles & Company מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 29 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-26.3.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-24.7.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-24.7.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Noodles & Company מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001275158. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא NDLS, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: Noodles & Company - Class A Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:39 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Retail-Eating Places (SIC 5812). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-07-24; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-03-26; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-30.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 235,774,000 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-06-30 | 286,790,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-06-30 | 1,299,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-30 | 495,089,000 USD | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-30 | -42,568,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-30 | 7,284,000 USD | דוח ב-SEC |