מניית NLI Holdings, Inc. (NL)
מניית NLI Holdings, Inc.: הנתונים העיקריים
- סימול
- NL
- בורסה
- הבורסה של ניו יורק (NYSE)
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- כימיקלים אנאורגניים לתעשייה
- הכנסות, 2025
- 158.3 מיליון דולר
- הפסד נקי, 2025
- 37.8 מיליון דולר
איך קונים מניית NLI Holdings, Inc. מישראל?
מניית NLI Holdings, Inc. נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) בדולר, תחת הסימול NL. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית NLI Holdings, Inc.?
מניית NLI Holdings, Inc. נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) תחת הסימול NL. מטבע המסחר: דולר.
NLI Holdings, Inc.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 470,571,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 106,988,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- הכנסות
- 158,285,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- -37,826,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -36,403,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
NLI Holdings, Inc. בקצרה, לפי רשומת SEC
NLI Holdings, Inc. מאוגדת במדינת דלאוור, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש שאינו מואץ (Non-accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: כימיקלים אנאורגניים לתעשייה (קוד 2810). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-NYSE בסימול NL.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 48.90 מיליון מניות במחזור, נכון ל-31.7.2026.
שמות קודמים של הגוף המדווח ב-SEC: NL INDUSTRIES INC (עד 2026).
NLI Holdings, Inc.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של NLI Holdings, Inc. הסתכמו ב-158.3 מיליון דולר, עלייה של 8.5% לעומת השנה הקודמת (145.9 מיליון דולר). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 (140.8 מיליון דולר), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 3.0% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 לזו שהסתיימה בדצמבר 2025, השוליים הגולמיים עלו מ-30.4% ל-30.4%, והשוליים התפעוליים ירדו מ-7.5% ל-6.7%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: מינוס 23.9% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
NLI Holdings, Inc. רשמה רווח נקי ב-3 מתוך 5 השנים שבטבלה. בשנה האחרונה החברה עברה מרווח נקי של 67.2 מיליון דולר להפסד נקי של 37.8 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: -36.4 מיליון דולר.
ליום 31.12.2025 סך הנכסים היה 464.2 מיליון דולר וההון העצמי 358.8 מיליון דולר, כלומר 77.3% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של NLI Holdings, Inc. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 140.8 | 166.6 | 161.3 | 145.9 | 158.3 |
| רווח גולמי | 42.7 | 48.8 | 49.2 | 41.4 | 48.2 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 10.5 | 13.7 | 14.1 | 37.9 | 10.7 |
| רווח (הפסד) נקי | 51.2 | 33.8 | -2.3 | 67.2 | -37.8 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 1.05 | 0.69 | -0.05 | 1.38 | -0.77 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 17.6 | 26.9 | 37.0 | 25.6 | -36.4 |
| סך הנכסים | 596.2 | 609.9 | 576.7 | 578.3 | 464.2 |
| הון עצמי | 362.5 | 382.2 | 369.8 | 396.9 | 358.8 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 48.8 | 48.8 | 48.8 | 48.8 | 48.9 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
NLI Holdings, Inc.: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.6.2026 ההכנסות היו 43.6 מיליון דולר לעומת 40.4 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (עלייה של 8.0%).
רווח נקי ברבעון: 9.0 מיליון דולר, לעומת רווח נקי של 355 אלף דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-31.12.2025 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של NLI Holdings, Inc. (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 30.9.2025 | 31.12.2025 | 31.3.2026 | 30.6.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 40.0 | 37.7 | 40.6 | 43.6 |
| רווח גולמי | 11.0 | 12.1 | 13.3 | 15.5 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 1.9 | 2.9 | 4.1 | 6.1 |
| רווח (הפסד) נקי | -7.9 | -31.0 | 4.3 | 9.0 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -0.16 | — | 0.09 | — |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של NLI Holdings, Inc. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 5.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 5.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות; גילוי לפי Regulation FD
- 26.5.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי; השלמת רכישה או מכירה של נכסים; התחייבות פיננסית ישירה; שינוי מהותי בזכויות בעלי ניירות הערך; שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון; שינוי בתקנון או בשנת הכספים
- 14.5.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות; גילוי לפי Regulation FD
- 6.5.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-31.3.2026
- 6.5.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 9.3.2026דוח שנתי (10-K) לתקופה שהסתיימה ב-31.12.2025
- 9.3.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
חברות דומות ל-NLI Holdings, Inc.
חברות באותו ענף (SIC 2810, כימיקלים אנאורגניים לתעשייה) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של NLI Holdings, Inc.. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, NLI Holdings, Inc. במקום ה-9 מתוך 10 החברות באותו ענף (SIC 2810, כימיקלים אנאורגניים לתעשייה) שיש להן עמוד באתר.
- Air Products and Chemicals, Inc. (APD)הכנסות של 12.04 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בספטמבר 2025
- Tronox Holdings plc (TROX)הכנסות של 2.90 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Valhi, Inc. (VHI)הכנסות של 2.08 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Minerals Technologies Inc. (MTX)הכנסות של 2.07 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Kronos Worldwide Inc (KRO)הכנסות של 1.86 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- LSB Industries, Inc. (LXU)הכנסות של 615.2 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Luxfer Holdings PLC (LXFR)הכנסות של 384.6 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Lightbridge Corporation (LTBR)הכנסות של 0 דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
שאלות נפוצות על NLI Holdings, Inc., לפי הדוחות
האם NLI Holdings, Inc. רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-9.3.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025 NLI Holdings, Inc. רשמה הפסד נקי של 37.8 מיליון דולר. החברה רשמה רווח נקי ב-3 מתוך 5 השנים שבטבלה.
מה היו ההכנסות של NLI Holdings, Inc. בשנה האחרונה?
158.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025, עלייה של 8.5% לעומת 145.9 מיליון דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-9.3.2026.
מתי NLI Holdings, Inc. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-9.3.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-5.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-5.8.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
NLI Holdings, Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0000072162. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא NL, והבורסה הרשומה במיפוי היא NYSE. שם נייר הערך במקור: NLI Holdings, Inc. Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:43 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Industrial Inorganic Chemicals (SIC 2810). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-05; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-03-09; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 470,571,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-06-30 | 106,988,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 158,285,000 USD | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -37,826,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -36,403,000 USD | דוח ב-SEC |