מניית Nutanix, Inc. (NTNX)
מניית Nutanix, Inc.: הנתונים העיקריים
- סימול
- NTNX
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- תוכנה ארוזה
- הכנסות, 2025
- 2.54 מיליארד דולר
- רווח נקי, 2025
- 188.4 מיליון דולר
איך קונים מניית Nutanix, Inc. מישראל?
מניית Nutanix, Inc. נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול NTNX. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Nutanix, Inc.?
מניית Nutanix, Inc. נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול NTNX. מטבע המסחר: דולר.
Nutanix, Inc.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- הכנסות
- 2,537,927,000 USDלתקופה מ-2024-08-01 עד 2025-07-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- 188,366,000 USDלתקופה מ-2024-08-01 עד 2025-07-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 821,456,000 USDלתקופה מ-2024-08-01 עד 2025-07-31מקור הנתון
Nutanix, Inc. בקצרה, לפי רשומת SEC
Nutanix, Inc. מאוגדת במדינת דלאוור, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ גדול (Large accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: תוכנה ארוזה (קוד 7372). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 ביולי, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.7.2026.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול NTNX.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 270.57 מיליון מניות במחזור, נכון ל-31.8.2026.
Nutanix, Inc.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה ביולי 2026 ההכנסות של Nutanix, Inc. הסתכמו ב-2.85 מיליארד דולר, עלייה של 12.4% לעומת השנה הקודמת (2.54 מיליארד דולר). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה ביולי 2022 (1.58 מיליארד דולר), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 15.9% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה ביולי 2022 לזו שהסתיימה ביולי 2026, השוליים הגולמיים עלו מ-79.7% ל-86.8%, והשוליים התפעוליים עלו מ-מינוס 28.9% ל-9.6%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: 52.8% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
Nutanix, Inc. רשמה רווח נקי ב-2 מתוך 5 השנים שבטבלה. בשנה האחרונה: רווח נקי של 1.51 מיליארד דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 916.7 מיליון דולר.
ליום 31.7.2026 סך הנכסים היה 5.07 מיליארד דולר וההון העצמי 702.6 מיליון דולר, כלומר 13.8% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Nutanix, Inc. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | יולי 2022 | יולי 2023 | יולי 2024 | יולי 2025 | יולי 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 1,580.8 | 1,862.9 | 2,148.8 | 2,537.9 | 2,853.5 |
| רווח גולמי | 1,259.6 | 1,530.7 | 1,824.7 | 2,203.1 | 2,476.8 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -457.4 | -207.2 | 7.6 | 172.5 | 274.0 |
| רווח (הפסד) נקי | -797.5 | -254.6 | -124.8 | 188.4 | 1,506.8 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -3.62 | -1.09 | -0.51 | 0.65 | 5.17 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 67.5 | 272.4 | 672.9 | 821.5 | 916.7 |
| סך הנכסים | 2,365.7 | 2,526.9 | 2,143.9 | 3,283.2 | 5,073.7 |
| הון עצמי | -790.2 | -707.4 | -728.1 | -694.5 | 702.6 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
Nutanix, Inc.: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-31.7.2026 ההכנסות היו 757.1 מיליון דולר לעומת 703.1 מיליון דולר ברבעון הקודם (עלייה של 7.7%).
רווח נקי ברבעון: 1.27 מיליארד דולר, לעומת רווח נקי של 72.1 מיליון דולר ברבעון הקודם.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-31.7.2026 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של Nutanix, Inc. (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 31.10.2025 | 31.1.2026 | 30.4.2026 | 31.7.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 670.6 | 722.8 | 703.1 | 757.1 |
| רווח גולמי | 583.1 | 631.6 | 610.8 | 651.4 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 49.3 | 84.1 | 70.5 | 70.0 |
| רווח (הפסד) נקי | 62.1 | 103.0 | 72.1 | 1,269.6 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.21 | 0.36 | 0.25 | — |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Nutanix, Inc. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 7.10.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
- 24.9.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
- 18.9.2026דוח שנתי (10-K) לתקופה שהסתיימה ב-31.7.2026
- 26.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 4.8.2026דיווח מיידי (8-K): עלויות יציאה או ארגון מחדש
- 29.5.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.4.2026
- 27.5.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 5.5.2026דיווח מיידי (8-K): מכירה של ניירות ערך שלא נרשמה
חברות דומות ל-Nutanix, Inc.
חברות באותו ענף (SIC 7372, תוכנה ארוזה) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Nutanix, Inc.. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, Nutanix, Inc. במקום ה-28 מתוך 234 החברות באותו ענף (SIC 7372, תוכנה ארוזה) שיש להן עמוד באתר.
- Veeva Systems Inc. (VEEV)הכנסות של 3.20 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בינואר 2026
- האבספוט (HUBS)הכנסות של 3.13 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- נייס (NICE)הכנסות של 2.95 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- אוקטה (OKTA)הכנסות של 2.92 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בינואר 2026
- PTC Inc. (PTC)הכנסות של 2.74 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בספטמבר 2025
- צ'ק פוינט (CHKP)הכנסות של 2.73 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Dropbox, Inc. (DBX)הכנסות של 2.52 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- מונגו DB (MDB)הכנסות של 2.46 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בינואר 2026
שאלות נפוצות על Nutanix, Inc., לפי הדוחות
האם Nutanix, Inc. רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-18.9.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.7.2026 Nutanix, Inc. רשמה רווח נקי של 1.51 מיליארד דולר. החברה רשמה רווח נקי ב-2 מתוך 5 השנים שבטבלה.
מה היו ההכנסות של Nutanix, Inc. בשנה האחרונה?
2.85 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.7.2026, עלייה של 12.4% לעומת 2.54 מיליארד דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-18.9.2026.
מתי Nutanix, Inc. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 ביולי. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-18.9.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-29.5.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.4.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-26.8.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Nutanix, Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001618732. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא NTNX, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: Nutanix, Inc. - Class A Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:26 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Services-Prepackaged Software (SIC 7372). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-05-29; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-04-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2025-09-24; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-07-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| הכנסות | לתקופה מ-2024-08-01 עד 2025-07-31 | 2,537,927,000 USD | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2024-08-01 עד 2025-07-31 | 188,366,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2024-08-01 עד 2025-07-31 | 821,456,000 USD | דוח ב-SEC |