מניית PAVmed Inc. (PAVM)
מניית PAVmed Inc.: הנתונים העיקריים
- סימול
- PAVM
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- מכשירים ומתקנים כירורגיים ורפואיים
- הכנסות, 2025
- 71 אלף דולר
איך קונים מניית PAVmed Inc. מישראל?
מניית PAVmed Inc. נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול PAVM. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית PAVmed Inc.?
מניית PAVmed Inc. נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול PAVM. מטבע המסחר: דולר.
PAVmed Inc.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 40,214,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- התחייבויות
- 20,907,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 3,784,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- הכנסות
- 71,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -5,206,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
PAVmed Inc. בקצרה, לפי רשומת SEC
PAVmed Inc. מאוגדת במדינת דלאוור, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש שאינו מואץ (Non-accelerated filer) וגם חברה מדווחת קטנה (Smaller reporting company).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: מכשירים ומתקנים כירורגיים ורפואיים (קוד 3841). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול PAVM.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 8.00 מיליון מניות במחזור, נכון ל-13.8.2026.
שמות קודמים של הגוף המדווח ב-SEC: PAXmed Inc. (עד 2015).
PAVmed Inc.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של PAVmed Inc. הסתכמו ב-71 אלף דולר, ירידה של 97.6% לעומת השנה הקודמת (3.0 מיליון דולר). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 (500 אלף דולר), ההכנסות השתנו בקצב ירידה שנתי ממוצע של 38.6% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 לזו שהסתיימה בדצמבר 2025, השוליים התפעוליים ירדו מ-מינוס 10,878.6% ל-מינוס 30,712.7%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: 564.8% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
PAVmed Inc. רשמה רווח נקי ב-2 מתוך 5 השנים שבטבלה. בשנה האחרונה: רווח נקי של 401 אלף דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: -5.2 מיליון דולר.
ליום 31.12.2025 סך הנכסים היה 38.8 מיליון דולר וההון העצמי 34.0 מיליון דולר, כלומר 87.5% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של PAVmed Inc. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 0.5 | 0.4 | 2.5 | 3.0 | 0.1 |
| רווח גולמי | -0.1 | — | — | — | — |
| רווח (הפסד) תפעולי | -54.4 | -90.9 | -68.8 | -44.5 | -21.8 |
| רווח (הפסד) נקי | -50.3 | -89.0 | -64.2 | 39.8 | 0.4 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -0.65 | — | -9.16 | — | — |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | -40.6 | -71.0 | -52.0 | -33.6 | -5.2 |
| סך הנכסים | 87.0 | 54.0 | 33.1 | 30.7 | 38.8 |
| הון עצמי | 61.7 | -9.7 | -53.8 | -2.5 | 34.0 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | — | — | 7.2 | — | — |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
PAVmed Inc.: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.6.2026 ההכנסות היו 33 אלף דולר לעומת 6 אלף דולר ברבעון המקביל אשתקד (פי 5.5).
הפסד נקי ברבעון: 5.4 מיליון דולר, לעומת הפסד נקי של 11.9 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-31.12.2025 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של PAVmed Inc. (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 30.9.2025 | 31.12.2025 | 31.3.2026 | 30.6.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 0.01 | 0.05 | 0.02 | 0.03 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -4.84 | -6.80 | -8.04 | -7.02 |
| רווח (הפסד) נקי | -5.38 | -1.26 | -0.06 | -5.38 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -0.29 | — | -4.42 | -0.87 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של PAVmed Inc. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 10.9.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי
- 14.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות; גילוי לפי Regulation FD
- 13.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 24.6.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון; תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות
- 15.5.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות; גילוי לפי Regulation FD
- 14.5.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-31.3.2026
- 30.3.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות; גילוי לפי Regulation FD
- 27.3.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון; שינוי בתקנון או בשנת הכספים; תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות
חברות דומות ל-PAVmed Inc.
חברות באותו ענף (SIC 3841, מכשירים ומתקנים כירורגיים ורפואיים) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של PAVmed Inc.. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, PAVmed Inc. במקום ה-102 מתוך 122 החברות באותו ענף (SIC 3841, מכשירים ומתקנים כירורגיים ורפואיים) שיש להן עמוד באתר.
- Catheter Precision, Inc. (VTAK)הכנסות של 819 אלף דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Co-Diagnostics, Inc. (CODX)הכנסות של 622 אלף דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Pulse Biosciences, Inc (PLSE)הכנסות של 350 אלף דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- QTREX Quantum Ltd. (QTEX)הכנסות של 289 אלף דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Adagio Medical Holdings, Inc (ADGM)הכנסות של 0 דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Autonomix Medical, Inc. (AMIX)הכנסות של 0 דולר בשנת הכספים שהסתיימה במרץ 2026
- Fractyl Health, Inc. (GUTS)הכנסות של 0 דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Aethlon Medical, Inc. (AEMD)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
שאלות נפוצות על PAVmed Inc., לפי הדוחות
האם PAVmed Inc. רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-27.3.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025 PAVmed Inc. רשמה רווח נקי של 401 אלף דולר. החברה רשמה רווח נקי ב-2 מתוך 5 השנים שבטבלה.
מה היו ההכנסות של PAVmed Inc. בשנה האחרונה?
71 אלף דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025, ירידה של 97.6% לעומת 3.0 מיליון דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-27.3.2026.
מתי PAVmed Inc. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-27.3.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-13.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-14.8.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
PAVmed Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001624326. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא PAVM, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: PAVmed Inc. - Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:40 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Surgical & Medical Instruments & Apparatus (SIC 3841). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-13; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-03-27; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 40,214,000 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-06-30 | 20,907,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-06-30 | 3,784,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 71,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -5,206,000 USD | דוח ב-SEC |