מניית AC Immune SA (ACIU)
מניית AC Immune SA: הנתונים העיקריים
- סימול
- ACIU
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- תכשירים פרמצבטיים
- הכנסות, 2025
- 3.6 מיליון פרנק שווייצרי
- הפסד נקי, 2025
- 70.4 מיליון פרנק שווייצרי
איך קונים מניית AC Immune SA מישראל?
מניית AC Immune SA נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול ACIU. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית AC Immune SA?
מניית AC Immune SA נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול ACIU. מטבע המסחר: דולר.
AC Immune SA: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 154,251,000 CHFליום 2025-12-31מקור הנתון
- התחייבויות
- 109,367,000 CHFליום 2025-12-31מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 26,795,000 CHFליום 2025-12-31מקור הנתון
- הכנסות
- 3,573,000 CHFלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- -70,447,000 CHFלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -69,262,000 CHFלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
AC Immune SA בקצרה, לפי רשומת SEC
AC Immune SA מאוגדת בשווייץ ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ (Accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: תכשירים פרמצבטיים (קוד 2834). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול ACIU.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 101.74 מיליון מניות במחזור, נכון ל-31.12.2025.
AC Immune SA: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של AC Immune SA הסתכמו ב-3.6 מיליון פרנק שווייצרי, ירידה של 86.9% לעומת השנה הקודמת (27.3 מיליון פרנק שווייצרי).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2022 לזו שהסתיימה בדצמבר 2025, השוליים התפעוליים ירדו מ-מינוס 1,800.4% ל-מינוס 1,940.1%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: מינוס 1,971.6% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
בכל 5 השנים שבטבלה AC Immune SA רשמה הפסד נקי. בשנה האחרונה: הפסד נקי של 70.4 מיליון פרנק שווייצרי. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: -69.3 מיליון פרנק שווייצרי.
ליום 31.12.2025 סך הנכסים היה 154.3 מיליון פרנק שווייצרי וההון העצמי 44.9 מיליון פרנק שווייצרי, כלומר 29.1% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של AC Immune SA לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 0.0 | 3.9 | 14.8 | 27.3 | 3.6 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -79.0 | -70.8 | -53.6 | -52.4 | -69.3 |
| רווח (הפסד) נקי | -73.0 | -70.8 | -54.2 | -50.9 | -70.4 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -0.97 | -0.85 | -0.64 | -0.51 | -0.70 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | -65.7 | -73.6 | -60.4 | 65.8 | -69.3 |
| סך הנכסים | 261.4 | 185.9 | 182.8 | 230.9 | 154.3 |
| הון עצמי | 232.0 | 169.0 | 160.6 | 112.3 | 44.9 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 75.0 | 83.6 | — | 99.7 | 100.8 |
סכומים במיליוני פרנק שווייצרי, למעט רווח למניה (בפרנק שווייצרי) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של AC Immune SA ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 2.10.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 23.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 3.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 20.8.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 11.8.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 5.8.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 30.6.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 11.6.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
חברות דומות ל-AC Immune SA
חברות באותו ענף (SIC 2834, תכשירים פרמצבטיים) שהגודל שלהן לפי סך נכסים קרוב לזה של AC Immune SA. באתר יש 497 חברות באותו ענף (SIC 2834, תכשירים פרמצבטיים).
- Aspire-Lakewood Holdings, Inc. (ASBP)סך נכסים של 1.3 מיליון דולר ליום 31.12.2025
- NeuroSense Therapeutics Ltd. (NRSN)סך נכסים של 1.0 מיליון דולר ליום 31.12.2025
- Ascentage Pharma Group International (AAPG)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Abivax SA (ABVX)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Addex Therapeutics Ltd (ADXN)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Aktis Oncology, Inc. (AKTS)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Apnimed, Inc. (APMD)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Ascendis Pharma A/S (ASND)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
שאלות נפוצות על AC Immune SA, לפי הדוחות
האם AC Immune SA רווחית?
לפי הדוח השנתי (20-F) שהוגש ל-SEC ב-13.3.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025 AC Immune SA רשמה הפסד נקי של 70.4 מיליון פרנק שווייצרי. בכל 5 השנים שבטבלה החברה רשמה הפסד נקי.
מה היו ההכנסות של AC Immune SA בשנה האחרונה?
3.6 מיליון פרנק שווייצרי בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025, ירידה של 86.9% לעומת 27.3 מיליון פרנק שווייצרי בשנה הקודמת. המקור: דוח 20-F שהוגש ל-SEC ב-13.3.2026.
מתי AC Immune SA מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (20-F) הוגש ב-13.3.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
AC Immune SA מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001651625. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא ACIU, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: AC Immune SA - Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:36 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Pharmaceutical Preparations (SIC 2834). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 6-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-09-03; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-09-03.
דוח 20-F הוגש ל-SEC בתאריך 2026-03-13; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-10-08 12:39 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2025-12-31 | 154,251,000 CHF | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2025-12-31 | 109,367,000 CHF | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2025-12-31 | 26,795,000 CHF | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 3,573,000 CHF | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -70,447,000 CHF | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -69,262,000 CHF | דוח ב-SEC |