מניית Ascendis Pharma A/S (ASND)
מניית Ascendis Pharma A/S: הנתונים העיקריים
- סימול
- ASND
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- תכשירים פרמצבטיים
- הכנסות, 2025
- 720.1 מיליון אירו
- הפסד נקי, 2025
- 228 מיליון אירו
איך קונים מניית Ascendis Pharma A/S מישראל?
מניית Ascendis Pharma A/S נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול ASND. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Ascendis Pharma A/S?
מניית Ascendis Pharma A/S נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול ASND. מטבע המסחר: דולר.
Ascendis Pharma A/S: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 1,302,570,000 EURליום 2025-12-31מקור הנתון
- התחייבויות
- 1,465,391,000 EURליום 2025-12-31מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 616,041,000 EURליום 2025-12-31מקור הנתון
- הכנסות
- 720,132,000 EURלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- -228,034,000 EURלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 53,897,000 EURלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
Ascendis Pharma A/S בקצרה, לפי רשומת SEC
Ascendis Pharma A/S מאוגדת בדנמרק ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ גדול (Large accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: תכשירים פרמצבטיים (קוד 2834). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול ASND.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 61.98 מיליון מניות במחזור, נכון ל-31.12.2025.
Ascendis Pharma A/S: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של Ascendis Pharma A/S הסתכמו ב-720.1 מיליון אירו, עלייה של 98.0% לעומת השנה הקודמת (363.6 מיליון אירו). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 (7.8 מיליון אירו), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 210.2% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 לזו שהסתיימה בדצמבר 2025, השוליים הגולמיים עלו מ-54.7% ל-86.8%, והשוליים התפעוליים עלו מ-מינוס 5,808.6% ל-מינוס 18.9%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: מינוס 31.7% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
בכל 5 השנים שבטבלה Ascendis Pharma A/S רשמה הפסד נקי. בשנה האחרונה: הפסד נקי של 228.0 מיליון אירו. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 53.9 מיליון אירו.
ליום 31.12.2025 סך הנכסים היה 1.30 מיליארד אירו וההון העצמי היה שלילי (-162.8 מיליון אירו): ההתחייבויות גבוהות מסך הנכסים.
נתונים שנתיים של Ascendis Pharma A/S לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 7.8 | 51.2 | 266.7 | 363.6 | 720.1 |
| רווח גולמי | 4.3 | 39.0 | 222.3 | 319.4 | 625.2 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -451.8 | -561.8 | -455.5 | -278.8 | -136.3 |
| רווח (הפסד) נקי | -383.6 | -583.2 | -481.4 | -378.1 | -228.0 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | — | — | -8.55 | -6.53 | -3.76 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | -417.6 | -495.7 | -467.4 | -306.2 | 53.9 |
| סך הנכסים | 1,084.9 | 1,089.7 | 825.6 | 1,179.5 | 1,302.6 |
| הון עצמי | 883.6 | 263.3 | -145.7 | -105.7 | -162.8 |
סכומים במיליוני אירו, למעט רווח למניה (באירו) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Ascendis Pharma A/S ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 29.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 15.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 15.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 9.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 9.9.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 31.8.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 13.8.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
- 13.8.2026דיווח שוטף של מנפיק זר (6-K)
חברות דומות ל-Ascendis Pharma A/S
חברות באותו ענף (SIC 2834, תכשירים פרמצבטיים) שהגודל שלהן לפי סך נכסים קרוב לזה של Ascendis Pharma A/S. באתר יש 497 חברות באותו ענף (SIC 2834, תכשירים פרמצבטיים).
- AC Immune SA (ACIU)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Addex Therapeutics Ltd (ADXN)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Aktis Oncology, Inc. (AKTS)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Apnimed, Inc. (APMD)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Alterity Therapeutics Limited (ATHE)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Avalyn Pharma Inc. (AVLN)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- Biodexa Pharmaceuticals plc (BDRX)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
- BioHarvest Sciences Inc. (BHST)בלי נתון נכסים שנתי בדולר
שאלות נפוצות על Ascendis Pharma A/S, לפי הדוחות
האם Ascendis Pharma A/S רווחית?
לפי הדוח השנתי (20-F) שהוגש ל-SEC ב-11.2.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025 Ascendis Pharma A/S רשמה הפסד נקי של 228.0 מיליון אירו. בכל 5 השנים שבטבלה החברה רשמה הפסד נקי.
מה היו ההכנסות של Ascendis Pharma A/S בשנה האחרונה?
720.1 מיליון אירו בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025, עלייה של 98.0% לעומת 363.6 מיליון אירו בשנה הקודמת. המקור: דוח 20-F שהוגש ל-SEC ב-11.2.2026.
מתי Ascendis Pharma A/S מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (20-F) הוגש ב-11.2.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Ascendis Pharma A/S מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001612042. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא ASND, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: Ascendis Pharma A/S - Ordinary Share. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:27 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Pharmaceutical Preparations (SIC 2834). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 6-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-09-09; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-09-09.
דוח 20-F הוגש ל-SEC בתאריך 2026-02-11; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-10-08 12:39 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2025-12-31 | 1,302,570,000 EUR | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2025-12-31 | 1,465,391,000 EUR | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2025-12-31 | 616,041,000 EUR | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 720,132,000 EUR | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -228,034,000 EUR | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 53,897,000 EUR | דוח ב-SEC |