מניית ארית תעשיות (ARYT-TA)
מניית ארית תעשיות: הנתונים העיקריים
- סימול
- ARYT (בורסת תל אביב)
- בורסה
- הבורסה לניירות ערך בתל אביב
- מטבע המסחר
- שקל (המחיר מצוטט באגורות)
- הכנסות, 2025
- 523.8 מיליון ש"ח
- רווח נקי, 2025
- 346.8 מיליון ש"ח
איך קונים מניית ארית תעשיות מישראל?
מניית ארית תעשיות נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והמחיר מצוטט באגורות. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שהוא חבר בורסה, לפי השם או לפי מספר נייר הערך 587014.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
באיזו בורסה נסחרת מניית ארית תעשיות?
מניית ארית תעשיות נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב תחת הסימול ARYT. מטבע המסחר: שקל (המחיר מצוטט באגורות).
ארית תעשיות: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- סך ההכנסות
- 133,034 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח תפעולי
- 70,380 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח נקי
- 52,444 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 49,095 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- סך ההון העצמי
- 1,216,657 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
- סך המאזן
- 1,302,348 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
ארית תעשיות בבורסה בתל אביב
השם הרשמי של החברה במאיה הוא ארית תעשיות בע"מ. בבורסה לניירות ערך בתל אביב היא משויכת לסקטור הייטק, ענף טכנולוגיה, תת-ענף ביטחוניות.
שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של ארית תעשיות, לפי מאיה נכון ל-11.10.2026, הוא 1.34 מיליארד ש״ח.
המניה כלולה ב-18 מדדים של הבורסה. המשקל הגבוה ביותר שלה הוא במדד ת"א בטחוניות (6.17% מהמדד). ברשימה למטה 12 המדדים שבהם המשקל שלה הגבוה ביותר.
- ת"א בטחוניות6.17%
- ת"א תעשייה1.75%
- גלובל-בלוטק1.15%
- ת"א טק-עלית0.94%
- טק350.75%
- תא90רוח0.70%
- תל-דיב0.56%
- ת"א 900.48%
- ת"א-90 ו-SME600.44%
- ת"א-EW1250.43%
- ת"א-טכנולוגיה0.40%
- ת"א-2000.29%
מבנה ההחזקות בארית תעשיות
לפי מאיה, נכון ל-30.6.2026, בעלי השליטה בארית תעשיות מחזיקים יחד ב-39.32% מהון המניות, והשאר (60.68%) מוחזק בידי בעלי עניין אחרים ובידי הציבור.
בחלוקה של מאיה לפי סוג המחזיק, נכון ל-11.10.2026: בעלי עניין 39.43%, גופים מוסדיים וקרנות גידור 19.18%, והציבור 41.39%.
ארית תעשיות: נתונים כספיים מהדוח האחרון
בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 ההכנסות של ארית תעשיות הסתכמו ב-133.0 מיליון ש״ח, ירידה של 14.2% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (155.0 מיליון ש״ח).
הרווח התפעולי באותה תקופה: 70.4 מיליון ש״ח, לעומת רווח תפעולי של 84.8 מיליון ש״ח אשתקד. השוליים התפעוליים: 52.9% מההכנסות (חישוב שלנו).
הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026: 40.9 מיליון ש״ח, לעומת רווח של 95.8 מיליון ש״ח בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הנקי הכולל, כולל החלק של בעלי זכויות שאינן מקנות שליטה בחברות הבנות, היה 52.4 מיליון ש״ח.
תזרים המזומנים מפעילות שוטפת בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 היה חיובי: 49.1 מיליון ש״ח.
בסוף יוני 2026 סך המאזן היה 1.30 מיליארד ש״ח וההון העצמי 1.22 מיליארד ש״ח, כלומר ההון העצמי הוא 93.4% מהמאזן (חישוב שלנו): רוב המאזן ממומן בהון עצמי.
שווי השוק לפי מאיה ב-11.10.2026, 1.34 מיליארד ש״ח, שווה לכ-1.22 פעמים ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות (1.09 מיליארד ש״ח) ולכ-3.9 פעמים הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות בשנת 2025 (344.7 מיליון ש״ח). זה חישוב שלנו שמשווה מחיר מעודכן לנתונים מהדוח האחרון, ולא נתון מהדוחות עצמם.
בשנת 2025 החברה שילמה דיבידנד בסך 22.9 מיליון ש״ח, לפי דוח תזרים המזומנים.
נתונים כספיים עיקריים של ארית תעשיות לפי מאיה
| נתון | ינואר עד יוני 2026 | ינואר עד יוני 2025 | שנת 2025 |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 133,034 | 155,043 | 523,785 |
| רווח גולמי | 84,164 | 94,523 | 359,924 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 70,380 | 84,763 | 322,723 |
| רווח (הפסד) לפני מס | 59,924 | 103,898 | 378,314 |
| רווח (הפסד) נקי | 52,444 | 95,954 | 346,805 |
| מזה: מיוחס לבעלי המניות של החברה | 40,922 | 95,790 | 344,726 |
| רווח (הפסד) בסיסי למניה | 0.40 | 0.98 | 3.45 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 49,095 | 118,783 | 204,377 |
| דיבידנד ששולם | 104,778 | 9,719 | 22,943 |
| סך המאזן | 1,302,348 | 488,410 | 1,227,146 |
| נכסים שוטפים | 1,286,178 | 471,037 | 1,210,343 |
| נכסים לא שוטפים | 16,170 | 17,373 | 16,803 |
| התחייבויות שוטפות | 83,160 | 172,375 | 170,432 |
| התחייבויות לא שוטפות | 2,531 | 31,116 | 3,065 |
| סך ההון העצמי | 1,216,657 | 284,919 | 1,053,649 |
| מזה: זכויות שאינן מקנות שליטה | 124,937 | 294 | 115,712 |
הסכומים באלפי ש״ח, למעט רווח למניה (בש״ח). נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני המאזן נכונים לסוף התקופה. התא ריק כשהנתון לא מופיע בסיכום של מאיה. כותרת כל עמודה מקשרת לנתונים הכספיים במאיה.
דיווחים אחרונים של ארית תעשיות במאיה
8 הדיווחים האחרונים שהחברה פרסמה במערכת מאיה, מהחדש לישן. כל שורה מקשרת לדיווח המקורי.
- 23.9.2026מצבת ההנהלה ונושאי המשרה
- 23.9.2026נושא משרה או דירקטור חדל לכהן
- 14.9.2026בת קיבלה הזמנה תפעולית מחב' הודית בהיקף של 16מ'$ ,אספקה במהלך 2027
- 14.9.2026רשף (בת) צפויה לקבל הזמנה מלקוח בצפון אמריקה לאספקת מרעומים בהיקף של כ-16מ'$,כפוף
- 10.9.2026מחזיק החל להיות בעל עניין
- 9.9.2026מינוי דירקטור
- 9.9.2026זימון אסיפה כללית
- 26.8.2026עדכון סכום דיבידנד למניה ל-311.43977אג', קובע 28.8.26, תשלום 8.9.26
חברות נוספות בתת-ענף ביטחוניות בבורסה בתל אביב
חברות בתת-ענף ביטחוניות שיש להן עמוד באתר, לפי סיווג הבורסה. לפי שווי השוק, ארית תעשיות במקום ה-5 מתוך 17 החברות האלה.
- בגירה (BGRA-TA)שווי שוק של 2.78 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- אר פי אופטיקל (RPOL-TA)שווי שוק של 2.65 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- סמארט שוטר (SMSH-TA)שווי שוק של 957.1 מיליון ש״ח לפי מאיה
- טיאסג'י (TSG-TA)שווי שוק של 794.8 מיליון ש״ח לפי מאיה
- מר (CMER-TA)שווי שוק של 650.8 מיליון ש״ח לפי מאיה
- אימאג'סט (ISI-TA)שווי שוק של 599.9 מיליון ש״ח לפי מאיה
- דיאסאייטי (DSIT-TA)שווי שוק של 331.9 מיליון ש״ח לפי מאיה
- סולרום החז (SLRM-TA)שווי שוק של 184.5 מיליון ש״ח לפי מאיה
שאלות נפוצות על ארית תעשיות, לפי מאיה
מה שווי השוק של ארית תעשיות?
לפי מאיה, נכון ל-11.10.2026, שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של ארית תעשיות הוא 1.34 מיליארד ש״ח. זה המקום ה-5 מתוך 17 חברות בתת-ענף ביטחוניות שיש להן עמוד באתר.
כמה מהמניות של ארית תעשיות מחזיקים בעלי השליטה?
לפי מאיה, נכון ל-30.6.2026, בעלי השליטה מחזיקים יחד ב-39.32% מהון המניות של ארית תעשיות. הציבור מחזיק ב-41.39%.
האם ארית תעשיות רווחית?
בשנת 2025 ארית תעשיות רשמה רווח נקי מיוחס לבעלי המניות של 344.7 מיליון ש״ח. בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 נרשם רווח נקי של 40.9 מיליון ש״ח. המקור: הנתונים הכספיים של החברה במאיה.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדפים הציבוריים של מאיה, מערכת הדיווחים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה. מונחים: שווי שוק, מדד, הון עצמי, מכפיל רווח, דיבידנד.
ארית תעשיות מופיע ברשימת ניירות הערך של הבורסה לניירות ערך בתל אביב בסימול ARYT. מספר נייר הערך הוא 587014, וקוד ISIN הוא IL0005870147.
מועד בדיקת הרשימה: 2026-10-01 15:59 UTC. קישור לרשומת נייר הערך באתר הבורסה מופיע במקורות. הרשומה מאפשרת לבדוק את פרטי הנייר והמסחר; רשימת הסימולים לבדה אינה תיאור הפעילות העסקית או דוח כספי.
נתונים כספיים עיקריים מתוך הדוחות של ארית תעשיות, כפי שהם מסוכמים במערכת מאיה של הבורסה לניירות ערך: הדוח האחרון (יוני 2026), התקופה המקבילה אשתקד (יוני 2025) והדוח השנתי (שנתי 2025). הסכומים באלפי ש״ח, במטבע הדיווח של החברה. נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני מאזן נכונים ליום הדוח. מועד איסוף הנתונים: 2026-10-07 15:30 UTC.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
החברה עוסקת דרך חברת הבת "רשף טכנולוגיות" בפיתוח, ייצור ושיווק של מרעומים ומוצרי אלקטרוניקה צבאיים. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
לפי סיווג הבורסה לניירות ערך בתל אביב, ארית תעשיות משויכת לענף טכנולוגיה, ביטחוניות. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 133,034 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 70,380 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 52,444 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 49,095 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2026 | 1,216,657 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2026 | 1,302,348 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 0.4 ש״ח | מאיה |
| דיבידנד ששולם | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 104,778 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 155,043 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 84,763 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 95,954 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 118,783 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2025 | 284,919 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2025 | 488,410 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 0.98 ש״ח | מאיה |
| דיבידנד ששולם | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 9,719 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | לשנת 2025 | 523,785 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | לשנת 2025 | 322,723 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | לשנת 2025 | 346,805 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לשנת 2025 | 204,377 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום סוף שנת 2025 | 1,053,649 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום סוף שנת 2025 | 1,227,146 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | לשנת 2025 | 3.45 ש״ח | מאיה |
| דיבידנד ששולם | לשנת 2025 | 22,943 אלפי ש״ח | מאיה |