מניית רב בריח (BRIH-TA)
מניית רב בריח: הנתונים העיקריים
- סימול
- BRIH (בורסת תל אביב)
- בורסה
- הבורסה לניירות ערך בתל אביב
- מטבע המסחר
- שקל (המחיר מצוטט באגורות)
- הכנסות, 2025
- 751.9 מיליון ש"ח
- רווח נקי, 2025
- 3 מיליון ש"ח
איך קונים מניית רב בריח מישראל?
מניית רב בריח נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והמחיר מצוטט באגורות. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שהוא חבר בורסה, לפי השם או לפי מספר נייר הערך 1179993.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
באיזו בורסה נסחרת מניית רב בריח?
מניית רב בריח נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב תחת הסימול BRIH. מטבע המסחר: שקל (המחיר מצוטט באגורות).
רב בריח: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- סך ההכנסות
- 404,257 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח תפעולי
- 43,805 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח נקי
- 16,292 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 13,777 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- סך ההון העצמי
- 247,936 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
- סך המאזן
- 1,223,109 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
רב בריח בבורסה בתל אביב
השם הרשמי של החברה במאיה הוא רב-בריח(08) תעשיות בע"מ. בבורסה לניירות ערך בתל אביב היא משויכת לסקטור ריאלי, ענף תעשיה, תת-ענף מתכת ומוצרי בניה.
שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של רב בריח, לפי מאיה נכון ל-11.10.2026, הוא 517.1 מיליון ש״ח.
המניה כלולה ב-7 מדדים של הבורסה. המשקל הגבוה ביותר שלה הוא במדד פועלים חוסן (0.73% מהמדד), והנמוך ביותר במדד ת"א רימון (0.020%).
- פועלים חוסן0.73%
- צריכה0.72%
- ת"א צמיחה0.61%
- ת"א תעשייה0.14%
- ת"א All-Share0.083%
- ת"א-פמילי0.081%
- ת"א רימון0.020%
מבנה ההחזקות ברב בריח
לפי מאיה, נכון ל-30.6.2026, בעלי השליטה ברב בריח מחזיקים יחד ב-53.13% מהון המניות, והשאר (46.87%) מוחזק בידי בעלי עניין אחרים ובידי הציבור.
בחלוקה של מאיה לפי סוג המחזיק, נכון ל-11.10.2026: בעלי עניין 51.39%, גופים מוסדיים וקרנות גידור 22.71%, והציבור 25.90%.
רב בריח: נתונים כספיים מהדוח האחרון
בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 ההכנסות של רב בריח הסתכמו ב-404.3 מיליון ש״ח, עלייה של 10.3% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (366.3 מיליון ש״ח).
הרווח התפעולי באותה תקופה: 43.8 מיליון ש״ח, לעומת רווח תפעולי של 23.1 מיליון ש״ח אשתקד. השוליים התפעוליים: 10.8% מההכנסות (חישוב שלנו).
הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026: 16.3 מיליון ש״ח, לעומת רווח של 1.2 מיליון ש״ח בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הנקי הכולל, כולל החלק של בעלי זכויות שאינן מקנות שליטה בחברות הבנות, היה 16.3 מיליון ש״ח.
תזרים המזומנים מפעילות שוטפת בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 היה חיובי: 13.8 מיליון ש״ח.
בסוף יוני 2026 סך המאזן היה 1.22 מיליארד ש״ח וההון העצמי 247.9 מיליון ש״ח, כלומר ההון העצמי הוא 20.3% מהמאזן (חישוב שלנו): רוב המאזן ממומן בהתחייבויות.
שווי השוק לפי מאיה ב-11.10.2026, 517.1 מיליון ש״ח, שווה לכ-2.08 פעמים ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות (248.3 מיליון ש״ח) ולכ-216.9 פעמים הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות בשנת 2025 (2.4 מיליון ש״ח). זה חישוב שלנו שמשווה מחיר מעודכן לנתונים מהדוח האחרון, ולא נתון מהדוחות עצמם.
בדוח לשנת 2025 לא מופיע תשלום דיבידנד.
נתונים כספיים עיקריים של רב בריח לפי מאיה
| נתון | ינואר עד יוני 2026 | ינואר עד יוני 2025 | שנת 2025 |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 404,257 | 366,343 | 751,869 |
| רווח גולמי | 99,344 | 84,215 | 177,664 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 43,805 | 23,101 | 52,646 |
| רווח (הפסד) לפני מס | 21,155 | -378 | 3,389 |
| רווח (הפסד) נקי | 16,292 | 2,135 | 2,984 |
| מזה: מיוחס לבעלי המניות של החברה | 16,254 | 1,248 | 2,384 |
| רווח (הפסד) בסיסי למניה | 0.040 | 0.00 | 0.010 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 13,777 | 19,642 | 41,264 |
| סך המאזן | 1,223,109 | 1,146,029 | 1,181,566 |
| נכסים שוטפים | 567,684 | 452,600 | 470,539 |
| נכסים לא שוטפים | 655,425 | 693,429 | 711,027 |
| התחייבויות שוטפות | 470,074 | 433,773 | 479,711 |
| התחייבויות לא שוטפות | 505,099 | 513,023 | 473,398 |
| סך ההון העצמי | 247,936 | 199,233 | 228,457 |
| מזה: זכויות שאינן מקנות שליטה | -377 | -459 | -746 |
הסכומים באלפי ש״ח, למעט רווח למניה (בש״ח). נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני המאזן נכונים לסוף התקופה. התא ריק כשהנתון לא מופיע בסיכום של מאיה. כותרת כל עמודה מקשרת לנתונים הכספיים במאיה.
דיווחים אחרונים של רב בריח במאיה
8 הדיווחים האחרונים שהחברה פרסמה במערכת מאיה, מהחדש לישן. כל שורה מקשרת לדיווח המקורי.
- 30.9.2026שינוי בהחזקות של בעל עניין או נושא משרה
- 29.9.2026מרשם בעלי מניות, שינויים ומצבת הון-המרת אגרות החוב (סדרה א') למניות
- 8.9.2026תוצאות אסיפה כללית
- 2.9.2026הארכת תוקף תשקיף מדף מיום 29.8.24 עד ליום 29.8.27
- 1.9.2026מצבת ההנהלה ונושאי המשרה
- 27.8.2026מינוי נושא משרה
- 27.8.2026נושא משרה או דירקטור חדל לכהן
- 24.8.2026הנפקה פרטית של 3,324,000 כ.אופ', לניצעים
חברות נוספות בתת-ענף מתכת ומוצרי בניה בבורסה בתל אביב
חברות בתת-ענף מתכת ומוצרי בניה שיש להן עמוד באתר, לפי סיווג הבורסה. לפי שווי השוק, רב בריח במקום ה-8 מתוך 15 החברות האלה.
- עשות (ASHO-TA)שווי שוק של 1.51 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- גאון קבוצה (GAGR-TA)שווי שוק של 954.0 מיליון ש״ח לפי מאיה
- חמת (HAMAT-TA)שווי שוק של 544.2 מיליון ש״ח לפי מאיה
- גאון אחזקות (GAON-TA)שווי שוק של 420.1 מיליון ש״ח לפי מאיה
- חד (HOD-TA)שווי שוק של 381.9 מיליון ש״ח לפי מאיה
- קליל (KLIL-TA)שווי שוק של 381.5 מיליון ש״ח לפי מאיה
- אברות (AVRT-TA)שווי שוק של 226.2 מיליון ש״ח לפי מאיה
- ברנד (BRND-TA)שווי שוק של 167.9 מיליון ש״ח לפי מאיה
שאלות נפוצות על רב בריח, לפי מאיה
מה שווי השוק של רב בריח?
לפי מאיה, נכון ל-11.10.2026, שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של רב בריח הוא 517.1 מיליון ש״ח. זה המקום ה-8 מתוך 15 חברות בתת-ענף מתכת ומוצרי בניה שיש להן עמוד באתר.
כמה מהמניות של רב בריח מחזיקים בעלי השליטה?
לפי מאיה, נכון ל-30.6.2026, בעלי השליטה מחזיקים יחד ב-53.13% מהון המניות של רב בריח. הציבור מחזיק ב-25.90%.
האם רב בריח רווחית?
בשנת 2025 רב בריח רשמה רווח נקי מיוחס לבעלי המניות של 2.4 מיליון ש״ח. בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 נרשם רווח נקי של 16.3 מיליון ש״ח. המקור: הנתונים הכספיים של החברה במאיה.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדפים הציבוריים של מאיה, מערכת הדיווחים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה. מונחים: שווי שוק, מדד, הון עצמי, מכפיל רווח.
רב בריח מופיע ברשימת ניירות הערך של הבורסה לניירות ערך בתל אביב בסימול BRIH. מספר נייר הערך הוא 1179993, וקוד ISIN הוא IL0011799934.
מועד בדיקת הרשימה: 2026-10-01 15:59 UTC. קישור לרשומת נייר הערך באתר הבורסה מופיע במקורות. הרשומה מאפשרת לבדוק את פרטי הנייר והמסחר; רשימת הסימולים לבדה אינה תיאור הפעילות העסקית או דוח כספי.
נתונים כספיים עיקריים מתוך הדוחות של רב בריח, כפי שהם מסוכמים במערכת מאיה של הבורסה לניירות ערך: הדוח האחרון (יוני 2026), התקופה המקבילה אשתקד (יוני 2025) והדוח השנתי (שנתי 2025). הסכומים באלפי ש״ח, במטבע הדיווח של החברה. נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני מאזן נכונים ליום הדוח. מועד איסוף הנתונים: 2026-10-07 15:30 UTC.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
החברה עוסקת בייצור ושיווק מוצרים לתחום הבנייה: דלתות, מיגון, נעילה ולוקרים. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
לפי סיווג הבורסה לניירות ערך בתל אביב, רב בריח משויכת לענף תעשיה, מתכת ומוצרי בניה. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 404,257 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 43,805 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 16,292 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 13,777 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2026 | 247,936 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2026 | 1,223,109 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 0.04 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 366,343 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 23,101 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 2,135 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 19,642 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2025 | 199,233 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2025 | 1,146,029 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 0 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | לשנת 2025 | 751,869 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | לשנת 2025 | 52,646 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | לשנת 2025 | 2,984 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לשנת 2025 | 41,264 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום סוף שנת 2025 | 228,457 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום סוף שנת 2025 | 1,181,566 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | לשנת 2025 | 0.01 ש״ח | מאיה |