מניית Champions Oncology, Inc. (CSBR)
מניית Champions Oncology, Inc.: הנתונים העיקריים
- סימול
- CSBR
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- מוצרים ביולוגיים (ללא חומרי אבחון)
- הכנסות, 2026
- 59.4 מיליון דולר
איך קונים מניית Champions Oncology, Inc. מישראל?
מניית Champions Oncology, Inc. נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול CSBR. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Champions Oncology, Inc.?
מניית Champions Oncology, Inc. נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול CSBR. מטבע המסחר: דולר.
Champions Oncology, Inc.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- הכנסות
- 59,425,000 USDלתקופה מ-2025-05-01 עד 2026-04-30מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -4,472,000 USDלתקופה מ-2025-05-01 עד 2026-04-30מקור הנתון
Champions Oncology, Inc. בקצרה, לפי רשומת SEC
Champions Oncology, Inc. מאוגדת במדינת דלאוור, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש שאינו מואץ (Non-accelerated filer) וגם חברה מדווחת קטנה (Smaller reporting company).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: מוצרים ביולוגיים (ללא חומרי אבחון) (קוד 2836). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 30 באפריל, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-30.4.2026.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול CSBR.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 13.92 מיליון מניות במחזור, נכון ל-9.9.2026.
שמות קודמים של הגוף המדווח ב-SEC: CHAMPIONS BIOTECHNOLOGY, INC. (עד 2011); CHAMPIONS SPORTS INC (עד 2007).
Champions Oncology, Inc.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה באפריל 2026 ההכנסות של Champions Oncology, Inc. הסתכמו ב-59.4 מיליון דולר, עלייה של 4.4% לעומת השנה הקודמת (56.9 מיליון דולר). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה באפריל 2022 (49.1 מיליון דולר), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 4.9% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה באפריל 2022 לזו שהסתיימה באפריל 2026, השוליים התפעוליים ירדו מ-1.2% ל-מינוס 1.9%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: מינוס 2.0% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
Champions Oncology, Inc. רשמה רווח נקי ב-2 מתוך 5 השנים שבטבלה. בשנה האחרונה החברה עברה מרווח נקי של 4.7 מיליון דולר להפסד נקי של 1.2 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: -4.5 מיליון דולר.
ליום 30.4.2026 סך הנכסים היה 27.0 מיליון דולר וההון העצמי 3.9 מיליון דולר, כלומר 14.6% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Champions Oncology, Inc. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | אפריל 2022 | אפריל 2023 | אפריל 2024 | אפריל 2025 | אפריל 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 49.1 | 53.9 | 50.2 | 56.9 | 59.4 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 0.6 | -5.3 | -7.4 | 4.6 | -1.1 |
| רווח (הפסד) נקי | 0.5 | -5.3 | -7.3 | 4.7 | -1.2 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.04 | -0.39 | -0.54 | 0.33 | -0.08 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 6.5 | 4.0 | -6.1 | 7.4 | -4.5 |
| סך הנכסים | 35.4 | 34.3 | 26.1 | 32.3 | 27.0 |
| הון עצמי | 9.1 | 4.6 | -1.9 | 3.8 | 3.9 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 14.2 | 13.5 | 13.5 | 14.3 | 13.8 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
Champions Oncology, Inc.: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-31.7.2026 ההכנסות היו 15.2 מיליון דולר לעומת 14.0 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (עלייה של 8.8%).
הפסד נקי ברבעון: 426 אלף דולר, לעומת הפסד נקי של 466 אלף דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-30.4.2026 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של Champions Oncology, Inc. (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 31.10.2025 | 31.1.2026 | 30.4.2026 | 31.7.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 15.0 | 16.6 | 13.8 | 15.2 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 0.2 | -0.3 | -0.5 | -0.4 |
| רווח (הפסד) נקי | 0.3 | -0.3 | -0.7 | -0.4 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.02 | -0.02 | — | — |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Champions Oncology, Inc. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 11.9.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-31.7.2026
- 10.9.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 27.7.2026דוח שנתי (10-K) לתקופה שהסתיימה ב-30.4.2026
- 27.7.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 30.3.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
- 12.3.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-31.1.2026
- 12.3.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 15.12.2025דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-31.10.2025
חברות דומות ל-Champions Oncology, Inc.
חברות באותו ענף (SIC 2836, מוצרים ביולוגיים (ללא חומרי אבחון)) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Champions Oncology, Inc.. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, Champions Oncology, Inc. במקום ה-39 מתוך 157 החברות באותו ענף (SIC 2836, מוצרים ביולוגיים (ללא חומרי אבחון)) שיש להן עמוד באתר.
- Cellectis S.A. (CLLS)הכנסות של 72.9 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- קומפיוגן (CGEN)הכנסות של 72.8 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Black Diamond Therapeutics, Inc. (BDTX)הכנסות של 70.0 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Vir Biotechnology, Inc. (VIR)הכנסות של 68.6 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Invivyd, Inc. (IVVD)הכנסות של 53.4 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Protalix BioTherapeutics, Inc. (PLX)הכנסות של 52.7 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Fennec Pharmaceuticals Inc. (FENC)הכנסות של 44.6 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Coherus Oncology, Inc. (CHRS)הכנסות של 42.2 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
שאלות נפוצות על Champions Oncology, Inc., לפי הדוחות
האם Champions Oncology, Inc. רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-27.7.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-30.4.2026 Champions Oncology, Inc. רשמה הפסד נקי של 1.2 מיליון דולר. החברה רשמה רווח נקי ב-2 מתוך 5 השנים שבטבלה.
מה היו ההכנסות של Champions Oncology, Inc. בשנה האחרונה?
59.4 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-30.4.2026, עלייה של 4.4% לעומת 56.9 מיליון דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-27.7.2026.
מתי Champions Oncology, Inc. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 30 באפריל. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-27.7.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-11.9.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-31.7.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-10.9.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Champions Oncology, Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0000771856. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא CSBR, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: Champions Oncology, Inc. - Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:39 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Biological Products, (No Diagnostic Substances) (SIC 2836). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-07-27; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-04-30.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-03-12; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-01-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| הכנסות | לתקופה מ-2025-05-01 עד 2026-04-30 | 59,425,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-05-01 עד 2026-04-30 | -4,472,000 USD | דוח ב-SEC |