מניית Fennec Pharmaceuticals Inc. (FENC)
מניית Fennec Pharmaceuticals Inc.: הנתונים העיקריים
- סימול
- FENC
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- מוצרים ביולוגיים (ללא חומרי אבחון)
- הכנסות, 2025
- 44.6 מיליון דולר
איך קונים מניית Fennec Pharmaceuticals Inc. מישראל?
מניית Fennec Pharmaceuticals Inc. נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול FENC. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Fennec Pharmaceuticals Inc.?
מניית Fennec Pharmaceuticals Inc. נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול FENC. מטבע המסחר: דולר.
Fennec Pharmaceuticals Inc.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 75,753,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- התחייבויות
- 33,311,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 41,249,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- הכנסות
- 44,642,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -12,473,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
Fennec Pharmaceuticals Inc. בקצרה, לפי רשומת SEC
Fennec Pharmaceuticals Inc. מאוגדת במחוז קולומביה הבריטית, קנדה ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש שאינו מואץ (Non-accelerated filer) וגם חברה מדווחת קטנה (Smaller reporting company).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: מוצרים ביולוגיים (ללא חומרי אבחון) (קוד 2836). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול FENC.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 35.07 מיליון מניות במחזור, נכון ל-11.8.2026.
שמות קודמים של הגוף המדווח ב-SEC: ADHEREX TECHNOLOGIES INC (עד 2014).
Fennec Pharmaceuticals Inc.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של Fennec Pharmaceuticals Inc. הסתכמו ב-44.6 מיליון דולר, ירידה של 6.1% לעומת השנה הקודמת (47.5 מיליון דולר). בתוך 2 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2023 (23.8 מיליון דולר), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 37.0% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2023 לזו שהסתיימה בדצמבר 2025, השוליים התפעוליים עלו מ-מינוס 53.7% ל-מינוס 14.1%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: מינוס 21.8% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
בכל 5 השנים שבטבלה Fennec Pharmaceuticals Inc. רשמה הפסד נקי. בשנה האחרונה: הפסד נקי של 9.7 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: -12.5 מיליון דולר.
ליום 31.12.2025 סך הנכסים היה 70.6 מיליון דולר וההון העצמי 35.5 מיליון דולר, כלומר 50.3% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Fennec Pharmaceuticals Inc. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | — | — | 23.8 | 47.5 | 44.6 |
| רווח גולמי | — | 1.4 | 20.0 | — | — |
| רווח (הפסד) תפעולי | -17.2 | -22.6 | -12.8 | 2.6 | -6.3 |
| רווח (הפסד) נקי | -17.3 | -23.7 | -16.0 | -0.4 | -9.7 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -0.67 | -0.90 | -0.60 | -0.02 | -0.34 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | -14.2 | -18.1 | -17.1 | 27.0 | -12.5 |
| סך הנכסים | 22.4 | 26.9 | 26.9 | 44.9 | 70.6 |
| הון עצמי | 15.8 | -2.6 | -11.6 | -5.9 | 35.5 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | — | 26.3 | 26.6 | 27.3 | 28.6 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
Fennec Pharmaceuticals Inc.: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.6.2026 ההכנסות היו 17.9 מיליון דולר לעומת 9.7 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (עלייה של 85.2%).
רווח נקי ברבעון: 2.0 מיליון דולר, לעומת הפסד נקי של 3.2 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-31.12.2025 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של Fennec Pharmaceuticals Inc. (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 30.9.2025 | 31.12.2025 | 31.3.2026 | 30.6.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 12.5 | 13.8 | 15.1 | 17.9 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -0.2 | -2.6 | -0.1 | 1.7 |
| רווח (הפסד) נקי | -0.6 | -4.8 | 0.2 | 2.0 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | -0.02 | — | 0.01 | 0.05 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Fennec Pharmaceuticals Inc. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 17.9.2026דיווח מיידי (8-K): אירועים אחרים
- 13.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 10.6.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות
- 22.5.2026דיווח מיידי (8-K): אירועים אחרים
- 18.5.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
- 14.5.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-31.3.2026
- 28.4.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
- 22.4.2026דיווח מיידי (8-K): אירועים אחרים
חברות דומות ל-Fennec Pharmaceuticals Inc.
חברות באותו ענף (SIC 2836, מוצרים ביולוגיים (ללא חומרי אבחון)) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Fennec Pharmaceuticals Inc.. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, Fennec Pharmaceuticals Inc. במקום ה-42 מתוך 157 החברות באותו ענף (SIC 2836, מוצרים ביולוגיים (ללא חומרי אבחון)) שיש להן עמוד באתר.
- Vir Biotechnology, Inc. (VIR)הכנסות של 68.6 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Champions Oncology, Inc. (CSBR)הכנסות של 59.4 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה באפריל 2026
- Invivyd, Inc. (IVVD)הכנסות של 53.4 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Protalix BioTherapeutics, Inc. (PLX)הכנסות של 52.7 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Coherus Oncology, Inc. (CHRS)הכנסות של 42.2 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Editas Medicine, Inc. (EDIT)הכנסות של 40.5 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Voyager Therapeutics, Inc. (VYGR)הכנסות של 40.4 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Kymera Therapeutics, Inc. (KYMR)הכנסות של 39.2 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
שאלות נפוצות על Fennec Pharmaceuticals Inc., לפי הדוחות
האם Fennec Pharmaceuticals Inc. רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-27.3.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025 Fennec Pharmaceuticals Inc. רשמה הפסד נקי של 9.7 מיליון דולר. בכל 5 השנים שבטבלה החברה רשמה הפסד נקי.
מה היו ההכנסות של Fennec Pharmaceuticals Inc. בשנה האחרונה?
44.6 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025, ירידה של 6.1% לעומת 47.5 מיליון דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-27.3.2026.
מתי Fennec Pharmaceuticals Inc. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-27.3.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-13.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-24.3.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Fennec Pharmaceuticals Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001211583. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא FENC, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: Fennec Pharmaceuticals Inc. - Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:35 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Biological Products, (No Diagnostic Substances) (SIC 2836). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-13; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-03-27; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
דוח 20-F הוגש ל-SEC בתאריך 2007-04-02; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2006-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 75,753,000 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-06-30 | 33,311,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-06-30 | 41,249,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 44,642,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -12,473,000 USD | דוח ב-SEC |