מניית Envela Corporation (ELA)
מניית Envela Corporation: הנתונים העיקריים
- סימול
- ELA
- בורסה
- NYSE American
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- חנויות תכשיטים
- הכנסות, 2025
- 241 מיליון דולר
- רווח נקי, 2025
- 14.6 מיליון דולר
איך קונים מניית Envela Corporation מישראל?
מניית Envela Corporation נסחרת בבורסת NYSE American בדולר, תחת הסימול ELA. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Envela Corporation?
מניית Envela Corporation נסחרת בבורסת NYSE American תחת הסימול ELA. מטבע המסחר: דולר.
Envela Corporation: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 108,003,161 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- התחייבויות
- 27,929,034 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- הכנסות
- 241,021,362 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- 14,596,978 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 2,580,794 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
Envela Corporation בקצרה, לפי רשומת SEC
Envela Corporation מאוגדת במדינת נבדה, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש שאינו מואץ (Non-accelerated filer) וגם חברה מדווחת קטנה (Smaller reporting company).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: חנויות תכשיטים (קוד 5944). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-NYSE בסימול ELA.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 25.96 מיליון מניות במחזור, נכון ל-4.8.2026.
שמות קודמים של הגוף המדווח ב-SEC: DGSE COMPANIES INC (עד 2019); DALLAS GOLD & SILVER EXCHANGE INC /NV/ (עד 2003).
Envela Corporation: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של Envela Corporation הסתכמו ב-241.0 מיליון דולר, עלייה של 33.6% לעומת השנה הקודמת (180.4 מיליון דולר). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 (141.0 מיליון דולר), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 14.3% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 לזו שהסתיימה בדצמבר 2025, השוליים הגולמיים עלו מ-22.1% ל-22.4%, והשוליים התפעוליים עלו מ-6.7% ל-7.5%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: 6.1% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
בכל 5 השנים שבטבלה Envela Corporation רשמה רווח נקי. בשנה האחרונה: רווח נקי של 14.6 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 2.6 מיליון דולר.
ליום 31.12.2025 סך הנכסים היה 96.0 מיליון דולר וההון העצמי 67.1 מיליון דולר, כלומר 69.8% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Envela Corporation לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 141.0 | 182.7 | 171.7 | 180.4 | 241.0 |
| רווח גולמי | 31.2 | 44.8 | 41.7 | 44.3 | 53.9 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 9.5 | 13.9 | 8.8 | 8.2 | 18.1 |
| רווח (הפסד) נקי | 10.0 | 15.7 | 7.1 | 6.8 | 14.6 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.37 | 0.58 | 0.27 | 0.26 | 0.56 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 2.8 | 10.0 | 5.8 | 10.2 | 2.6 |
| סך הנכסים | — | 71.3 | 73.5 | 77.9 | 96.0 |
| הון עצמי | 27.6 | 43.3 | 48.3 | 52.7 | 67.1 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 26.9 | 26.9 | 26.8 | 26.2 | 26.0 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
Envela Corporation: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.6.2026 ההכנסות היו 56.8 מיליון דולר לעומת 54.9 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (עלייה של 3.5%).
רווח נקי ברבעון: 4.2 מיליון דולר, לעומת רווח נקי של 2.8 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-31.12.2025 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של Envela Corporation (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 30.9.2025 | 31.12.2025 | 31.3.2026 | 30.6.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 57.4 | 80.5 | 98.4 | 56.8 |
| רווח גולמי | 13.1 | 16.5 | 20.6 | 13.4 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 4.2 | 7.5 | 11.2 | 5.1 |
| רווח (הפסד) נקי | 3.4 | 6.0 | 8.8 | 4.2 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.13 | — | 0.34 | 0.16 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Envela Corporation ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 5.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 25.6.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות
- 6.5.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-31.3.2026
- 10.4.2026דיווח מיידי (8-K): אירועים אחרים
- 18.3.2026דוח שנתי (10-K) לתקופה שהסתיימה ב-31.12.2025
- 5.11.2025דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.9.2025
- 6.8.2025דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2025
- 17.7.2025דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
חברות דומות ל-Envela Corporation
חברות בענפים קרובים (קודי SIC שמתחילים ב-594) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Envela Corporation. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, Envela Corporation במקום ה-7 מתוך 10 החברות בענפים קרובים (קודי SIC שמתחילים ב-594) שיש להן עמוד באתר.
- Signet Jewelers Limited (SIG)הכנסות של 6.81 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בינואר 2026
- Academy Sports and Outdoors, Inc. (ASO)הכנסות של 6.05 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בינואר 2026
- Barnes & Noble Education, Inc (BNED)הכנסות של 1.71 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה במאי 2026
- Sportsman's Warehouse Holdings, Inc. (SPWH)הכנסות של 1.21 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בינואר 2026
- Build-A-Bear Workshop, Inc. (BBW)הכנסות של 529.8 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בינואר 2026
- BIRKS GROUP INC. (BGI)הכנסות של 177.8 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה במרץ 2025
- GrabAGun Digital Holdings Inc. (PEW)הכנסות של 96.4 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Here Group Limited (HERE)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
שאלות נפוצות על Envela Corporation, לפי הדוחות
האם Envela Corporation רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-18.3.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025 Envela Corporation רשמה רווח נקי של 14.6 מיליון דולר. בכל 5 השנים שבטבלה החברה רשמה רווח נקי.
מה היו ההכנסות של Envela Corporation בשנה האחרונה?
241.0 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025, עלייה של 33.6% לעומת 180.4 מיליון דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-18.3.2026.
מתי Envela Corporation מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-18.3.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-5.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-4.5.2022.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Envela Corporation מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0000701719. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא ELA, והבורסה הרשומה במיפוי היא NYSE American. שם נייר הערך במקור: Envela Corporation Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:36 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Retail-Jewelry Stores (SIC 5944). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-05; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-03-18; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 108,003,161 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-06-30 | 27,929,034 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 241,021,362 USD | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 14,596,978 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 2,580,794 USD | דוח ב-SEC |