מניית טכנ גילוי אש גז (FGAS-TA)
מניית טכנ גילוי אש גז: הנתונים העיקריים
- סימול
- FGAS (בורסת תל אביב)
- בורסה
- הבורסה לניירות ערך בתל אביב
- מטבע המסחר
- שקל (המחיר מצוטט באגורות)
- הכנסות, 2025
- 13.3 מיליון דולר
- הפסד נקי, 2025
- 1.3 מיליון דולר
איך קונים מניית טכנ גילוי אש גז מישראל?
מניית טכנ גילוי אש גז נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והמחיר מצוטט באגורות. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שהוא חבר בורסה, לפי השם או לפי מספר נייר הערך 1165307.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
באיזו בורסה נסחרת מניית טכנ גילוי אש גז?
מניית טכנ גילוי אש גז נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב תחת הסימול FGAS. מטבע המסחר: שקל (המחיר מצוטט באגורות).
טכנ גילוי אש גז: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- סך ההכנסות
- 9,561 אלפי דולרמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח תפעולי
- -117 אלפי דולרמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח נקי
- -793 אלפי דולרמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 1,347 אלפי דולרמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- סך ההון העצמי
- 8,752 אלפי דולרליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
- סך המאזן
- 23,107 אלפי דולרליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
טכנ גילוי אש גז בבורסה בתל אביב
השם הרשמי של החברה במאיה הוא טכנולוגיות גילוי אש וגזים בע"מ. בבורסה לניירות ערך בתל אביב היא משויכת לסקטור הייטק, ענף טכנולוגיה, תת-ענף אלקטרוניקה ואופטיקה.
שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של טכנ גילוי אש גז, לפי מאיה נכון ל-11.10.2026, הוא 210.3 מיליון ש״ח.
המניה כלולה ב-6 מדדים של הבורסה. המשקל הגבוה ביותר שלה הוא במדד ת"א צמיחה (0.13% מהמדד), והנמוך ביותר במדד ת"א-טכנולוגיה (0.006%).
מאיה מסווגת את טכנ גילוי אש גז כ"תאגיד קטן". לפי תקנות ניירות ערך, תאגיד קטן רשאי לאמץ הקלות בדיווח, למשל פרסום דוחות כספיים חצי שנתיים במקום דוחות רבעוניים.
- ת"א צמיחה0.13%
- גלובל-בלוטק0.085%
- ת"א תעשייה0.030%
- ת"א All-Share0.018%
- ת"א טק-עלית0.015%
- ת"א-טכנולוגיה0.006%
מבנה ההחזקות בטכנ גילוי אש גז
לפי מאיה, נכון ל-30.6.2026, בעלי השליטה בטכנ גילוי אש גז מחזיקים יחד ב-56.66% מהון המניות, והשאר (43.34%) מוחזק בידי בעלי עניין אחרים ובידי הציבור.
בחלוקה של מאיה לפי סוג המחזיק, נכון ל-11.10.2026: בעלי עניין 69.58%, גופים מוסדיים וקרנות גידור 14.19%, והציבור 16.23%.
טכנ גילוי אש גז: נתונים כספיים מהדוח האחרון
בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 ההכנסות של טכנ גילוי אש גז הסתכמו ב-9.6 מיליון דולר, עלייה של 48.1% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (6.5 מיליון דולר).
ההפסד התפעולי באותה תקופה: 117 אלף דולר, לעומת הפסד תפעולי של 1.1 מיליון דולר אשתקד.
ההפסד הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026: 793 אלף דולר, לעומת הפסד של 2.1 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד.
תזרים המזומנים מפעילות שוטפת בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 היה חיובי: 1.3 מיליון דולר, אחרי תזרים שלילי של 1.8 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד.
בסוף יוני 2026 סך המאזן היה 23.1 מיליון דולר וההון העצמי 8.8 מיליון דולר, כלומר ההון העצמי הוא 37.9% מהמאזן (חישוב שלנו): המאזן ממומן גם בהון עצמי וגם בהתחייבויות.
בדוח לשנת 2025 לא מופיע תשלום דיבידנד.
נתונים כספיים עיקריים של טכנ גילוי אש גז לפי מאיה
| נתון | ינואר עד יוני 2026 | ינואר עד יוני 2025 | שנת 2025 |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 9,561 | 6,457 | 13,251 |
| רווח גולמי | 4,001 | 2,503 | 5,009 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -117 | -1,111 | -2,449 |
| רווח (הפסד) לפני מס | -793 | -2,107 | -1,244 |
| רווח (הפסד) נקי | -793 | -2,107 | -1,270 |
| מזה: מיוחס לבעלי המניות של החברה | -793 | -2,107 | -1,270 |
| רווח (הפסד) בסיסי למניה | -0.030 | -0.10 | -0.060 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 1,347 | -1,803 | -2,747 |
| סך המאזן | 23,107 | 18,817 | 23,461 |
| נכסים שוטפים | 17,281 | 12,742 | 17,503 |
| נכסים לא שוטפים | 5,826 | 6,075 | 5,958 |
| התחייבויות שוטפות | 5,032 | 6,739 | 4,967 |
| התחייבויות לא שוטפות | 9,323 | 8,796 | 9,171 |
| סך ההון העצמי | 8,752 | 3,282 | 9,323 |
| מזה: זכויות שאינן מקנות שליטה | 0 | 0 | 0 |
הסכומים באלפי דולר, למעט רווח למניה (בדולר). נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני המאזן נכונים לסוף התקופה. התא ריק כשהנתון לא מופיע בסיכום של מאיה. כותרת כל עמודה מקשרת לנתונים הכספיים במאיה.
דיווחים אחרונים של טכנ גילוי אש גז במאיה
8 הדיווחים האחרונים שהחברה פרסמה במערכת מאיה, מהחדש לישן. כל שורה מקשרת לדיווח המקורי.
- 12.10.2026מצבת החזקות של בעלי עניין ונושאי משרה
- 12.10.2026מצבת ההנהלה ונושאי המשרה
- 6.10.2026שינוי בהחזקות של בעל עניין או נושא משרה
- 5.10.2026הערכות מקדמיות בדבר מכירות בתקופות של 3 ו-9 חודשים שהסתיימו ב-30.9.26
- 4.10.2026מרשם בעלי מניות, שינויים ומצבת הון-פקיעת כתבי אופציה (לא רשומים)
- 1.10.2026מרשם בעלי מניות, שינויים ומצבת הון-מימוש כתבי אופציה (לא רשומים)
- 1.10.2026מרשם בעלי מניות, שינויים ומצבת הון-מימוש כתבי אופציה (לא רשומים) - תיקון דוח
- 11.8.2026מצגת לשוק ההון 2026
חברות נוספות בתת-ענף אלקטרוניקה ואופטיקה בבורסה בתל אביב
חברות בתת-ענף אלקטרוניקה ואופטיקה שיש להן עמוד באתר, לפי סיווג הבורסה. לפי שווי השוק, טכנ גילוי אש גז במקום ה-6 מתוך 9 החברות האלה.
- טלסיס (TLSY-TA)שווי שוק של 3.15 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- ארד (ARD-TA)שווי שוק של 1.09 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- פיסיבי טכנ (PCBT-TA)שווי שוק של 992.5 מיליון ש״ח לפי מאיה
- פייטון (PAYT-TA)שווי שוק של 396.9 מיליון ש״ח לפי מאיה
- יוניטרוניקס (UNIT-TA)שווי שוק של 263.1 מיליון ש״ח לפי מאיה
- סיאי (CISY-TA)שווי שוק של 161.3 מיליון ש״ח לפי מאיה
- טונדו סמארט (TNDO-TA)שווי שוק של 125.0 מיליון ש״ח לפי מאיה
- שרין טכנו (SARN-TA)שווי שוק של 120.8 מיליון ש״ח לפי מאיה
שאלות נפוצות על טכנ גילוי אש גז, לפי מאיה
מה שווי השוק של טכנ גילוי אש גז?
לפי מאיה, נכון ל-11.10.2026, שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של טכנ גילוי אש גז הוא 210.3 מיליון ש״ח. זה המקום ה-6 מתוך 9 חברות בתת-ענף אלקטרוניקה ואופטיקה שיש להן עמוד באתר.
כמה מהמניות של טכנ גילוי אש גז מחזיקים בעלי השליטה?
לפי מאיה, נכון ל-30.6.2026, בעלי השליטה מחזיקים יחד ב-56.66% מהון המניות של טכנ גילוי אש גז. הציבור מחזיק ב-16.23%.
האם טכנ גילוי אש גז רווחית?
בשנת 2025 טכנ גילוי אש גז רשמה הפסד נקי מיוחס לבעלי המניות של 1.3 מיליון דולר. בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 נרשם הפסד נקי של 793 אלף דולר. המקור: הנתונים הכספיים של החברה במאיה.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדפים הציבוריים של מאיה, מערכת הדיווחים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה. מונחים: שווי שוק, מדד, הון עצמי, מכפיל רווח.
טכנ גילוי אש גז מופיע ברשימת ניירות הערך של הבורסה לניירות ערך בתל אביב בסימול FGAS. מספר נייר הערך הוא 1165307, וקוד ISIN הוא IL0011653073.
מועד בדיקת הרשימה: 2026-10-01 15:59 UTC. קישור לרשומת נייר הערך באתר הבורסה מופיע במקורות. הרשומה מאפשרת לבדוק את פרטי הנייר והמסחר; רשימת הסימולים לבדה אינה תיאור הפעילות העסקית או דוח כספי.
נתונים כספיים עיקריים מתוך הדוחות של טכנ גילוי אש גז, כפי שהם מסוכמים במערכת מאיה של הבורסה לניירות ערך: הדוח האחרון (יוני 2026), התקופה המקבילה אשתקד (יוני 2025) והדוח השנתי (שנתי 2025). הסכומים באלפי דולר, במטבע הדיווח של החברה. נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני מאזן נכונים ליום הדוח. מועד איסוף הנתונים: 2026-10-07 15:30 UTC.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
החברה עוסקת במחקר ופיתוח של גלאי אש וגז אופטיים לתעשיות חומרים מסוכנים. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
לפי סיווג הבורסה לניירות ערך בתל אביב, טכנ גילוי אש גז משויכת לענף טכנולוגיה, אלקטרוניקה ואופטיקה. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 9,561 אלפי דולר | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | -117 אלפי דולר | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | -793 אלפי דולר | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 1,347 אלפי דולר | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2026 | 8,752 אלפי דולר | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2026 | 23,107 אלפי דולר | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | -0.03 דולר | מאיה |
| סך ההכנסות | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 6,457 אלפי דולר | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | -1,111 אלפי דולר | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | -2,107 אלפי דולר | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | -1,803 אלפי דולר | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2025 | 3,282 אלפי דולר | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2025 | 18,817 אלפי דולר | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | -0.1 דולר | מאיה |
| סך ההכנסות | לשנת 2025 | 13,251 אלפי דולר | מאיה |
| רווח תפעולי | לשנת 2025 | -2,449 אלפי דולר | מאיה |
| רווח נקי | לשנת 2025 | -1,270 אלפי דולר | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לשנת 2025 | -2,747 אלפי דולר | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום סוף שנת 2025 | 9,323 אלפי דולר | מאיה |
| סך המאזן | ליום סוף שנת 2025 | 23,461 אלפי דולר | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | לשנת 2025 | -0.06 דולר | מאיה |