מניית Jerash Holdings (US), Inc. (JRSH)
מניית Jerash Holdings (US), Inc.: הנתונים העיקריים
- סימול
- JRSH
- בורסה
- נאסד"ק
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- הלבשה ומוצרים מוגמרים מבדים
- הכנסות, 2026
- 166.3 מיליון דולר
איך קונים מניית Jerash Holdings (US), Inc. מישראל?
מניית Jerash Holdings (US), Inc. נסחרת בנאסד"ק בדולר, תחת הסימול JRSH. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Jerash Holdings (US), Inc.?
מניית Jerash Holdings (US), Inc. נסחרת בנאסד"ק תחת הסימול JRSH. מטבע המסחר: דולר.
Jerash Holdings (US), Inc.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 87,381,474 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- התחייבויות
- 21,222,235 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- הכנסות
- 166,263,870 USDלתקופה מ-2025-04-01 עד 2026-03-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 2,494,297 USDלתקופה מ-2025-04-01 עד 2026-03-31מקור הנתון
Jerash Holdings (US), Inc. בקצרה, לפי רשומת SEC
Jerash Holdings (US), Inc. מאוגדת במדינת דלאוור, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש שאינו מואץ (Non-accelerated filer) וגם חברה מדווחת קטנה (Smaller reporting company).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: הלבשה ומוצרים מוגמרים מבדים (קוד 2300). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 במרץ, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.3.2026.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-Nasdaq בסימול JRSH.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 12.70 מיליון מניות במחזור, נכון ל-12.8.2026.
Jerash Holdings (US), Inc.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה במרץ 2026 ההכנסות של Jerash Holdings (US), Inc. הסתכמו ב-166.3 מיליון דולר, עלייה של 14.0% לעומת השנה הקודמת (145.8 מיליון דולר). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה במרץ 2022 (143.4 מיליון דולר), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 3.8% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה במרץ 2022 לזו שהסתיימה במרץ 2026, השוליים הגולמיים ירדו מ-19.1% ל-16.1%, והשוליים התפעוליים ירדו מ-7.3% ל-3.8%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: 2.1% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
Jerash Holdings (US), Inc. רשמה רווח נקי ב-3 מתוך 5 השנים שבטבלה. בשנה האחרונה החברה עברה מהפסד נקי של 848 אלף דולר לרווח נקי של 3.5 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 2.5 מיליון דולר.
ליום 31.3.2026 סך הנכסים היה 89.9 מיליון דולר וההון העצמי 64.8 מיליון דולר, כלומר 72.1% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Jerash Holdings (US), Inc. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | מרץ 2022 | מרץ 2023 | מרץ 2024 | מרץ 2025 | מרץ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 143.4 | 138.1 | 117.2 | 145.8 | 166.3 |
| רווח גולמי | 27.3 | 21.8 | 16.9 | 22.3 | 26.8 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 10.5 | 4.4 | -0.7 | 1.4 | 6.3 |
| רווח (הפסד) נקי | 7.9 | 2.4 | -2.0 | -0.8 | 3.5 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.67 | 0.19 | -0.16 | -0.07 | 0.27 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 9.0 | 10.8 | 2.5 | 1.4 | 2.5 |
| סך הנכסים | 85.3 | 83.7 | 80.2 | 83.0 | 89.9 |
| הון עצמי | 69.3 | 68.2 | 64.4 | 62.8 | 64.8 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 11.9 | 12.7 | 12.3 | 12.3 | 13.2 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
Jerash Holdings (US), Inc.: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.6.2026 ההכנסות היו 50.2 מיליון דולר לעומת 39.6 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (עלייה של 26.7%).
רווח נקי ברבעון: 1.7 מיליון דולר, לעומת רווח נקי של 319 אלף דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-31.3.2026 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של Jerash Holdings (US), Inc. (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 30.9.2025 | 31.12.2025 | 31.3.2026 | 30.6.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 42.0 | 41.8 | 42.9 | 50.2 |
| רווח גולמי | 6.3 | 7.0 | 7.4 | 8.3 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 1.1 | 1.9 | 2.3 | 2.6 |
| רווח (הפסד) נקי | 0.5 | 1.2 | 1.6 | 1.7 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.04 | 0.09 | — | 0.13 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Jerash Holdings (US), Inc. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 11.9.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות; אירועים אחרים
- 12.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 10.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 7.8.2026דיווח מיידי (8-K): גילוי לפי Regulation FD
- 21.7.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
- 18.6.2026דוח שנתי (10-K) לתקופה שהסתיימה ב-31.3.2026
- 15.6.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 4.5.2026דיווח מיידי (8-K): גילוי לפי Regulation FD
חברות דומות ל-Jerash Holdings (US), Inc.
חברות באותו ענף (SIC 2300, הלבשה ומוצרים מוגמרים מבדים) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Jerash Holdings (US), Inc.. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, Jerash Holdings (US), Inc. במקום ה-11 מתוך 17 החברות באותו ענף (SIC 2300, הלבשה ומוצרים מוגמרים מבדים) שיש להן עמוד באתר.
- G-III Apparel Group, LTD. (GIII)הכנסות של 2.96 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בינואר 2026
- Carter's, Inc. (CRI)הכנסות של 2.90 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בינואר 2026
- FIGS, Inc. (FIGS)הכנסות של 631.1 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Superior Group of Companies, Inc. (SGC)הכנסות של 566.2 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- BrilliA Inc (BRIA)הכנסות של 64.4 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה במרץ 2025
- Canada Goose Holdings Inc. (GOOS)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Lanvin Group Holdings Limited (LANV)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Neo-Concept International Group Holdings Limited (NCI)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
שאלות נפוצות על Jerash Holdings (US), Inc., לפי הדוחות
האם Jerash Holdings (US), Inc. רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-18.6.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.3.2026 Jerash Holdings (US), Inc. רשמה רווח נקי של 3.5 מיליון דולר. החברה רשמה רווח נקי ב-3 מתוך 5 השנים שבטבלה.
מה היו ההכנסות של Jerash Holdings (US), Inc. בשנה האחרונה?
166.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.3.2026, עלייה של 14.0% לעומת 145.8 מיליון דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-18.6.2026.
מתי Jerash Holdings (US), Inc. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 במרץ. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-18.6.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-12.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-10.8.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Jerash Holdings (US), Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001696558. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא JRSH, והבורסה הרשומה במיפוי היא Nasdaq. שם נייר הערך במקור: Jerash Holdings (US), Inc. - Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:39 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Apparel & Other Finishd Prods of Fabrics & Similar Matl (SIC 2300). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-12; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-06-18; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-03-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 87,381,474 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-06-30 | 21,222,235 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-04-01 עד 2026-03-31 | 166,263,870 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-04-01 עד 2026-03-31 | 2,494,297 USD | דוח ב-SEC |