מניית כפרית (KAFR-TA)
מניית כפרית: הנתונים העיקריים
- סימול
- KAFR (בורסת תל אביב)
- בורסה
- הבורסה לניירות ערך בתל אביב
- מטבע המסחר
- שקל (המחיר מצוטט באגורות)
- הכנסות, 2025
- 1.29 מיליארד ש"ח
- רווח נקי, 2025
- 46.9 מיליון ש"ח
איך קונים מניית כפרית מישראל?
מניית כפרית נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והמחיר מצוטט באגורות. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שהוא חבר בורסה, לפי השם או לפי מספר נייר הערך 522011.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
באיזו בורסה נסחרת מניית כפרית?
מניית כפרית נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב תחת הסימול KAFR. מטבע המסחר: שקל (המחיר מצוטט באגורות).
כפרית: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- סך ההכנסות
- 692,536 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח תפעולי
- 62,899 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח נקי
- 40,372 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -552 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- סך ההון העצמי
- 532,831 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
- סך המאזן
- 1,181,757 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
כפרית בבורסה בתל אביב
השם הרשמי של החברה במאיה הוא כפרית תעשיות (1993) בע"מ. בבורסה לניירות ערך בתל אביב היא משויכת לסקטור ריאלי, ענף תעשיה, תת-ענף כימיה, גומי ופלסטיק.
שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של כפרית, לפי מאיה נכון ל-11.10.2026, הוא 659.1 מיליון ש״ח.
המניה כלולה ב-4 מדדים של הבורסה. המשקל הגבוה ביותר שלה הוא במדד אריסטו (5.46% מהמדד), והנמוך ביותר במדד ת"א All-Share (0.078%).
- אריסטו5.46%
- ת"א צמיחה0.57%
- ת"א תעשייה0.13%
- ת"א All-Share0.078%
מבנה ההחזקות בכפרית
לפי מאיה, נכון ל-30.9.2026, בעלי השליטה בכפרית מחזיקים יחד ב-57.47% מהון המניות, והשאר (42.53%) מוחזק בידי בעלי עניין אחרים ובידי הציבור.
בחלוקה של מאיה לפי סוג המחזיק, נכון ל-11.10.2026: בעלי עניין 58.32%, גופים מוסדיים וקרנות גידור 25.23%, והציבור 16.45%.
כפרית: נתונים כספיים מהדוח האחרון
בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 ההכנסות של כפרית הסתכמו ב-692.5 מיליון ש״ח, עלייה של 0.3% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (690.3 מיליון ש״ח).
הרווח התפעולי באותה תקופה: 62.9 מיליון ש״ח, לעומת רווח תפעולי של 70.9 מיליון ש״ח אשתקד. השוליים התפעוליים: 9.1% מההכנסות (חישוב שלנו).
הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026: 40.9 מיליון ש״ח, לעומת רווח של 36.0 מיליון ש״ח בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הנקי הכולל, כולל החלק של בעלי זכויות שאינן מקנות שליטה בחברות הבנות, היה 40.4 מיליון ש״ח.
תזרים המזומנים מפעילות שוטפת בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 היה שלילי: 552 אלף ש״ח, אחרי תזרים חיובי של 47.6 מיליון ש״ח בתקופה המקבילה אשתקד.
בסוף יוני 2026 סך המאזן היה 1.18 מיליארד ש״ח וההון העצמי 532.8 מיליון ש״ח, כלומר ההון העצמי הוא 45.1% מהמאזן (חישוב שלנו): המאזן ממומן גם בהון עצמי וגם בהתחייבויות.
שווי השוק לפי מאיה ב-11.10.2026, 659.1 מיליון ש״ח, שווה לכ-1.24 פעמים ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות (531.4 מיליון ש״ח) ולכ-14.0 פעמים הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות בשנת 2025 (47.1 מיליון ש״ח). זה חישוב שלנו שמשווה מחיר מעודכן לנתונים מהדוח האחרון, ולא נתון מהדוחות עצמם.
בשנת 2025 החברה שילמה דיבידנד בסך 20.0 מיליון ש״ח, לפי דוח תזרים המזומנים.
נתונים כספיים עיקריים של כפרית לפי מאיה
| נתון | ינואר עד יוני 2026 | ינואר עד יוני 2025 | שנת 2025 |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 692,536 | 690,326 | 1,292,701 |
| רווח גולמי | 164,006 | 157,105 | 274,692 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 62,899 | 70,886 | 91,515 |
| רווח (הפסד) לפני מס | 60,144 | 51,733 | 70,274 |
| רווח (הפסד) נקי | 40,372 | 36,040 | 46,939 |
| מזה: מיוחס לבעלי המניות של החברה | 40,884 | 36,040 | 47,106 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | -552 | 47,599 | 126,798 |
| דיבידנד ששולם | 11,000 | 10,000 | 20,000 |
| סך המאזן | 1,181,757 | 1,177,126 | 1,150,353 |
| נכסים שוטפים | 575,579 | 563,020 | 502,582 |
| נכסים לא שוטפים | 606,178 | 614,106 | 647,771 |
| התחייבויות שוטפות | 496,029 | 455,331 | 427,978 |
| התחייבויות לא שוטפות | 152,897 | 172,495 | 189,005 |
| סך ההון העצמי | 532,831 | 549,300 | 533,370 |
| מזה: זכויות שאינן מקנות שליטה | 1,386 | 0 | 1,898 |
הסכומים באלפי ש״ח, למעט רווח למניה (בש״ח). נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני המאזן נכונים לסוף התקופה. התא ריק כשהנתון לא מופיע בסיכום של מאיה. כותרת כל עמודה מקשרת לנתונים הכספיים במאיה.
דיווחים אחרונים של כפרית במאיה
7 הדיווחים האחרונים שהחברה פרסמה במערכת מאיה, מהחדש לישן. כל שורה מקשרת לדיווח המקורי.
- 5.10.2026מצבת החזקות של בעלי עניין ונושאי משרה
- 31.8.2026מצגת למשקיעים בעברית - תיקון דוח
- 31.8.2026מצגת למשקיעים באנגלית- תיקון דוח
- 27.8.2026מצבת ההנהלה ונושאי המשרה
- 27.8.2026מינוי דירקטור
- 27.8.2026נושא משרה או דירקטור חדל לכהן
- 27.8.2026מצגת למשקיעים באנגלית
חברות נוספות בתת-ענף כימיה, גומי ופלסטיק בבורסה בתל אביב
חברות בתת-ענף כימיה, גומי ופלסטיק שיש להן עמוד באתר, לפי סיווג הבורסה. לפי שווי השוק, כפרית במקום ה-7 מתוך 14 החברות האלה.
- פלסאון תעשיות (PLSN-TA)שווי שוק של 1.32 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- פלרם (PLRM-TA)שווי שוק של 997.9 מיליון ש״ח לפי מאיה
- פולירם (POLP-TA)שווי שוק של 830.5 מיליון ש״ח לפי מאיה
- אולטרייד (ALL-TA)שווי שוק של 518.7 מיליון ש״ח לפי מאיה
- רימוני (RIMO-TA)שווי שוק של 285.1 מיליון ש״ח לפי מאיה
- עמיעד (AMD-TA)שווי שוק של 238.6 מיליון ש״ח לפי מאיה
- גולן תעשיות (GRIN-TA)שווי שוק של 235.7 מיליון ש״ח לפי מאיה
- רם און (RMN-TA)שווי שוק של 164.0 מיליון ש״ח לפי מאיה
שאלות נפוצות על כפרית, לפי מאיה
מה שווי השוק של כפרית?
לפי מאיה, נכון ל-11.10.2026, שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של כפרית הוא 659.1 מיליון ש״ח. זה המקום ה-7 מתוך 14 חברות בתת-ענף כימיה, גומי ופלסטיק שיש להן עמוד באתר.
כמה מהמניות של כפרית מחזיקים בעלי השליטה?
לפי מאיה, נכון ל-30.9.2026, בעלי השליטה מחזיקים יחד ב-57.47% מהון המניות של כפרית. הציבור מחזיק ב-16.45%.
האם כפרית רווחית?
בשנת 2025 כפרית רשמה רווח נקי מיוחס לבעלי המניות של 47.1 מיליון ש״ח. בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 נרשם רווח נקי של 40.9 מיליון ש״ח. המקור: הנתונים הכספיים של החברה במאיה.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדפים הציבוריים של מאיה, מערכת הדיווחים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה. מונחים: שווי שוק, מדד, הון עצמי, מכפיל רווח, דיבידנד.
כפרית מופיע ברשימת ניירות הערך של הבורסה לניירות ערך בתל אביב בסימול KAFR. מספר נייר הערך הוא 522011, וקוד ISIN הוא IL0005220111.
מועד בדיקת הרשימה: 2026-10-01 15:59 UTC. קישור לרשומת נייר הערך באתר הבורסה מופיע במקורות. הרשומה מאפשרת לבדוק את פרטי הנייר והמסחר; רשימת הסימולים לבדה אינה תיאור הפעילות העסקית או דוח כספי.
נתונים כספיים עיקריים מתוך הדוחות של כפרית, כפי שהם מסוכמים במערכת מאיה של הבורסה לניירות ערך: הדוח האחרון (יוני 2026), התקופה המקבילה אשתקד (יוני 2025) והדוח השנתי (שנתי 2025). הסכומים באלפי ש״ח, במטבע הדיווח של החברה. נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני מאזן נכונים ליום הדוח. מועד איסוף הנתונים: 2026-10-07 15:30 UTC.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של תרכיזים ותערובות לתעשיית הפלסטיק. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
לפי סיווג הבורסה לניירות ערך בתל אביב, כפרית משויכת לענף תעשיה, כימיה, גומי ופלסטיק. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 692,536 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 62,899 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 40,372 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | -552 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2026 | 532,831 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2026 | 1,181,757 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 1.35 ש״ח | מאיה |
| דיבידנד ששולם | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 11,000 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 690,326 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 70,886 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 36,040 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 47,599 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2025 | 549,300 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2025 | 1,177,126 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 1.5 ש״ח | מאיה |
| דיבידנד ששולם | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 10,000 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | לשנת 2025 | 1,292,701 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | לשנת 2025 | 91,515 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | לשנת 2025 | 46,939 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לשנת 2025 | 126,798 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום סוף שנת 2025 | 533,370 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום סוף שנת 2025 | 1,150,353 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | לשנת 2025 | 1.95 ש״ח | מאיה |
| דיבידנד ששולם | לשנת 2025 | 20,000 אלפי ש״ח | מאיה |