מניית Levi Strauss & Co (LEVI)
מניית Levi Strauss & Co: הנתונים העיקריים
- סימול
- LEVI
- בורסה
- הבורסה של ניו יורק (NYSE)
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- הלבשה ומוצרים מוגמרים מבדים
- הכנסות, 2025
- 6.28 מיליארד דולר
איך קונים מניית Levi Strauss & Co מישראל?
מניית Levi Strauss & Co נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) בדולר, תחת הסימול LEVI. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Levi Strauss & Co?
מניית Levi Strauss & Co נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) תחת הסימול LEVI. מטבע המסחר: דולר.
Levi Strauss & Co: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 6,627,500,000 USDליום 2026-05-31מקור הנתון
- התחייבויות
- 4,355,100,000 USDליום 2026-05-31מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 849,300,000 USDליום 2026-05-31מקור הנתון
- הכנסות
- 6,282,000,000 USDלתקופה מ-2024-12-02 עד 2025-11-30מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 529,600,000 USDלתקופה מ-2024-12-02 עד 2025-11-30מקור הנתון
Levi Strauss & Co בקצרה, לפי רשומת SEC
Levi Strauss & Co מאוגדת במדינת דלאוור, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ גדול (Large accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: הלבשה ומוצרים מוגמרים מבדים (קוד 2300). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 29 בנובמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-30.11.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-NYSE בסימול LEVI.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 37.60 מיליון מניות במחזור, נכון ל-30.1.2019.
Levi Strauss & Co: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בנובמבר 2025 ההכנסות של Levi Strauss & Co הסתכמו ב-6.28 מיליארד דולר, ירידה של 1.2% לעומת השנה הקודמת (6.36 מיליארד דולר). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בנובמבר 2021 (5.76 מיליארד דולר), ההכנסות השתנו בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 2.2% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בנובמבר 2021 לזו שהסתיימה בנובמבר 2025, השוליים הגולמיים עלו מ-58.1% ל-61.7%, והשוליים התפעוליים ירדו מ-11.9% ל-10.8% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
ליום 30.11.2025 סך הנכסים היה 6.85 מיליארד דולר וההון העצמי 2.28 מיליארד דולר, כלומר 33.3% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Levi Strauss & Co לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | נובמבר 2021 | נובמבר 2022 | נובמבר 2023 | דצמבר 2024 | נובמבר 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 5,763.9 | 6,168.6 | 6,179.0 | 6,355.3 | 6,282.0 |
| רווח גולמי | 3,346.7 | 3,548.8 | 3,515.7 | 3,815.9 | 3,877.8 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 686.2 | 646.5 | 353.3 | 264.1 | 677.6 |
| רווח (הפסד) נקי | 553.5 | 569.1 | 249.6 | 210.6 | — |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 1.35 | 1.41 | 0.62 | 0.52 | 1.45 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 737.3 | 228.1 | 435.5 | 898.4 | 529.6 |
| סך הנכסים | 5,900.1 | 6,037.8 | 6,053.6 | 6,375.5 | 6,848.8 |
| הון עצמי | 1,665.7 | 1,903.7 | 2,046.4 | 1,970.5 | 2,278.6 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 409.8 | 403.8 | 401.7 | 402.4 | 399.7 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
Levi Strauss & Co: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.8.2026 ההכנסות היו 1.61 מיליארד דולר לעומת 1.54 מיליארד דולר ברבעון המקביל אשתקד (עלייה של 4.3%).
נתוני הרבעון שהסתיים ב-30.11.2025 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של Levi Strauss & Co (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 30.11.2025 | 1.3.2026 | 31.5.2026 | 30.8.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 1,765.8 | 1,742.5 | 1,562.0 | 1,609.7 |
| רווח גולמי | 1,072.8 | 1,078.3 | 979.1 | 1,065.8 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 210.6 | 198.7 | 122.2 | 222.3 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | — | 0.45 | 0.22 | 0.43 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Levi Strauss & Co ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 7.10.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 7.10.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.8.2026
- 30.9.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון; גילוי לפי Regulation FD
- 18.8.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
- 7.8.2026דיווח מיידי (8-K): אירועים אחרים
- 8.7.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-31.5.2026
- 8.7.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 15.6.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון
חברות דומות ל-Levi Strauss & Co
חברות באותו ענף (SIC 2300, הלבשה ומוצרים מוגמרים מבדים) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Levi Strauss & Co. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, Levi Strauss & Co במקום ה-3 מתוך 17 החברות באותו ענף (SIC 2300, הלבשה ומוצרים מוגמרים מבדים) שיש להן עמוד באתר.
- לולולמון (LULU)הכנסות של 11.10 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בפברואר 2026
- Amer Sports, Inc. (AS)הכנסות של 6.57 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Under Armour, Inc. (UAA)הכנסות של 4.97 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה במרץ 2026
- Gildan Activewear, Inc. Class A Sub. Vot. (GIL)הכנסות של 3.62 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Columbia Sportswear Company (COLM)הכנסות של 3.40 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- G-III Apparel Group, LTD. (GIII)הכנסות של 2.96 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בינואר 2026
- Carter's, Inc. (CRI)הכנסות של 2.90 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בינואר 2026
- FIGS, Inc. (FIGS)הכנסות של 631.1 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
שאלות נפוצות על Levi Strauss & Co, לפי הדוחות
מה היו ההכנסות של Levi Strauss & Co בשנה האחרונה?
6.28 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-30.11.2025, ירידה של 1.2% לעומת 6.36 מיליארד דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-28.1.2026.
מתי Levi Strauss & Co מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 29 בנובמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-28.1.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-7.10.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.8.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-7.10.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Levi Strauss & Co מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0000094845. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא LEVI, והבורסה הרשומה במיפוי היא NYSE. שם נייר הערך במקור: Levi Strauss & Co Class A Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:28 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Apparel & Other Finishd Prods of Fabrics & Similar Matl (SIC 2300). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-07-08; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-05-31.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-01-28; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-11-30.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-05-31 | 6,627,500,000 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-05-31 | 4,355,100,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-05-31 | 849,300,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2024-12-02 עד 2025-11-30 | 6,282,000,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2024-12-02 עד 2025-11-30 | 529,600,000 USD | דוח ב-SEC |