מניית Loar Holdings Inc. (LOAR)
מניית Loar Holdings Inc.: הנתונים העיקריים
- סימול
- LOAR
- בורסה
- הבורסה של ניו יורק (NYSE)
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- חלקים וציוד עזר לכלי טיס
- הכנסות, 2025
- 496.3 מיליון דולר
איך קונים מניית Loar Holdings Inc. מישראל?
מניית Loar Holdings Inc. נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) בדולר, תחת הסימול LOAR. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Loar Holdings Inc.?
מניית Loar Holdings Inc. נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) תחת הסימול LOAR. מטבע המסחר: דולר.
Loar Holdings Inc.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 2,326,048,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- התחייבויות
- 1,126,654,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 122,433,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- הכנסות
- 496,283,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 112,280,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
Loar Holdings Inc. בקצרה, לפי רשומת SEC
Loar Holdings Inc. מאוגדת במדינת דלאוור, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ גדול (Large accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: חלקים וציוד עזר לכלי טיס (קוד 3728). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-NYSE בסימול LOAR.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 93.69 מיליון מניות במחזור, נכון ל-31.7.2026.
שמות קודמים של הגוף המדווח ב-SEC: Loar Holdings, LLC (עד 2024).
Loar Holdings Inc.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של Loar Holdings Inc. הסתכמו ב-496.3 מיליון דולר, עלייה של 23.2% לעומת השנה הקודמת (402.8 מיליון דולר).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2024 לזו שהסתיימה בדצמבר 2025, השוליים הגולמיים עלו מ-49.4% ל-52.7%, והשוליים התפעוליים ירדו מ-21.8% ל-21.4%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: 14.5% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
בכל 2 השנים שבטבלה Loar Holdings Inc. רשמה רווח נקי. בשנה האחרונה: רווח נקי של 72.1 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 112.3 מיליון דולר.
ליום 31.12.2025 סך הנכסים היה 2.03 מיליארד דולר וההון העצמי 1.17 מיליארד דולר, כלומר 57.9% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Loar Holdings Inc. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|
| הכנסות | 402.8 | 496.3 |
| רווח גולמי | 198.8 | 261.3 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 87.6 | 106.2 |
| רווח (הפסד) נקי | 22.2 | 72.1 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.24 | 0.75 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 55.0 | 112.3 |
| סך הנכסים | 1,450.6 | 2,029.9 |
| הון עצמי | 1,088.5 | 1,174.8 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
Loar Holdings Inc.: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.6.2026 ההכנסות היו 171.6 מיליון דולר לעומת 123.1 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (עלייה של 39.4%).
רווח נקי ברבעון: 16.7 מיליון דולר, לעומת רווח נקי של 16.7 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-31.12.2025 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של Loar Holdings Inc. (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 30.9.2025 | 31.12.2025 | 31.3.2026 | 30.6.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 126.8 | 131.8 | 156.1 | 171.6 |
| רווח גולמי | 66.8 | 68.6 | 79.2 | 91.2 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 29.0 | 23.8 | 33.5 | 41.9 |
| רווח (הפסד) נקי | 27.6 | 12.5 | 11.1 | 16.7 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.29 | — | 0.12 | 0.18 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Loar Holdings Inc. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 6.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 6.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 4.6.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות
- 7.5.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-31.3.2026
- 7.5.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 2.3.2026דוח שנתי (10-K) לתקופה שהסתיימה ב-31.12.2025
- 26.2.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות
- 29.12.2025תיקון לדיווח מיידי (8-K/A): התקשרות בהסכם מהותי; השלמת רכישה או מכירה של נכסים; התחייבות פיננסית ישירה; גילוי לפי Regulation FD
חברות דומות ל-Loar Holdings Inc.
חברות באותו ענף (SIC 3728, חלקים וציוד עזר לכלי טיס) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Loar Holdings Inc.. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, Loar Holdings Inc. במקום ה-5 מתוך 14 החברות באותו ענף (SIC 3728, חלקים וציוד עזר לכלי טיס) שיש להן עמוד באתר.
- Transdigm Group Incorporated (TDG)הכנסות של 8.83 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בספטמבר 2025
- אלביט מערכות (ESLT)הכנסות של 7.94 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Astronics Corporation (ATRO)הכנסות של 862.1 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Ducommun Incorporated (DCO)הכנסות של 824.8 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Karman Holdings Inc. (KRMN)הכנסות של 471.5 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Park Aerospace Corp. (PKE)הכנסות של 73.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה במרץ 2026
- CPI Aerostructures, Inc. (CVU)הכנסות של 69.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Air Industries Group (AIRI)הכנסות של 47.9 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
שאלות נפוצות על Loar Holdings Inc., לפי הדוחות
האם Loar Holdings Inc. רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-2.3.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025 Loar Holdings Inc. רשמה רווח נקי של 72.1 מיליון דולר. בכל 2 השנים שבטבלה החברה רשמה רווח נקי.
מה היו ההכנסות של Loar Holdings Inc. בשנה האחרונה?
496.3 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025, עלייה של 23.2% לעומת 402.8 מיליון דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-2.3.2026.
מתי Loar Holdings Inc. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-2.3.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-6.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-6.8.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Loar Holdings Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0002000178. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא LOAR, והבורסה הרשומה במיפוי היא NYSE. שם נייר הערך במקור: Loar Holdings Inc. Common Stock. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:29 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Aircraft Parts & Auxiliary Equipment, NEC (SIC 3728). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-06; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-03-02; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 2,326,048,000 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-06-30 | 1,126,654,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-06-30 | 122,433,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 496,283,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 112,280,000 USD | דוח ב-SEC |