מניית Metallus Inc. (MTUS)
מניית Metallus Inc.: הנתונים העיקריים
- סימול
- MTUS
- בורסה
- הבורסה של ניו יורק (NYSE)
- מטבע המסחר
- דולר
- ענף (סיווג SEC)
- מפעלי פלדה, כבשנים וערגול
- הכנסות, 2025
- 1.16 מיליארד דולר
- הפסד נקי, 2025
- 1.2 מיליון דולר
איך קונים מניית Metallus Inc. מישראל?
מניית Metallus Inc. נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) בדולר, תחת הסימול MTUS. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שמאפשר מסחר בבורסות בארה"ב. המסחר הרגיל מתקיים בדרך כלל בין 16:30 ל-23:00 שעון ישראל.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
- ניתוח פונדמנטלי
- רווח למניה (EPS)
- מכפיל רווח (P/E)
- שווי שוק
- דיבידנד
- מיסוי השקעות בישראל
- איך פותחים חשבון השקעות
באיזו בורסה נסחרת מניית Metallus Inc.?
מניית Metallus Inc. נסחרת בבורסה של ניו יורק (NYSE) תחת הסימול MTUS. מטבע המסחר: דולר.
Metallus Inc.: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- נכסים
- 1,143,300,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- התחייבויות
- 451,000,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- מזומנים ושווי מזומנים
- 108,600,000 USDליום 2026-06-30מקור הנתון
- הכנסות
- 1,158,300,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- רווח (הפסד) נקי
- -1,200,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 16,000,000 USDלתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31מקור הנתון
Metallus Inc. בקצרה, לפי רשומת SEC
Metallus Inc. מאוגדת במדינת אוהיו, ארה״ב ומדווחת לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) בסיווג מגיש מואץ גדול (Large accelerated filer).
הענף של החברה לפי סיווג SIC במאגר SEC: מפעלי פלדה, כבשנים וערגול (קוד 3312). זה סיווג לצורכי דיווח, ולא תיאור מלא של הפעילות.
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר, ושנת הכספים האחרונה בדוח השנתי הסתיימה ב-31.12.2025.
לפי רשומת SEC, ניירות הערך של החברה רשומים למסחר ב-NYSE בסימול MTUS.
בעמוד השער של הדוח האחרון דווחו 41.45 מיליון מניות במחזור, נכון ל-31.7.2026.
שמות קודמים של הגוף המדווח ב-SEC: TimkenSteel Corp (עד 2024).
Metallus Inc.: נתונים שנתיים מהדוחות ל-SEC
בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025 ההכנסות של Metallus Inc. הסתכמו ב-1.16 מיליארד דולר, עלייה של 6.9% לעומת השנה הקודמת (1.08 מיליארד דולר). בתוך 4 שנים, מאז שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 (1.28 מיליארד דולר), ההכנסות השתנו בקצב ירידה שנתי ממוצע של 2.5% (חישוב שלנו לפי הדוחות).
בין שנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2021 לזו שהסתיימה בדצמבר 2025, השוליים הגולמיים ירדו מ-17.1% ל-8.2%. השוליים הנקיים בשנה האחרונה: מינוס 0.1% (חישוב שלנו: רווח חלקי הכנסות).
Metallus Inc. רשמה רווח נקי ב-4 מתוך 5 השנים שבטבלה. בשנה האחרונה החברה עברה מרווח נקי של 1.3 מיליון דולר להפסד נקי של 1.2 מיליון דולר. התזרים מפעילות שוטפת באותה שנה: 16.0 מיליון דולר.
ליום 31.12.2025 סך הנכסים היה 1.14 מיליארד דולר וההון העצמי 686.0 מיליון דולר, כלומר 60.2% מהנכסים ממומנים בהון עצמי (חישוב שלנו).
נתונים שנתיים של Metallus Inc. לפי הדוחות השנתיים (שנת כספים לפי חודש הסיום)
| נתון | דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 1,282.9 | 1,329.9 | 1,362.4 | 1,084.0 | 1,158.3 |
| רווח גולמי | 220.0 | 126.7 | 186.5 | 97.7 | 95.1 |
| רווח (הפסד) נקי | 171.0 | 65.1 | 69.4 | 1.3 | -1.2 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 3.18 | 1.30 | 1.47 | 0.03 | -0.03 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 196.9 | 134.5 | 125.3 | 40.3 | 16.0 |
| סך הנכסים | 1,158.9 | 1,082.0 | 1,175.3 | 1,116.7 | 1,140.2 |
| הון עצמי | 664.6 | 686.5 | 731.6 | 690.5 | 686.0 |
| ממוצע משוקלל של מניות (מדולל) | 55.0 | 51.5 | 47.8 | 44.3 | 41.9 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
Metallus Inc.: 4 הרבעונים האחרונים
ברבעון שהסתיים ב-30.6.2026 ההכנסות היו 341.0 מיליון דולר לעומת 304.6 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד (עלייה של 12.0%).
רווח נקי ברבעון: 8.9 מיליון דולר, לעומת רווח נקי של 3.7 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
נתוני הרבעון שהסתיים ב-31.12.2025 לא מדווחים בנפרד. הם חושבו כהפרש בין הדוח השנתי לשלושת הדוחות הרבעוניים של אותה שנה (חישוב שלנו), ולכן אין להם רווח למניה.
נתונים רבעוניים של Metallus Inc. (3 חודשים שהסתיימו בתאריך שבכותרת)
| נתון | 30.9.2025 | 31.12.2025 | 31.3.2026 | 30.6.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הכנסות | 305.9 | 267.3 | 308.3 | 341.0 |
| רווח גולמי | 35.0 | 6.0 | 25.1 | 34.1 |
| רווח (הפסד) נקי | 8.1 | -14.3 | 5.4 | 8.9 |
| רווח (הפסד) מדולל למניה | 0.19 | — | 0.13 | 0.21 |
סכומים במיליוני דולר, למעט רווח למניה (בדולר) ומספר מניות (במיליונים). התא ריק כשהנתון לא דווח בדוח של אותה תקופה. כותרת כל עמודה מקשרת לדוח ב-SEC שממנו נלקחו הנתונים.
דיווחים אחרונים של Metallus Inc. ל-SEC
8 הדיווחים האחרונים מסוג דוח שנתי, דוח רבעוני ודיווח מיידי, לפי רשומת ההגשות של SEC. כל שורה מקשרת למסמך המקורי.
- 31.8.2026דיווח מיידי (8-K): שינויים בנושאי משרה ובדירקטוריון; גילוי לפי Regulation FD
- 4.8.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026
- 3.8.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות; גילוי לפי Regulation FD
- 1.7.2026דיווח מיידי (8-K): התקשרות בהסכם מהותי; התחייבות פיננסית ישירה
- 5.5.2026דוח רבעוני (10-Q) לתקופה שהסתיימה ב-31.3.2026
- 4.5.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות כספיות; גילוי לפי Regulation FD
- 1.5.2026דיווח מיידי (8-K): תוצאות הצבעה באסיפת בעלי המניות
- 20.2.2026דוח שנתי (10-K) לתקופה שהסתיימה ב-31.12.2025
חברות דומות ל-Metallus Inc.
חברות באותו ענף (SIC 3312, מפעלי פלדה, כבשנים וערגול) שהגודל שלהן לפי הכנסות קרוב לזה של Metallus Inc.. לפי ההכנסות בדוח השנתי האחרון, Metallus Inc. במקום ה-10 מתוך 13 החברות באותו ענף (SIC 3312, מפעלי פלדה, כבשנים וערגול) שיש להן עמוד באתר.
- Tenaris S.A. (TS)הכנסות של 11.98 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Commercial Metals Company (CMC)הכנסות של 7.80 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה באוגוסט 2025
- Carpenter Technology Corporation (CRS)הכנסות של 3.12 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה ביוני 2026
- SunCoke Energy, Inc. (SXC)הכנסות של 1.84 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Titan International, Inc. (TWI)הכנסות של 1.83 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה בדצמבר 2025
- Algoma Steel Group Inc. (ASTL)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- POSCO HOLDINGS INC. (PKX)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
- Grupo Simec, S.A.B. de C.V. (SIM)בלי נתון הכנסות שנתי בדולר
שאלות נפוצות על Metallus Inc., לפי הדוחות
האם Metallus Inc. רווחית?
לפי הדוח השנתי (10-K) שהוגש ל-SEC ב-20.2.2026, בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025 Metallus Inc. רשמה הפסד נקי של 1.2 מיליון דולר. החברה רשמה רווח נקי ב-4 מתוך 5 השנים שבטבלה.
מה היו ההכנסות של Metallus Inc. בשנה האחרונה?
1.16 מיליארד דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31.12.2025, עלייה של 6.9% לעומת 1.08 מיליארד דולר בשנה הקודמת. המקור: דוח 10-K שהוגש ל-SEC ב-20.2.2026.
מתי Metallus Inc. מפרסמת דוחות כספיים?
תאריך סוף שנת הכספים שרשום ב-SEC הוא 31 בדצמבר. הדוח השנתי האחרון (10-K) הוגש ב-20.2.2026. הדוח הרבעוני האחרון (10-Q) הוגש ב-4.8.2026 ומתייחס לתקופה שהסתיימה ב-30.6.2026. הדיווח המיידי האחרון על תוצאות כספיות (8-K, סעיף 2.02) הוגש ב-3.8.2026.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדוחות שהחברה הגישה לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), כפי שהם מופיעים במאגרי XBRL ו-EDGAR. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה.
Metallus Inc. מופיעה במאגר רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) תחת מזהה CIK 0001598428. סימול נייר הערך במיפוי המקור הוא MTUS, והבורסה הרשומה במיפוי היא NYSE. שם נייר הערך במקור: Metallus Inc. Common Shares. מועד בדיקת המקור: 2026-09-10 15:34 UTC.
הסיווג הענפי במאגר SEC הוא Steel Works, Blast Furnaces & Rolling Mills (Coke Ovens) (SIC 3312). זהו סיווג דיווח; לפרטי הפעילות, המוצרים וההכנסות יש לעיין בדוח החברה המקושר כאן.
דוח 10-Q הוגש ל-SEC בתאריך 2026-08-04; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2026-06-30.
דוח 10-K הוגש ל-SEC בתאריך 2026-02-20; תאריך הדיווח ברשומת SEC הוא 2025-12-31.
נתונים כספיים של הגוף המדווח ב-SEC. המטבע המקורי מופיע לצד כל סכום; לא בוצעה המרת מטבע. מועד בדיקת הנתונים: 2026-09-10 17:28 UTC. יש לקרוא כל נתון לפי התקופה הרשומה לצדו; אלה אינם מחירי נייר הערך.
תאריך ההגשה ותאריך הדיווח הם שדות נפרדים ברשומת SEC. תאריך הדיווח אינו קובע לבדו את התקופה של כל נתון כספי; יש לקרוא את התקופות וההסברים בדוח עצמו.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| נכסים | ליום 2026-06-30 | 1,143,300,000 USD | דוח ב-SEC |
| התחייבויות | ליום 2026-06-30 | 451,000,000 USD | דוח ב-SEC |
| מזומנים ושווי מזומנים | ליום 2026-06-30 | 108,600,000 USD | דוח ב-SEC |
| הכנסות | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 1,158,300,000 USD | דוח ב-SEC |
| רווח (הפסד) נקי | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | -1,200,000 USD | דוח ב-SEC |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לתקופה מ-2025-01-01 עד 2025-12-31 | 16,000,000 USD | דוח ב-SEC |