מכללת סקילס

מניית נטו אחזקות (NTO-TA)

מניית נטו אחזקות: הנתונים העיקריים

סימול
NTO (בורסת תל אביב)
בורסה
הבורסה לניירות ערך בתל אביב
מטבע המסחר
שקל (המחיר מצוטט באגורות)
הכנסות, 2025
5.22 מיליארד ש"ח
רווח נקי, 2025
212.3 מיליון ש"ח

איך קונים מניית נטו אחזקות מישראל?

מניית נטו אחזקות נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והמחיר מצוטט באגורות. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שהוא חבר בורסה, לפי השם או לפי מספר נייר הערך 168013.

בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.

להמשך קריאה

באיזו בורסה נסחרת מניית נטו אחזקות?

מניית נטו אחזקות נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב תחת הסימול NTO. מטבע המסחר: שקל (המחיר מצוטט באגורות).

נטו אחזקות: נתונים מתוך הדוחות

לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.

סך ההכנסות
2,894,828 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
רווח תפעולי
160,564 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
רווח נקי
108,333 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
-27,257 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
סך ההון העצמי
1,386,552 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
סך המאזן
2,399,730 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון

נטו אחזקות בבורסה בתל אביב

השם הרשמי של החברה במאיה הוא נטו מ.ע. אחזקות בע"מ. בבורסה לניירות ערך בתל אביב היא משויכת לסקטור ריאלי, ענף תעשיה, תת-ענף מזון.

שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של נטו אחזקות, לפי מאיה נכון ל-11.10.2026, הוא 606.3 מיליון ש״ח.

המניה כלולה ב-5 מדדים של הבורסה. המשקל הגבוה ביותר שלה הוא במדד פועלים חוסן (1.46% מהמדד), והנמוך ביותר במדד ת"א רימון (0.039%).

  • פועלים חוסן1.46%
  • ת"א צמיחה1.21%
  • ת"א תעשייה0.27%
  • ת"א All-Share0.16%
  • ת"א רימון0.039%
דף החברה במאיה, נבדק ב-12.10.2026

מבנה ההחזקות בנטו אחזקות

בחלוקה של מאיה לפי סוג המחזיק, נכון ל-11.10.2026: בעלי עניין 56.72%, גופים מוסדיים וקרנות גידור 6.41%, והציבור 36.87%.

דף החברה במאיה (בעלי עניין ובעלי שליטה)

נטו אחזקות: נתונים כספיים מהדוח האחרון

בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 ההכנסות של נטו אחזקות הסתכמו ב-2.89 מיליארד ש״ח, עלייה של 14.7% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (2.52 מיליארד ש״ח).

הרווח התפעולי באותה תקופה: 160.6 מיליון ש״ח, לעומת רווח תפעולי של 161.1 מיליון ש״ח אשתקד. השוליים התפעוליים: 5.5% מההכנסות (חישוב שלנו).

הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026: 46.7 מיליון ש״ח, לעומת רווח של 43.8 מיליון ש״ח בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הנקי הכולל, כולל החלק של בעלי זכויות שאינן מקנות שליטה בחברות הבנות, היה 108.3 מיליון ש״ח.

תזרים המזומנים מפעילות שוטפת בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 היה שלילי: 27.3 מיליון ש״ח.

בסוף יוני 2026 סך המאזן היה 2.40 מיליארד ש״ח וההון העצמי 1.39 מיליארד ש״ח, כלומר ההון העצמי הוא 57.8% מהמאזן (חישוב שלנו): המאזן ממומן גם בהון עצמי וגם בהתחייבויות.

שווי השוק לפי מאיה ב-11.10.2026, 606.3 מיליון ש״ח, שווה לכ-1.19 פעמים ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות (510.0 מיליון ש״ח) ולכ-7.0 פעמים הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות בשנת 2025 (86.7 מיליון ש״ח). זה חישוב שלנו שמשווה מחיר מעודכן לנתונים מהדוח האחרון, ולא נתון מהדוחות עצמם.

בדוח לשנת 2025 לא מופיע תשלום דיבידנד.

נתונים כספיים עיקריים של נטו אחזקות לפי מאיה

נתוןינואר עד יוני 2026ינואר עד יוני 2025שנת 2025
סך ההכנסות2,894,8282,522,9485,222,181
רווח גולמי366,443342,808702,061
רווח (הפסד) תפעולי160,564161,094324,563
רווח (הפסד) לפני מס142,989146,999303,075
רווח (הפסד) נקי108,333100,515212,257
מזה: מיוחס לבעלי המניות של החברה46,73643,80686,698
רווח (הפסד) בסיסי למניה14.0113.1325.98
תזרים מזומנים מפעילות שוטפת-27,257-56,508-71,792
סך המאזן2,399,7302,167,7432,350,242
נכסים שוטפים2,130,3761,833,3982,056,879
נכסים לא שוטפים269,354334,345293,363
התחייבויות שוטפות960,326834,687984,659
התחייבויות לא שוטפות52,852168,27459,046
סך ההון העצמי1,386,5521,164,7821,306,537
מזה: זכויות שאינן מקנות שליטה876,595767,834842,263

הסכומים באלפי ש״ח, למעט רווח למניה (בש״ח). נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני המאזן נכונים לסוף התקופה. התא ריק כשהנתון לא מופיע בסיכום של מאיה. כותרת כל עמודה מקשרת לנתונים הכספיים במאיה.

הנתונים הכספיים של נטו אחזקות במאיה

דיווחים אחרונים של נטו אחזקות במאיה

8 הדיווחים האחרונים שהחברה פרסמה במערכת מאיה, מהחדש לישן. כל שורה מקשרת לדיווח המקורי.

  1. 11.10.2026מצבת החזקות של בעלי עניין ונושאי משרה
  2. 20.8.2026מצבת התחייבות החברה ליום 30.6.26, לפי מועדי פרעון
  3. 20.8.2026דוח חב בת/מוחזקת-נטו מלינדה סחר בע"מ
  4. 20.8.2026דוח רבעון 2/חצי שנתי לשנת 2026
  5. 30.7.2026תוצאות אסיפה כללית מיום 30.7.26
  6. 15.6.2026זימון אסיפה כללית
  7. 28.5.2026מצבת התחייבות החברה ליום 31.3.26, לפי מועדי פרעון
  8. 28.5.2026דוח רבעון 1 לשנת 2026
כל הדיווחים של נטו אחזקות במאיה

חברות נוספות בתת-ענף מזון בבורסה בתל אביב

חברות בתת-ענף מזון שיש להן עמוד באתר, לפי סיווג הבורסה. לפי שווי השוק, נטו אחזקות במקום ה-11 מתוך 14 החברות האלה.

שאלות נפוצות על נטו אחזקות, לפי מאיה

מה שווי השוק של נטו אחזקות?

לפי מאיה, נכון ל-11.10.2026, שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של נטו אחזקות הוא 606.3 מיליון ש״ח. זה המקום ה-11 מתוך 14 חברות בתת-ענף מזון שיש להן עמוד באתר.

האם נטו אחזקות רווחית?

בשנת 2025 נטו אחזקות רשמה רווח נקי מיוחס לבעלי המניות של 86.7 מיליון ש״ח. בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 נרשם רווח נקי של 46.7 מיליון ש״ח. המקור: הנתונים הכספיים של החברה במאיה.

באילו מדדים נכללת המניה של נטו אחזקות?

לפי מאיה, המניה כלולה במדדים: פועלים חוסן (1.46%), ת"א צמיחה (1.21%), ת"א תעשייה (0.27%), ת"א All-Share (0.16%), ת"א רימון (0.039%). האחוז הוא המשקל של המניה במדד.

כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדפים הציבוריים של מאיה, מערכת הדיווחים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה. מונחים: שווי שוק, מדד, הון עצמי, מכפיל רווח.

נטו אחזקות מופיע ברשימת ניירות הערך של הבורסה לניירות ערך בתל אביב בסימול NTO. מספר נייר הערך הוא 168013, וקוד ISIN הוא IL0001680136.

מועד בדיקת הרשימה: 2026-10-01 15:59 UTC. קישור לרשומת נייר הערך באתר הבורסה מופיע במקורות. הרשומה מאפשרת לבדוק את פרטי הנייר והמסחר; רשימת הסימולים לבדה אינה תיאור הפעילות העסקית או דוח כספי.

נתונים כספיים עיקריים מתוך הדוחות של נטו אחזקות, כפי שהם מסוכמים במערכת מאיה של הבורסה לניירות ערך: הדוח האחרון (יוני 2026), התקופה המקבילה אשתקד (יוני 2025) והדוח השנתי (שנתי 2025). הסכומים באלפי ש״ח, במטבע הדיווח של החברה. נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני מאזן נכונים ליום הדוח. מועד איסוף הנתונים: 2026-10-07 15:30 UTC.

אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.

חברת אחזקות בתחום המזון השולטת ב"נטו מלינדה". מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.

לפי סיווג הבורסה לניירות ערך בתל אביב, נטו אחזקות משויכת לענף תעשיה, מזון. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.

נתונים כספיים מדווחים במטבע המקור
נתוןתקופת הדיווחסכום ומטבעמקור
סך ההכנסותמתחילת 2026 עד יוני 20262,894,828 אלפי ש״חמאיה
רווח תפעולימתחילת 2026 עד יוני 2026160,564 אלפי ש״חמאיה
רווח נקימתחילת 2026 עד יוני 2026108,333 אלפי ש״חמאיה
תזרים מזומנים מפעילות שוטפתמתחילת 2026 עד יוני 2026-27,257 אלפי ש״חמאיה
סך ההון העצמיליום הדוח, יוני 20261,386,552 אלפי ש״חמאיה
סך המאזןליום הדוח, יוני 20262,399,730 אלפי ש״חמאיה
רווח נקי בסיסי למניהמתחילת 2026 עד יוני 202614.01 ש״חמאיה
סך ההכנסותמתחילת 2025 עד יוני 20252,522,948 אלפי ש״חמאיה
רווח תפעולימתחילת 2025 עד יוני 2025161,094 אלפי ש״חמאיה
רווח נקימתחילת 2025 עד יוני 2025100,515 אלפי ש״חמאיה
תזרים מזומנים מפעילות שוטפתמתחילת 2025 עד יוני 2025-56,508 אלפי ש״חמאיה
סך ההון העצמיליום הדוח, יוני 20251,164,782 אלפי ש״חמאיה
סך המאזןליום הדוח, יוני 20252,167,743 אלפי ש״חמאיה
רווח נקי בסיסי למניהמתחילת 2025 עד יוני 202513.13 ש״חמאיה
סך ההכנסותלשנת 20255,222,181 אלפי ש״חמאיה
רווח תפעולילשנת 2025324,563 אלפי ש״חמאיה
רווח נקילשנת 2025212,257 אלפי ש״חמאיה
תזרים מזומנים מפעילות שוטפתלשנת 2025-71,792 אלפי ש״חמאיה
סך ההון העצמיליום סוף שנת 20251,306,537 אלפי ש״חמאיה
סך המאזןליום סוף שנת 20252,350,242 אלפי ש״חמאיה
רווח נקי בסיסי למניהלשנת 202525.98 ש״חמאיה

מקורות לעיון