מניית עמרם (AMRM-TA)
מניית עמרם: הנתונים העיקריים
- סימול
- AMRM (בורסת תל אביב)
- בורסה
- הבורסה לניירות ערך בתל אביב
- מטבע המסחר
- שקל (המחיר מצוטט באגורות)
- הכנסות, 2025
- 1.58 מיליארד ש"ח
- רווח נקי, 2025
- 173 מיליון ש"ח
איך קונים מניית עמרם מישראל?
מניית עמרם נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והמחיר מצוטט באגורות. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שהוא חבר בורסה, לפי השם או לפי מספר נייר הערך 1188200.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
באיזו בורסה נסחרת מניית עמרם?
מניית עמרם נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב תחת הסימול AMRM. מטבע המסחר: שקל (המחיר מצוטט באגורות).
עמרם: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- סך ההכנסות
- 774,056 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח תפעולי
- 244,853 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח נקי
- 165,258 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -1,323,605 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- סך ההון העצמי
- 1,705,547 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
- סך המאזן
- 7,601,213 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
עמרם בבורסה בתל אביב
השם הרשמי של החברה במאיה הוא עמרם אברהם חברה לבנין בע"מ. בבורסה לניירות ערך בתל אביב היא משויכת לסקטור ריאלי, ענף נדל"ן ובנייה, תת-ענף בנייה.
שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של עמרם, לפי מאיה נכון ל-11.10.2026, הוא 2.75 מיליארד ש״ח.
המניה כלולה ב-15 מדדים של הבורסה. המשקל הגבוה ביותר שלה הוא במדד פועלים חוסן (3.58% מהמדד). ברשימה למטה 12 המדדים שבהם המשקל שלה הגבוה ביותר.
- פועלים חוסן3.58%
- ת"א-בנייה3.07%
- תא90רוח1.31%
- ת"א-90 ו-SME600.84%
- ת"א נדל"ן0.83%
- ת"א-EW1250.81%
- ת"א נדל"ן- 350.77%
- ת"א All-Share0.52%
- ת"א 900.33%
- ת"א-2000.20%
- ת"א 90 ובנקים0.19%
- ת"א רימון0.19%
מבנה ההחזקות בעמרם
לפי מאיה, נכון ל-30.6.2026, בעלי השליטה בעמרם מחזיקים יחד ב-66.08% מהון המניות, והשאר (33.92%) מוחזק בידי בעלי עניין אחרים ובידי הציבור.
בחלוקה של מאיה לפי סוג המחזיק, נכון ל-11.10.2026: בעלי עניין 66.23%, גופים מוסדיים וקרנות גידור 19.17%, והציבור 14.60%.
עמרם: נתונים כספיים מהדוח האחרון
בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 ההכנסות של עמרם הסתכמו ב-774.1 מיליון ש״ח, עלייה של 9.1% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (709.6 מיליון ש״ח).
הרווח התפעולי באותה תקופה: 244.9 מיליון ש״ח, לעומת רווח תפעולי של 114.3 מיליון ש״ח אשתקד. השוליים התפעוליים: 31.6% מההכנסות (חישוב שלנו).
הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026: 165.9 מיליון ש״ח, לעומת רווח של 51.4 מיליון ש״ח בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הנקי הכולל, כולל החלק של בעלי זכויות שאינן מקנות שליטה בחברות הבנות, היה 165.3 מיליון ש״ח.
תזרים המזומנים מפעילות שוטפת בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 היה שלילי: 1.32 מיליארד ש״ח.
בסוף יוני 2026 סך המאזן היה 7.60 מיליארד ש״ח וההון העצמי 1.71 מיליארד ש״ח, כלומר ההון העצמי הוא 22.4% מהמאזן (חישוב שלנו): רוב המאזן ממומן בהתחייבויות.
שווי השוק לפי מאיה ב-11.10.2026, 2.75 מיליארד ש״ח, שווה לכ-1.66 פעמים ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות (1.65 מיליארד ש״ח) ולכ-17.6 פעמים הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות בשנת 2025 (156.5 מיליון ש״ח). זה חישוב שלנו שמשווה מחיר מעודכן לנתונים מהדוח האחרון, ולא נתון מהדוחות עצמם.
בדוח לשנת 2025 לא מופיע תשלום דיבידנד.
נתונים כספיים עיקריים של עמרם לפי מאיה
| נתון | ינואר עד יוני 2026 | ינואר עד יוני 2025 | שנת 2025 |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 774,056 | 709,577 | 1,581,961 |
| רווח גולמי | 150,322 | 153,321 | 329,402 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 244,853 | 114,275 | 328,469 |
| רווח (הפסד) לפני מס | 173,468 | 68,809 | 216,563 |
| רווח (הפסד) נקי | 165,258 | 52,652 | 172,999 |
| מזה: מיוחס לבעלי המניות של החברה | 165,894 | 51,443 | 156,507 |
| רווח (הפסד) בסיסי למניה | 2.11 | 0.66 | 1.99 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | -1,323,605 | -666,537 | -978,826 |
| סך המאזן | 7,601,213 | 6,179,424 | 6,530,699 |
| נכסים שוטפים | 4,086,846 | 3,663,615 | 3,961,319 |
| נכסים לא שוטפים | 3,501,188 | 2,494,018 | 2,554,239 |
| התחייבויות שוטפות | 4,055,736 | 3,156,018 | 3,560,059 |
| התחייבויות לא שוטפות | 1,839,930 | 1,592,797 | 1,418,593 |
| סך ההון העצמי | 1,705,547 | 1,430,609 | 1,552,047 |
| מזה: זכויות שאינן מקנות שליטה | 53,625 | 51,809 | 67,092 |
הסכומים באלפי ש״ח, למעט רווח למניה (בש״ח). נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני המאזן נכונים לסוף התקופה. התא ריק כשהנתון לא מופיע בסיכום של מאיה. כותרת כל עמודה מקשרת לנתונים הכספיים במאיה.
דיווחים אחרונים של עמרם במאיה
8 הדיווחים האחרונים שהחברה פרסמה במערכת מאיה, מהחדש לישן. כל שורה מקשרת לדיווח המקורי.
- 1.9.2026מצבת ההנהלה ונושאי המשרה
- 1.9.2026מצבת התחייבות החברה ליום 30.6.26, לפי מועדי פרעון
- 1.9.2026דוח רבעון 2/חצי שנתי לשנת 2026
- 6.8.2026Market Making in Corporate Bonds - 2026 Reform - Effective August 10, 2026
- 6.8.2026עשיית שוק באג"ח קונצרניות - רפורמת 2026 - החל מ -10.8.26
- 2.8.2026שינוי בהחזקות של בעל עניין או נושא משרה
- 21.7.2026תוצ' אסיפת אגח ב מיום 21.7.25-אשרור כהונת הנאמן עד לפרעון סופי ומלא של אג"ח ב'
- 7.7.2026מצבת החזקות של בעלי עניין ונושאי משרה
חברות נוספות בתת-ענף בנייה בבורסה בתל אביב
חברות בתת-ענף בנייה שיש להן עמוד באתר, לפי סיווג הבורסה. לפי שווי השוק, עמרם במקום ה-11 מתוך 53 החברות האלה.
- אביסרור (AVSR-TA)שווי שוק של 3.46 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- דניה סיבוס (DNYA-TA)שווי שוק של 3.30 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- אזורים (AZRM-TA)שווי שוק של 3.16 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- בסט קבוצה (BSTG-TA)שווי שוק של 2.71 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- אפריקה מגורים (AFRE-TA)שווי שוק של 2.54 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- פרשקובסקי (PRSK-TA)שווי שוק של 2.28 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- אקרו (ACRO-TA)שווי שוק של 2.28 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- אורון קבוצה (ORON-TA)שווי שוק של 2.09 מיליארד ש״ח לפי מאיה
שאלות נפוצות על עמרם, לפי מאיה
מה שווי השוק של עמרם?
לפי מאיה, נכון ל-11.10.2026, שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של עמרם הוא 2.75 מיליארד ש״ח. זה המקום ה-11 מתוך 53 חברות בתת-ענף בנייה שיש להן עמוד באתר.
כמה מהמניות של עמרם מחזיקים בעלי השליטה?
לפי מאיה, נכון ל-30.6.2026, בעלי השליטה מחזיקים יחד ב-66.08% מהון המניות של עמרם. הציבור מחזיק ב-14.60%.
האם עמרם רווחית?
בשנת 2025 עמרם רשמה רווח נקי מיוחס לבעלי המניות של 156.5 מיליון ש״ח. בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 נרשם רווח נקי של 165.9 מיליון ש״ח. המקור: הנתונים הכספיים של החברה במאיה.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדפים הציבוריים של מאיה, מערכת הדיווחים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה. מונחים: שווי שוק, מדד, הון עצמי, מכפיל רווח.
עמרם מופיע ברשימת ניירות הערך של הבורסה לניירות ערך בתל אביב בסימול AMRM. מספר נייר הערך הוא 1188200, וקוד ISIN הוא IL0011882003.
מועד בדיקת הרשימה: 2026-10-01 15:59 UTC. קישור לרשומת נייר הערך באתר הבורסה מופיע במקורות. הרשומה מאפשרת לבדוק את פרטי הנייר והמסחר; רשימת הסימולים לבדה אינה תיאור הפעילות העסקית או דוח כספי.
נתונים כספיים עיקריים מתוך הדוחות של עמרם, כפי שהם מסוכמים במערכת מאיה של הבורסה לניירות ערך: הדוח האחרון (יוני 2026), התקופה המקבילה אשתקד (יוני 2025) והדוח השנתי (שנתי 2025). הסכומים באלפי ש״ח, במטבע הדיווח של החברה. נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני מאזן נכונים ליום הדוח. מועד איסוף הנתונים: 2026-10-07 15:30 UTC.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
החברה עוסקת בנדל״ן יזמי למגורים ובנדל״ן מניב בישראל. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
לפי סיווג הבורסה לניירות ערך בתל אביב, עמרם משויכת לענף נדל״ן ובנייה, בנייה. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 774,056 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 244,853 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 165,258 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | -1,323,605 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2026 | 1,705,547 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2026 | 7,601,213 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 2.11 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 709,577 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 114,275 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 52,652 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | -666,537 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2025 | 1,430,609 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2025 | 6,179,424 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 0.66 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | לשנת 2025 | 1,581,961 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | לשנת 2025 | 328,469 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | לשנת 2025 | 172,999 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לשנת 2025 | -978,826 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום סוף שנת 2025 | 1,552,047 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום סוף שנת 2025 | 6,530,699 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | לשנת 2025 | 1.99 ש״ח | מאיה |