מניית פורמולה מערכות (FORTY-TA)
מניית פורמולה מערכות: הנתונים העיקריים
- סימול
- FORTY (בורסת תל אביב)
- בורסה
- הבורסה לניירות ערך בתל אביב
- מטבע המסחר
- שקל (המחיר מצוטט באגורות)
- הכנסות, 2025
- 2.63 מיליארד דולר
- רווח נקי, 2025
- 677.4 מיליון דולר
- נסחרת גם בארה"ב
- FORTY
איך קונים מניית פורמולה מערכות מישראל?
מניית פורמולה מערכות נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והמחיר מצוטט באגורות. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שהוא חבר בורסה, לפי השם או לפי מספר נייר הערך 256016.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
באיזו בורסה נסחרת מניית פורמולה מערכות?
מניית פורמולה מערכות נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב תחת הסימול FORTY, ויש לה גם רישום למסחר בארה"ב. מטבע המסחר: שקל (המחיר מצוטט באגורות).
פורמולה מערכות: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- סך ההכנסות
- 1,520,724 אלפי דולרמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח תפעולי
- 153,654 אלפי דולרמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח נקי
- 114,325 אלפי דולרמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 0 אלפי דולרמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- סך ההון העצמי
- 1,656,049 אלפי דולרליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
- סך המאזן
- 3,505,980 אלפי דולרליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
פורמולה מערכות בבורסה בתל אביב
השם הרשמי של החברה במאיה הוא פורמולה מערכות (1985)בע"מ. בבורסה לניירות ערך בתל אביב היא משויכת לסקטור הייטק, ענף טכנולוגיה, תת-ענף שרותי מידע.
שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של פורמולה מערכות, לפי מאיה נכון ל-11.10.2026, הוא 5.28 מיליארד ש״ח.
המניה כלולה ב-20 מדדים של הבורסה. המשקל הגבוה ביותר שלה הוא במדד ת"א-תקשורת וטכנולוגיות מידע (10.42% מהמדד). ברשימה למטה 12 המדדים שבהם המשקל שלה הגבוה ביותר.
פורמולה מערכות מסומנת במאיה כחברה דואלית, כלומר המניות שלה רשומות למסחר גם בבורסה מחוץ לישראל.
- ת"א-תקשורת וטכנולוגיות מידע10.42%
- ת"א תוכנה8.50%
- ת"א-דואליות5.90%
- ת"א טק-עלית3.04%
- גלובל-בלוטק2.51%
- טק352.40%
- ת"א 901.53%
- תא90רוח1.52%
- ת"א-טכנולוגיה1.29%
- ת"א-ערך 1251.05%
- ת"א-90 ו-SME600.97%
- ת"א-EW1250.93%
מבנה ההחזקות בפורמולה מערכות
בחלוקה של מאיה לפי סוג המחזיק, נכון ל-11.10.2026: בעלי עניין 37.53%, גופים מוסדיים וקרנות גידור 27.61%, והציבור 34.86%.
פורמולה מערכות: נתונים כספיים מהדוח האחרון
בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 ההכנסות של פורמולה מערכות הסתכמו ב-1.52 מיליארד דולר, עלייה של 1.5% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (1.50 מיליארד דולר).
הרווח התפעולי באותה תקופה: 153.7 מיליון דולר, לעומת רווח תפעולי של 138.4 מיליון דולר אשתקד. השוליים התפעוליים: 10.1% מההכנסות (חישוב שלנו).
הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026: 58.9 מיליון דולר, לעומת רווח של 34.4 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הנקי הכולל, כולל החלק של בעלי זכויות שאינן מקנות שליטה בחברות הבנות, היה 114.3 מיליון דולר.
תזרים המזומנים מפעילות שוטפת בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 היה חיובי: 0 אלף דולר.
בסוף יוני 2026 סך המאזן היה 3.51 מיליארד דולר וההון העצמי 1.66 מיליארד דולר, כלומר ההון העצמי הוא 47.2% מהמאזן (חישוב שלנו): המאזן ממומן גם בהון עצמי וגם בהתחייבויות.
בדוח לשנת 2025 לא מופיע תשלום דיבידנד.
נתונים כספיים עיקריים של פורמולה מערכות לפי מאיה
| נתון | ינואר עד יוני 2026 | ינואר עד יוני 2025 | שנת 2025 |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 1,520,724 | 1,498,051 | 2,627,124 |
| רווח גולמי | 304,466 | 366,203 | 519,162 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 153,654 | 138,433 | 196,377 |
| רווח (הפסד) לפני מס | 143,854 | 122,669 | 146,389 |
| רווח (הפסד) נקי | 114,325 | 93,828 | 677,412 |
| מזה: מיוחס לבעלי המניות של החברה | 58,908 | 34,369 | 606,479 |
| רווח (הפסד) בסיסי למניה | 3.85 | 2.26 | 39.63 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 0 | 0 | 0 |
| סך המאזן | 3,505,980 | 3,196,669 | 3,603,940 |
| נכסים שוטפים | 1,967,838 | 1,447,083 | 2,165,730 |
| נכסים לא שוטפים | 1,538,142 | 1,749,586 | 1,438,210 |
| התחייבויות שוטפות | 1,333,407 | 1,193,245 | 1,330,476 |
| התחייבויות לא שוטפות | 516,524 | 540,894 | 475,142 |
| סך ההון העצמי | 1,656,049 | 1,462,530 | 1,798,322 |
| מזה: זכויות שאינן מקנות שליטה | 449,957 | 739,610 | 435,185 |
הסכומים באלפי דולר, למעט רווח למניה (בדולר). נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני המאזן נכונים לסוף התקופה. התא ריק כשהנתון לא מופיע בסיכום של מאיה. כותרת כל עמודה מקשרת לנתונים הכספיים במאיה.
דיווחים אחרונים של פורמולה מערכות במאיה
8 הדיווחים האחרונים שהחברה פרסמה במערכת מאיה, מהחדש לישן. כל שורה מקשרת לדיווח המקורי.
- 25.8.20266K-פורמולה מדווחת תוצאות רבעון 2 2026 וחלוקת דיבידנד בסך 1.63 $ למניה, קובע-22.9.26, תשלום-6.10.26
- 11.8.2026דיווח על החזקות של בעלי עניין ונושאי משרה
- 2.8.2026מחזיק חדל להיות בעל עניין
- 28.7.2026מעלות מאשררת דירוג '-ilAA', התחזית יציבה
- 26.7.2026תוצ' אסיפת אגח ד מיום 26.7.26-אשרור כהונת הנאמן עד לפרעון סופי ומלא של אגח ד'
- 20.7.2026תוצאות הצבעת אסיפת בעלי מניות שהתקיימה ביום 20.7.26
- 8.7.2026זימון אסיפת אג"ח ד ל-26.7.26-אישרור כהונת הנאמן, כתב הצבעה
- 29.6.2026דוח נאמן לשנת 2025 עבור מחזיקי אגח ג ואגח ד, רזניק פז נבו
חברות נוספות בתת-ענף שרותי מידע בבורסה בתל אביב
חברות בתת-ענף שרותי מידע שיש להן עמוד באתר, לפי סיווג הבורסה. לפי שווי השוק, פורמולה מערכות במקום ה-3 מתוך 12 החברות האלה.
- מטריקס (MTRX-TA)שווי שוק של 9.21 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- חילן (HLAN-TA)שווי שוק של 5.34 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- וואן טכנולוגיות (ONE-TA)שווי שוק של 4.88 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- מלם-תים אחזקות (MLTH-TA)שווי שוק של 1.83 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- הייפר גלובל (HIPR-TA)שווי שוק של 1.64 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- מיחשוב ישר קב (CMDR-TA)שווי שוק של 1.13 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- מכפל טכנולוגיות (MCPL-TA)שווי שוק של 799.2 מיליון ש״ח לפי מאיה
- אלעד תוכנה (ELAD-TA)שווי שוק של 617.4 מיליון ש״ח לפי מאיה
שאלות נפוצות על פורמולה מערכות, לפי מאיה
מה שווי השוק של פורמולה מערכות?
לפי מאיה, נכון ל-11.10.2026, שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של פורמולה מערכות הוא 5.28 מיליארד ש״ח. זה המקום ה-3 מתוך 12 חברות בתת-ענף שרותי מידע שיש להן עמוד באתר.
האם פורמולה מערכות רווחית?
בשנת 2025 פורמולה מערכות רשמה רווח נקי מיוחס לבעלי המניות של 606.5 מיליון דולר. בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 נרשם רווח נקי של 58.9 מיליון דולר. המקור: הנתונים הכספיים של החברה במאיה.
באילו מדדים נכללת המניה של פורמולה מערכות?
לפי מאיה, המניה כלולה ב-20 מדדים. המשקלים הגבוהים ביותר: ת"א-תקשורת וטכנולוגיות מידע (10.42%), ת"א תוכנה (8.50%), ת"א-דואליות (5.90%), ת"א טק-עלית (3.04%), גלובל-בלוטק (2.51%). האחוז הוא המשקל של המניה במדד.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדפים הציבוריים של מאיה, מערכת הדיווחים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה. מונחים: שווי שוק, מדד, הון עצמי, מכפיל רווח.
פורמולה מערכות מופיע ברשימת ניירות הערך של הבורסה לניירות ערך בתל אביב בסימול FORTY. מספר נייר הערך הוא 256016, וקוד ISIN הוא IL0002560162.
מועד בדיקת הרשימה: 2026-10-01 15:59 UTC. קישור לרשומת נייר הערך באתר הבורסה מופיע במקורות. הרשומה מאפשרת לבדוק את פרטי הנייר והמסחר; רשימת הסימולים לבדה אינה תיאור הפעילות העסקית או דוח כספי.
נתונים כספיים עיקריים מתוך הדוחות של פורמולה מערכות, כפי שהם מסוכמים במערכת מאיה של הבורסה לניירות ערך: הדוח האחרון (יוני 2026), התקופה המקבילה אשתקד (יוני 2025) והדוח השנתי (שנתי 2025). הסכומים באלפי דולר, במטבע הדיווח של החברה. נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני מאזן נכונים ליום הדוח. מועד איסוף הנתונים: 2026-10-07 15:30 UTC.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
החברה עוסקת בפיתוח, שיווק והטמעה של מוצרי תוכנה ומתן שירותי טכנולוגיית מידע דרך חברות מוחזקות - מטריקס, מיכפל וטיאסג'י. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
לפי סיווג הבורסה לניירות ערך בתל אביב, פורמולה מערכות משויכת לענף טכנולוגיה, שרותי מידע. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 1,520,724 אלפי דולר | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 153,654 אלפי דולר | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 114,325 אלפי דולר | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 0 אלפי דולר | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2026 | 1,656,049 אלפי דולר | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2026 | 3,505,980 אלפי דולר | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 3.85 דולר | מאיה |
| סך ההכנסות | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 1,498,051 אלפי דולר | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 138,433 אלפי דולר | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 93,828 אלפי דולר | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 0 אלפי דולר | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2025 | 1,462,530 אלפי דולר | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2025 | 3,196,669 אלפי דולר | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 2.26 דולר | מאיה |
| סך ההכנסות | לשנת 2025 | 2,627,124 אלפי דולר | מאיה |
| רווח תפעולי | לשנת 2025 | 196,377 אלפי דולר | מאיה |
| רווח נקי | לשנת 2025 | 677,412 אלפי דולר | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לשנת 2025 | 0 אלפי דולר | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום סוף שנת 2025 | 1,798,322 אלפי דולר | מאיה |
| סך המאזן | ליום סוף שנת 2025 | 3,603,940 אלפי דולר | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | לשנת 2025 | 39.63 דולר | מאיה |