מניית מלם-תים אחזקות (MLTH-TA)
מניית מלם-תים אחזקות: הנתונים העיקריים
- סימול
- MLTH (בורסת תל אביב)
- בורסה
- הבורסה לניירות ערך בתל אביב
- מטבע המסחר
- שקל (המחיר מצוטט באגורות)
- הכנסות, 2025
- 4.14 מיליארד ש"ח
- רווח נקי, 2025
- 79.4 מיליון ש"ח
איך קונים מניית מלם-תים אחזקות מישראל?
מניית מלם-תים אחזקות נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והמחיר מצוטט באגורות. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שהוא חבר בורסה, לפי השם או לפי מספר נייר הערך 731018.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
באיזו בורסה נסחרת מניית מלם-תים אחזקות?
מניית מלם-תים אחזקות נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב תחת הסימול MLTH. מטבע המסחר: שקל (המחיר מצוטט באגורות).
מלם-תים אחזקות: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- סך ההכנסות
- 2,286,872 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח תפעולי
- 164,008 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח נקי
- 95,456 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -180,125 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- סך ההון העצמי
- 877,860 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
- סך המאזן
- 2,949,971 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
מלם-תים אחזקות בבורסה בתל אביב
השם הרשמי של החברה במאיה הוא מלם-תים אחזקות בע"מ. בבורסה לניירות ערך בתל אביב היא משויכת לסקטור הייטק, ענף טכנולוגיה, תת-ענף שרותי מידע.
שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של מלם-תים אחזקות, לפי מאיה נכון ל-11.10.2026, הוא 1.83 מיליארד ש״ח.
המניה כלולה ב-11 מדדים של הבורסה. המשקל הגבוה ביותר שלה הוא במדד ת"א תוכנה (10.13% מהמדד), והנמוך ביותר במדד ת"א רימון (0.12%).
- ת"א תוכנה10.13%
- ת"א-תקשורת וטכנולוגיות מידע4.55%
- תא60רוח3.00%
- גלובל-בלוטק2.36%
- ת"א SME601.94%
- ת"א-90 ו-SME600.62%
- ת"א All-Share0.51%
- ת"א טק-עלית0.42%
- ת"א-טכנולוגיה0.18%
- ת"א-2000.13%
- ת"א רימון0.12%
מבנה ההחזקות במלם-תים אחזקות
לפי מאיה, נכון ל-30.9.2026, בעלי השליטה במלם-תים אחזקות מחזיקים יחד ב-44.30% מהון המניות, והשאר (55.70%) מוחזק בידי בעלי עניין אחרים ובידי הציבור.
בחלוקה של מאיה לפי סוג המחזיק, נכון ל-11.10.2026: בעלי עניין 44.30%, גופים מוסדיים וקרנות גידור 36.41%, והציבור 19.29%.
מלם-תים אחזקות: נתונים כספיים מהדוח האחרון
בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 ההכנסות של מלם-תים אחזקות הסתכמו ב-2.29 מיליארד ש״ח, עלייה של 19.6% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (1.91 מיליארד ש״ח).
הרווח התפעולי באותה תקופה: 164.0 מיליון ש״ח, לעומת רווח תפעולי של 104.0 מיליון ש״ח אשתקד. השוליים התפעוליים: 7.2% מההכנסות (חישוב שלנו).
הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026: 61.2 מיליון ש״ח, לעומת רווח של 30.1 מיליון ש״ח בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הנקי הכולל, כולל החלק של בעלי זכויות שאינן מקנות שליטה בחברות הבנות, היה 95.5 מיליון ש״ח.
תזרים המזומנים מפעילות שוטפת בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 היה שלילי: 180.1 מיליון ש״ח.
בסוף יוני 2026 סך המאזן היה 2.95 מיליארד ש״ח וההון העצמי 877.9 מיליון ש״ח, כלומר ההון העצמי הוא 29.8% מהמאזן (חישוב שלנו): המאזן ממומן גם בהון עצמי וגם בהתחייבויות.
שווי השוק לפי מאיה ב-11.10.2026, 1.83 מיליארד ש״ח, שווה לכ-3.12 פעמים ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות (588.5 מיליון ש״ח) ולכ-36.6 פעמים הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות בשנת 2025 (50.1 מיליון ש״ח). זה חישוב שלנו שמשווה מחיר מעודכן לנתונים מהדוח האחרון, ולא נתון מהדוחות עצמם.
בדוח לשנת 2025 לא מופיע תשלום דיבידנד.
נתונים כספיים עיקריים של מלם-תים אחזקות לפי מאיה
| נתון | ינואר עד יוני 2026 | ינואר עד יוני 2025 | שנת 2025 |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 2,286,872 | 1,912,367 | 4,138,004 |
| רווח גולמי | 278,038 | 211,976 | 433,386 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 164,008 | 103,970 | 217,642 |
| רווח (הפסד) לפני מס | 120,203 | 66,770 | 108,311 |
| רווח (הפסד) נקי | 95,456 | 48,047 | 79,383 |
| מזה: מיוחס לבעלי המניות של החברה | 61,175 | 30,052 | 50,088 |
| רווח (הפסד) בסיסי למניה | 9.56 | 4.42 | 7.36 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | -180,125 | -81,790 | 173,932 |
| סך המאזן | 2,949,971 | 2,577,821 | 2,658,364 |
| נכסים שוטפים | 1,873,035 | 1,561,829 | 1,601,923 |
| נכסים לא שוטפים | 1,076,936 | 1,015,992 | 1,056,441 |
| התחייבויות שוטפות | 1,636,777 | 1,142,057 | 1,340,027 |
| התחייבויות לא שוטפות | 435,334 | 660,919 | 524,559 |
| סך ההון העצמי | 877,860 | 774,845 | 793,778 |
| מזה: זכויות שאינן מקנות שליטה | 289,334 | 254,251 | 260,128 |
הסכומים באלפי ש״ח, למעט רווח למניה (בש״ח). נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני המאזן נכונים לסוף התקופה. התא ריק כשהנתון לא מופיע בסיכום של מאיה. כותרת כל עמודה מקשרת לנתונים הכספיים במאיה.
דיווחים אחרונים של מלם-תים אחזקות במאיה
8 הדיווחים האחרונים שהחברה פרסמה במערכת מאיה, מהחדש לישן. כל שורה מקשרת לדיווח המקורי.
- 6.10.2026מצבת החזקות של בעלי עניין ונושאי משרה
- 19.8.2026מצגת לשוק ההון - אוגוסט 2026
- 19.8.2026דוח רבעון 2 לשנת 2026 - דוח iXBRL
- 19.8.2026זימון אסיפה כללית
- 19.8.2026מצבת התחייבות החברה ליום 30.6.26, לפי מועדי פרעון
- 19.8.2026דוח רבעון 2/חצי שנתי לשנת 2026
- 2.8.2026מועד פרסום דוחות כספיים ליום 30.6.26 ביום 19.8.26, שיחת ועידה באותו היום בשעה 12:00
- 15.7.2026מחזיק החל להיות בעל עניין
חברות נוספות בתת-ענף שרותי מידע בבורסה בתל אביב
חברות בתת-ענף שרותי מידע שיש להן עמוד באתר, לפי סיווג הבורסה. לפי שווי השוק, מלם-תים אחזקות במקום ה-5 מתוך 12 החברות האלה.
- חילן (HLAN-TA)שווי שוק של 5.34 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- פורמולה מערכות (FORTY-TA)שווי שוק של 5.28 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- וואן טכנולוגיות (ONE-TA)שווי שוק של 4.88 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- הייפר גלובל (HIPR-TA)שווי שוק של 1.64 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- מיחשוב ישר קב (CMDR-TA)שווי שוק של 1.13 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- מכפל טכנולוגיות (MCPL-TA)שווי שוק של 799.2 מיליון ש״ח לפי מאיה
- אלעד תוכנה (ELAD-TA)שווי שוק של 617.4 מיליון ש״ח לפי מאיה
- אברא (ABRA-TA)שווי שוק של 435.0 מיליון ש״ח לפי מאיה
שאלות נפוצות על מלם-תים אחזקות, לפי מאיה
מה שווי השוק של מלם-תים אחזקות?
לפי מאיה, נכון ל-11.10.2026, שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של מלם-תים אחזקות הוא 1.83 מיליארד ש״ח. זה המקום ה-5 מתוך 12 חברות בתת-ענף שרותי מידע שיש להן עמוד באתר.
כמה מהמניות של מלם-תים אחזקות מחזיקים בעלי השליטה?
לפי מאיה, נכון ל-30.9.2026, בעלי השליטה מחזיקים יחד ב-44.30% מהון המניות של מלם-תים אחזקות. הציבור מחזיק ב-19.29%.
האם מלם-תים אחזקות רווחית?
בשנת 2025 מלם-תים אחזקות רשמה רווח נקי מיוחס לבעלי המניות של 50.1 מיליון ש״ח. בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 נרשם רווח נקי של 61.2 מיליון ש״ח. המקור: הנתונים הכספיים של החברה במאיה.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדפים הציבוריים של מאיה, מערכת הדיווחים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה. מונחים: שווי שוק, מדד, הון עצמי, מכפיל רווח.
מלם-תים אחזקות מופיע ברשימת ניירות הערך של הבורסה לניירות ערך בתל אביב בסימול MLTH. מספר נייר הערך הוא 731018, וקוד ISIN הוא IL0007310183.
מועד בדיקת הרשימה: 2026-10-01 15:59 UTC. קישור לרשומת נייר הערך באתר הבורסה מופיע במקורות. הרשומה מאפשרת לבדוק את פרטי הנייר והמסחר; רשימת הסימולים לבדה אינה תיאור הפעילות העסקית או דוח כספי.
נתונים כספיים עיקריים מתוך הדוחות של מלם-תים אחזקות, כפי שהם מסוכמים במערכת מאיה של הבורסה לניירות ערך: הדוח האחרון (יוני 2026), התקופה המקבילה אשתקד (יוני 2025) והדוח השנתי (שנתי 2025). הסכומים באלפי ש״ח, במטבע הדיווח של החברה. נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני מאזן נכונים ליום הדוח. מועד איסוף הנתונים: 2026-10-07 15:30 UTC.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
החברה שולטת במלם תים, העוסקת במתן מגוון שירותים ומכירת מוצרים בתחום טכנולוגיית מידע ותקשורת. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
לפי סיווג הבורסה לניירות ערך בתל אביב, מלם-תים אחזקות משויכת לענף טכנולוגיה, שרותי מידע. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 2,286,872 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 164,008 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 95,456 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | -180,125 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2026 | 877,860 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2026 | 2,949,971 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 9.56 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 1,912,367 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 103,970 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 48,047 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | -81,790 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2025 | 774,845 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2025 | 2,577,821 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 4.42 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | לשנת 2025 | 4,138,004 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | לשנת 2025 | 217,642 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | לשנת 2025 | 79,383 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לשנת 2025 | 173,932 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום סוף שנת 2025 | 793,778 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום סוף שנת 2025 | 2,658,364 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | לשנת 2025 | 7.36 ש״ח | מאיה |