מניית ישרס אחזקות (ISHO-TA)
מניית ישרס אחזקות: הנתונים העיקריים
- סימול
- ISHO (בורסת תל אביב)
- בורסה
- הבורסה לניירות ערך בתל אביב
- מטבע המסחר
- שקל (המחיר מצוטט באגורות)
- הכנסות, 2025
- 581.6 מיליון ש"ח
- רווח נקי, 2025
- 418.4 מיליון ש"ח
איך קונים מניית ישרס אחזקות מישראל?
מניית ישרס אחזקות נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והמחיר מצוטט באגורות. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שהוא חבר בורסה, לפי השם או לפי מספר נייר הערך 1202977.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
באיזו בורסה נסחרת מניית ישרס אחזקות?
מניית ישרס אחזקות נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב תחת הסימול ISHO. מטבע המסחר: שקל (המחיר מצוטט באגורות).
ישרס אחזקות: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- סך ההכנסות
- 309,615 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח תפעולי
- 258,666 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח נקי
- 150,857 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 210,503 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- סך ההון העצמי
- 5,305,696 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
- סך המאזן
- 11,124,885 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
ישרס אחזקות בבורסה בתל אביב
השם הרשמי של החברה במאיה הוא ישרס אחזקות בע"מ. בבורסה לניירות ערך בתל אביב היא משויכת לסקטור ריאלי, ענף נדל"ן ובנייה, תת-ענף נדל"ן מניב בישראל.
שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של ישרס אחזקות, לפי מאיה נכון ל-11.10.2026, הוא 2.28 מיליארד ש״ח.
המניה כלולה ב-8 מדדים של הבורסה. המשקל הגבוה ביותר שלה הוא במדד ת"א-מניב ישראל (4.04% מהמדד), והנמוך ביותר במדד ת"א רימון (0.19%).
- ת"א-מניב ישראל4.04%
- ת"א SME603.05%
- תא60רוח2.31%
- ת"א-90 ו-SME600.89%
- ת"א נדל"ן0.84%
- ת"א All-Share0.55%
- ת"א-2000.20%
- ת"א רימון0.19%
מבנה ההחזקות בישרס אחזקות
לפי מאיה, נכון ל-30.9.2026, בעלי השליטה בישרס אחזקות מחזיקים יחד ב-44.99% מהון המניות, והשאר (55.01%) מוחזק בידי בעלי עניין אחרים ובידי הציבור.
בחלוקה של מאיה לפי סוג המחזיק, נכון ל-11.10.2026: בעלי עניין 45.00%, גופים מוסדיים וקרנות גידור 36.37%, והציבור 18.63%.
ישרס אחזקות: נתונים כספיים מהדוח האחרון
בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 ההכנסות של ישרס אחזקות הסתכמו ב-309.6 מיליון ש״ח, עלייה של 9.9% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (281.8 מיליון ש״ח).
הרווח התפעולי באותה תקופה: 258.7 מיליון ש״ח, לעומת רווח תפעולי של 215.8 מיליון ש״ח אשתקד. השוליים התפעוליים: 83.5% מההכנסות (חישוב שלנו).
הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026: 92.0 מיליון ש״ח, לעומת רווח של 70.3 מיליון ש״ח בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הנקי הכולל, כולל החלק של בעלי זכויות שאינן מקנות שליטה בחברות הבנות, היה 150.9 מיליון ש״ח.
תזרים המזומנים מפעילות שוטפת בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 היה חיובי: 210.5 מיליון ש״ח.
בסוף יוני 2026 סך המאזן היה 11.12 מיליארד ש״ח וההון העצמי 5.31 מיליארד ש״ח, כלומר ההון העצמי הוא 47.7% מהמאזן (חישוב שלנו): המאזן ממומן גם בהון עצמי וגם בהתחייבויות.
שווי השוק לפי מאיה ב-11.10.2026, 2.28 מיליארד ש״ח, שווה לכ-0.68 פעמים ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות (3.37 מיליארד ש״ח) ולכ-9.0 פעמים הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות בשנת 2025 (252.8 מיליון ש״ח). זה חישוב שלנו שמשווה מחיר מעודכן לנתונים מהדוח האחרון, ולא נתון מהדוחות עצמם.
בדוח לשנת 2025 לא מופיע תשלום דיבידנד.
נתונים כספיים עיקריים של ישרס אחזקות לפי מאיה
| נתון | ינואר עד יוני 2026 | ינואר עד יוני 2025 | שנת 2025 |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 309,615 | 281,847 | 581,558 |
| רווח גולמי | 262,971 | 239,970 | 484,846 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 258,666 | 215,817 | 664,717 |
| רווח (הפסד) לפני מס | 187,876 | 139,528 | 529,607 |
| רווח (הפסד) נקי | 150,857 | 118,825 | 418,376 |
| מזה: מיוחס לבעלי המניות של החברה | 92,030 | 70,343 | 252,810 |
| רווח (הפסד) בסיסי למניה | 14.38 | 10.99 | 39.49 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 210,503 | 176,730 | 344,597 |
| דיבידנד ששולם | 96,020 | — | — |
| סך המאזן | 11,124,885 | 10,088,594 | 10,861,566 |
| נכסים שוטפים | 1,165,186 | 697,521 | 1,008,863 |
| נכסים לא שוטפים | 9,957,631 | 9,388,567 | 9,850,770 |
| התחייבויות שוטפות | 1,042,121 | 554,752 | 620,382 |
| התחייבויות לא שוטפות | 4,777,068 | 4,419,936 | 4,834,333 |
| סך ההון העצמי | 5,305,696 | 5,113,906 | 5,406,851 |
| מזה: זכויות שאינן מקנות שליטה | 1,938,586 | 1,958,472 | 2,049,452 |
הסכומים באלפי ש״ח, למעט רווח למניה (בש״ח). נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני המאזן נכונים לסוף התקופה. התא ריק כשהנתון לא מופיע בסיכום של מאיה. כותרת כל עמודה מקשרת לנתונים הכספיים במאיה.
דיווחים אחרונים של ישרס אחזקות במאיה
8 הדיווחים האחרונים שהחברה פרסמה במערכת מאיה, מהחדש לישן. כל שורה מקשרת לדיווח המקורי.
- 6.10.2026מצבת החזקות של בעלי עניין ונושאי משרה
- 25.8.2026מצבת התחייבות החברה ליום 30.6.26, לפי מועדי פרעון
- 25.8.2026דוח רבעון 2/חצי שנתי לשנת 2026
- 25.5.2026מצבת התחייבות החברה ליום 31.3.26, לפי מועדי פרעון
- 25.5.2026דוח רבעון 1 לשנת 2026
- 6.5.2026עשיית שוק במניות ת"א-90- השנה השנייה לרפורמת 2025 – החל מ- 8.5.26
- 30.3.2026מצגת לשוק ההון - מרץ 2026
- 30.3.2026דיבידנד בסך 1500 אג' למניה,קובע: 14.4.26, תשלום 23.4.26
חברות נוספות בתת-ענף נדל"ן מניב בישראל בבורסה בתל אביב
חברות בתת-ענף נדל"ן מניב בישראל שיש להן עמוד באתר, לפי סיווג הבורסה. לפי שווי השוק, ישרס אחזקות במקום ה-17 מתוך 41 החברות האלה.
- אמפא (AMPA-TA)שווי שוק של 3.24 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- וילאר (VILR-TA)שווי שוק של 2.97 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- רמי לוי נדל"ן (RLRE-TA)שווי שוק של 2.75 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- ארי נדלן (ARIN-TA)שווי שוק של 2.24 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- סלע נדלן (SLARL-TA)שווי שוק של 2.03 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- נכסים ובנין (PTBL-TA)שווי שוק של 1.90 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- מגדלי תיכון (MDTR-TA)שווי שוק של 1.89 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- הכשרת הישוב (ILDC-TA)שווי שוק של 1.60 מיליארד ש״ח לפי מאיה
שאלות נפוצות על ישרס אחזקות, לפי מאיה
מה שווי השוק של ישרס אחזקות?
לפי מאיה, נכון ל-11.10.2026, שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של ישרס אחזקות הוא 2.28 מיליארד ש״ח. זה המקום ה-17 מתוך 41 חברות בתת-ענף נדל"ן מניב בישראל שיש להן עמוד באתר.
כמה מהמניות של ישרס אחזקות מחזיקים בעלי השליטה?
לפי מאיה, נכון ל-30.9.2026, בעלי השליטה מחזיקים יחד ב-44.99% מהון המניות של ישרס אחזקות. הציבור מחזיק ב-18.63%.
האם ישרס אחזקות רווחית?
בשנת 2025 ישרס אחזקות רשמה רווח נקי מיוחס לבעלי המניות של 252.8 מיליון ש״ח. בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 נרשם רווח נקי של 92.0 מיליון ש״ח. המקור: הנתונים הכספיים של החברה במאיה.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדפים הציבוריים של מאיה, מערכת הדיווחים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה. מונחים: שווי שוק, מדד, הון עצמי, מכפיל רווח, דיבידנד.
ישרס אחזקות מופיע ברשימת ניירות הערך של הבורסה לניירות ערך בתל אביב בסימול ISHO. מספר נייר הערך הוא 1202977, וקוד ISIN הוא IL0012029778.
מועד בדיקת הרשימה: 2026-10-01 15:59 UTC. קישור לרשומת נייר הערך באתר הבורסה מופיע במקורות. הרשומה מאפשרת לבדוק את פרטי הנייר והמסחר; רשימת הסימולים לבדה אינה תיאור הפעילות העסקית או דוח כספי.
נתונים כספיים עיקריים מתוך הדוחות של ישרס אחזקות, כפי שהם מסוכמים במערכת מאיה של הבורסה לניירות ערך: הדוח האחרון (יוני 2026), התקופה המקבילה אשתקד (יוני 2025) והדוח השנתי (שנתי 2025). הסכומים באלפי ש״ח, במטבע הדיווח של החברה. נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני מאזן נכונים ליום הדוח. מועד איסוף הנתונים: 2026-10-07 15:30 UTC.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
החברה שולטת ב"ישרס השקעות" העוסקת בתחום הנדל״ן המניב ובתחום מכירת נדל״ן למגורים. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
לפי סיווג הבורסה לניירות ערך בתל אביב, ישרס אחזקות משויכת לענף נדל״ן ובנייה, נדל״ן מניב בישראל. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 309,615 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 258,666 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 150,857 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 210,503 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2026 | 5,305,696 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2026 | 11,124,885 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 14.38 ש״ח | מאיה |
| דיבידנד ששולם | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 96,020 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 281,847 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 215,817 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 118,825 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 176,730 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2025 | 5,113,906 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2025 | 10,088,594 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 10.99 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | לשנת 2025 | 581,558 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | לשנת 2025 | 664,717 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | לשנת 2025 | 418,376 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לשנת 2025 | 344,597 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום סוף שנת 2025 | 5,406,851 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום סוף שנת 2025 | 10,861,566 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | לשנת 2025 | 39.49 ש״ח | מאיה |