מניית רמי לוי נדל"ן (RLRE-TA)
מניית רמי לוי נדל"ן: הנתונים העיקריים
- סימול
- RLRE (בורסת תל אביב)
- בורסה
- הבורסה לניירות ערך בתל אביב
- מטבע המסחר
- שקל (המחיר מצוטט באגורות)
- הכנסות, 2025
- 122.4 מיליון ש"ח
- רווח נקי, 2025
- 245 מיליון ש"ח
איך קונים מניית רמי לוי נדל"ן מישראל?
מניית רמי לוי נדל"ן נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והמחיר מצוטט באגורות. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שהוא חבר בורסה, לפי השם או לפי מספר נייר הערך 1235001.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
באיזו בורסה נסחרת מניית רמי לוי נדל"ן?
מניית רמי לוי נדל"ן נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב תחת הסימול RLRE. מטבע המסחר: שקל (המחיר מצוטט באגורות).
רמי לוי נדל"ן: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- סך ההכנסות
- 58,020 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח תפעולי
- 86,816 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח נקי
- 29,159 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -44,182 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- סך ההון העצמי
- 2,763,094 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
- סך המאזן
- 3,584,326 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
רמי לוי נדל"ן בבורסה בתל אביב
השם הרשמי של החברה במאיה הוא רמי לוי השקמה נדל"ן בע"מ. בבורסה לניירות ערך בתל אביב היא משויכת לסקטור ריאלי, ענף נדל"ן ובנייה, תת-ענף נדל"ן מניב בישראל.
שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של רמי לוי נדל"ן, לפי מאיה נכון ל-11.10.2026, הוא 2.75 מיליארד ש״ח.
המניה כלולה ב-7 מדדים של הבורסה. המשקל הגבוה ביותר שלה הוא במדד פועלים חוסן (1.80% מהמדד), והנמוך ביותר במדד ת"א רימון (0.024%).
- פועלים חוסן1.80%
- ת"א צמיחה0.75%
- ת"א-מניב ישראל0.52%
- ת"א נדל"ן0.11%
- ת"א All-Share0.10%
- ת"א-2000.025%
- ת"א רימון0.024%
מבנה ההחזקות ברמי לוי נדל"ן
לפי מאיה, נכון ל-30.9.2026, בעלי השליטה ברמי לוי נדל"ן מחזיקים יחד ב-85.00% מהון המניות, והשאר (15.00%) מוחזק בידי בעלי עניין אחרים ובידי הציבור.
בחלוקה של מאיה לפי סוג המחזיק, נכון ל-11.10.2026: בעלי עניין 85.03%, גופים מוסדיים וקרנות גידור 8.56%, והציבור 6.41%.
רמי לוי נדל"ן: נתונים כספיים מהדוח האחרון
בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 ההכנסות של רמי לוי נדל"ן הסתכמו ב-58.0 מיליון ש״ח, עלייה של 24.2% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (46.7 מיליון ש״ח).
הרווח התפעולי באותה תקופה: 86.8 מיליון ש״ח, לעומת רווח תפעולי של 75.3 מיליון ש״ח אשתקד. השוליים התפעוליים: 149.6% מההכנסות (חישוב שלנו).
הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026: 28.9 מיליון ש״ח, לעומת רווח של 75.0 מיליון ש״ח בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הנקי הכולל, כולל החלק של בעלי זכויות שאינן מקנות שליטה בחברות הבנות, היה 29.2 מיליון ש״ח.
תזרים המזומנים מפעילות שוטפת בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 היה שלילי: 44.2 מיליון ש״ח, אחרי תזרים חיובי של 983 אלף ש״ח בתקופה המקבילה אשתקד.
בסוף יוני 2026 סך המאזן היה 3.58 מיליארד ש״ח וההון העצמי 2.76 מיליארד ש״ח, כלומר ההון העצמי הוא 77.1% מהמאזן (חישוב שלנו): רוב המאזן ממומן בהון עצמי.
שווי השוק לפי מאיה ב-11.10.2026, 2.75 מיליארד ש״ח, שווה לכ-0.99 פעמים ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות (2.77 מיליארד ש״ח) ולכ-11.2 פעמים הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות בשנת 2025 (245.0 מיליון ש״ח). זה חישוב שלנו שמשווה מחיר מעודכן לנתונים מהדוח האחרון, ולא נתון מהדוחות עצמם.
בדוח לשנת 2025 לא מופיע תשלום דיבידנד.
נתונים כספיים עיקריים של רמי לוי נדל"ן לפי מאיה
| נתון | ינואר עד יוני 2026 | ינואר עד יוני 2025 | שנת 2025 |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 58,020 | 46,706 | 122,428 |
| רווח גולמי | 42,096 | 35,842 | 83,413 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 86,816 | 75,290 | 248,305 |
| רווח (הפסד) לפני מס | 39,488 | 91,066 | 302,207 |
| רווח (הפסד) נקי | 29,159 | 75,196 | 244,990 |
| מזה: מיוחס לבעלי המניות של החברה | 28,900 | 74,966 | 244,987 |
| רווח (הפסד) בסיסי למניה | 0.36 | 1.09 | 3.57 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | -44,182 | 983 | -35,193 |
| סך המאזן | 3,584,326 | 3,049,553 | 3,290,701 |
| נכסים שוטפים | 832,241 | 575,432 | 697,427 |
| נכסים לא שוטפים | 2,752,085 | 2,474,121 | 2,593,274 |
| התחייבויות שוטפות | 559,316 | 650,588 | 725,255 |
| התחייבויות לא שוטפות | 261,916 | 286,770 | 341,642 |
| סך ההון העצמי | 2,763,094 | 2,112,195 | 2,223,804 |
| מזה: זכויות שאינן מקנות שליטה | -7,231 | -7,263 | -7,490 |
הסכומים באלפי ש״ח, למעט רווח למניה (בש״ח). נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני המאזן נכונים לסוף התקופה. התא ריק כשהנתון לא מופיע בסיכום של מאיה. כותרת כל עמודה מקשרת לנתונים הכספיים במאיה.
דיווחים אחרונים של רמי לוי נדל"ן במאיה
8 הדיווחים האחרונים שהחברה פרסמה במערכת מאיה, מהחדש לישן. כל שורה מקשרת לדיווח המקורי.
- 11.10.2026מצבת החזקות של בעלי עניין ונושאי משרה
- 5.10.2026רישום מיזוג ברשם החברות עם ש.ב.ח. שער לירושלים בע"מ
- 8.9.2026התאמת מחיר מימוש כתבי אופציה 1 בעקבות חלוקת דיבידנד
- 31.8.2026מצגת משקיעים -לסיכום הרבעון שהסתיים ב-30.6.26
- 30.8.2026דיוק סכום הדיבידנד למניה ל-18.56273 אג', קובע 9.9.26, תשלום 17.9.26
- 28.8.2026מצבת התחייבות החברה ליום 30.6.26, לפי מועדי פרעון
- 28.8.2026דוח רבעון 2/חצי שנתי לשנת 2026
- 28.8.2026דיבידנד בסך 18.5 אג', קובע 9.9.26, תשלום 17.9.26
חברות נוספות בתת-ענף נדל"ן מניב בישראל בבורסה בתל אביב
חברות בתת-ענף נדל"ן מניב בישראל שיש להן עמוד באתר, לפי סיווג הבורסה. לפי שווי השוק, רמי לוי נדל"ן במקום ה-16 מתוך 41 החברות האלה.
- אייאיאס (IES-TA)שווי שוק של 3.90 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- ישרס (ISRS-TA)שווי שוק של 3.75 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- רבוע נדלן (BLSR-TA)שווי שוק של 3.62 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- אמפא (AMPA-TA)שווי שוק של 3.24 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- וילאר (VILR-TA)שווי שוק של 2.97 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- ישרס אחזקות (ISHO-TA)שווי שוק של 2.28 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- ארי נדלן (ARIN-TA)שווי שוק של 2.24 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- סלע נדלן (SLARL-TA)שווי שוק של 2.03 מיליארד ש״ח לפי מאיה
שאלות נפוצות על רמי לוי נדל"ן, לפי מאיה
מה שווי השוק של רמי לוי נדל"ן?
לפי מאיה, נכון ל-11.10.2026, שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של רמי לוי נדל"ן הוא 2.75 מיליארד ש״ח. זה המקום ה-16 מתוך 41 חברות בתת-ענף נדל"ן מניב בישראל שיש להן עמוד באתר.
כמה מהמניות של רמי לוי נדל"ן מחזיקים בעלי השליטה?
לפי מאיה, נכון ל-30.9.2026, בעלי השליטה מחזיקים יחד ב-85.00% מהון המניות של רמי לוי נדל"ן. הציבור מחזיק ב-6.41%.
האם רמי לוי נדל"ן רווחית?
בשנת 2025 רמי לוי נדל"ן רשמה רווח נקי מיוחס לבעלי המניות של 245.0 מיליון ש״ח. בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 נרשם רווח נקי של 28.9 מיליון ש״ח. המקור: הנתונים הכספיים של החברה במאיה.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדפים הציבוריים של מאיה, מערכת הדיווחים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה. מונחים: שווי שוק, מדד, הון עצמי, מכפיל רווח.
רמי לוי נדל"ן מופיע ברשימת ניירות הערך של הבורסה לניירות ערך בתל אביב בסימול RLRE. מספר נייר הערך הוא 1235001, וקוד ISIN הוא IL0012350018.
מועד בדיקת הרשימה: 2026-10-01 15:59 UTC. קישור לרשומת נייר הערך באתר הבורסה מופיע במקורות. הרשומה מאפשרת לבדוק את פרטי הנייר והמסחר; רשימת הסימולים לבדה אינה תיאור הפעילות העסקית או דוח כספי.
נתונים כספיים עיקריים מתוך הדוחות של רמי לוי נדל"ן, כפי שהם מסוכמים במערכת מאיה של הבורסה לניירות ערך: הדוח האחרון (יוני 2026), התקופה המקבילה אשתקד (יוני 2025) והדוח השנתי (שנתי 2025). הסכומים באלפי ש״ח, במטבע הדיווח של החברה. נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני מאזן נכונים ליום הדוח. מועד איסוף הנתונים: 2026-10-07 15:30 UTC.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
החברה עוסקת בייזום, פיתוח והשכרת נדל״ן מניב למסחר, לוגיסטיקה ומשרדים, וכן בתחום הנדל״ן היזמי ותחום האנרגיה המתחדשת. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
לפי סיווג הבורסה לניירות ערך בתל אביב, רמי לוי נדל״ן משויכת לענף נדל״ן ובנייה, נדל״ן מניב בישראל. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 58,020 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 86,816 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 29,159 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | -44,182 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2026 | 2,763,094 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2026 | 3,584,326 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 0.36 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 46,706 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 75,290 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 75,196 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 983 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2025 | 2,112,195 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2025 | 3,049,553 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 1.09 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | לשנת 2025 | 122,428 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | לשנת 2025 | 248,305 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | לשנת 2025 | 244,990 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לשנת 2025 | -35,193 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום סוף שנת 2025 | 2,223,804 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום סוף שנת 2025 | 3,290,701 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | לשנת 2025 | 3.57 ש״ח | מאיה |