מניית ורידיס (VRDS-TA)
מניית ורידיס: הנתונים העיקריים
- סימול
- VRDS (בורסת תל אביב)
- בורסה
- הבורסה לניירות ערך בתל אביב
- מטבע המסחר
- שקל (המחיר מצוטט באגורות)
- הכנסות, 2025
- 2.61 מיליארד ש"ח
- רווח נקי, 2025
- 206.6 מיליון ש"ח
איך קונים מניית ורידיס מישראל?
מניית ורידיס נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והמחיר מצוטט באגורות. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שהוא חבר בורסה, לפי השם או לפי מספר נייר הערך 1176387.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
באיזו בורסה נסחרת מניית ורידיס?
מניית ורידיס נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב תחת הסימול VRDS. מטבע המסחר: שקל (המחיר מצוטט באגורות).
ורידיס: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- סך ההכנסות
- 1,343,174 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח תפעולי
- 242,297 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח נקי
- 143,532 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 233,279 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- סך ההון העצמי
- 2,494,632 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
- סך המאזן
- 5,459,753 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
ורידיס בבורסה בתל אביב
השם הרשמי של החברה במאיה הוא ורידיס אינווירונמנט בע"מ. בבורסה לניירות ערך בתל אביב היא משויכת לסקטור הייטק, ענף טכנולוגיה, תת-ענף קלינטק.
שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של ורידיס, לפי מאיה נכון ל-11.10.2026, הוא 6.93 מיליארד ש״ח.
המניה כלולה ב-17 מדדים של הבורסה. המשקל הגבוה ביותר שלה הוא במדד ת"א-קלינטק (11.87% מהמדד). ברשימה למטה 12 המדדים שבהם המשקל שלה הגבוה ביותר.
- ת"א-קלינטק11.87%
- ת"א תעשייה3.26%
- ת"א-תשתיות אנרגיה2.46%
- ת"א טק-עלית2.19%
- גלובל-בלוטק2.14%
- טק351.73%
- ת"א תשתיות1.32%
- ת"א 901.10%
- ת"א-טכנולוגיה0.93%
- ת"א-90 ו-SME600.83%
- ת"א-EW1250.79%
- ת"א-2000.67%
מבנה ההחזקות בורידיס
לפי מאיה, נכון ל-30.9.2026, בעלי השליטה בורידיס מחזיקים יחד ב-47.34% מהון המניות, והשאר (52.66%) מוחזק בידי בעלי עניין אחרים ובידי הציבור.
בחלוקה של מאיה לפי סוג המחזיק, נכון ל-11.10.2026: בעלי עניין 66.20%, גופים מוסדיים וקרנות גידור 23.62%, והציבור 10.18%.
ורידיס: נתונים כספיים מהדוח האחרון
בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 ההכנסות של ורידיס הסתכמו ב-1.34 מיליארד ש״ח, עלייה של 6.0% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (1.27 מיליארד ש״ח).
הרווח התפעולי באותה תקופה: 242.3 מיליון ש״ח, לעומת רווח תפעולי של 80.3 מיליון ש״ח אשתקד. השוליים התפעוליים: 18.0% מההכנסות (חישוב שלנו).
הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026: 143.5 מיליון ש״ח. בתקופה המקבילה אשתקד נרשם הפסד של 2.4 מיליון ש״ח, כך שהחברה עברה מהפסד לרווח.
תזרים המזומנים מפעילות שוטפת בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 היה חיובי: 233.3 מיליון ש״ח.
בסוף יוני 2026 סך המאזן היה 5.46 מיליארד ש״ח וההון העצמי 2.49 מיליארד ש״ח, כלומר ההון העצמי הוא 45.7% מהמאזן (חישוב שלנו): המאזן ממומן גם בהון עצמי וגם בהתחייבויות.
שווי השוק לפי מאיה ב-11.10.2026, 6.93 מיליארד ש״ח, שווה לכ-2.78 פעמים ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות (2.49 מיליארד ש״ח) ולכ-33.5 פעמים הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות בשנת 2025 (206.6 מיליון ש״ח). זה חישוב שלנו שמשווה מחיר מעודכן לנתונים מהדוח האחרון, ולא נתון מהדוחות עצמם.
בדוח לשנת 2025 לא מופיע תשלום דיבידנד.
נתונים כספיים עיקריים של ורידיס לפי מאיה
| נתון | ינואר עד יוני 2026 | ינואר עד יוני 2025 | שנת 2025 |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 1,343,174 | 1,267,627 | 2,607,032 |
| רווח גולמי | 205,633 | 144,925 | 307,320 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 242,297 | 80,300 | 425,481 |
| רווח (הפסד) לפני מס | 187,008 | 7,679 | 279,055 |
| רווח (הפסד) נקי | 143,532 | -2,400 | 206,553 |
| מזה: מיוחס לבעלי המניות של החברה | 143,532 | -2,400 | 206,553 |
| רווח (הפסד) בסיסי למניה | 0.96 | -0.020 | 1.42 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 233,279 | 143,641 | 448,634 |
| סך המאזן | 5,459,753 | 5,471,299 | 5,573,677 |
| נכסים שוטפים | 1,299,430 | 1,036,994 | 978,298 |
| נכסים לא שוטפים | 4,160,323 | 4,434,305 | 4,595,379 |
| התחייבויות שוטפות | 1,142,691 | 1,087,105 | 1,027,236 |
| התחייבויות לא שוטפות | 1,822,430 | 2,537,505 | 2,469,215 |
| סך ההון העצמי | 2,494,632 | 1,846,689 | 2,077,226 |
| מזה: זכויות שאינן מקנות שליטה | 0 | 0 | 0 |
הסכומים באלפי ש״ח, למעט רווח למניה (בש״ח). נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני המאזן נכונים לסוף התקופה. התא ריק כשהנתון לא מופיע בסיכום של מאיה. כותרת כל עמודה מקשרת לנתונים הכספיים במאיה.
דיווחים אחרונים של ורידיס במאיה
8 הדיווחים האחרונים שהחברה פרסמה במערכת מאיה, מהחדש לישן. כל שורה מקשרת לדיווח המקורי.
- 11.10.2026מצבת החזקות של בעלי עניין ונושאי משרה
- 28.9.2026או.פי.סי תחנות כוח(מוחזקת 20%) בהסכם למכירת פעילות מתקנים לייצור אנרגיה בחצרות צרכנים בישראל תמורת כ-272מ'שח
- 3.9.2026מידרוג מותירה על כנו דירוג מנפיק A2.il ומשנה את אופק הדירוג מיציב לחיובי
- 18.8.2026מצבת התחייבות החברה ליום 30.6.26, לפי מועדי פרעון
- 18.8.2026דוח רבעון 2/חצי שנתי לשנת 2026
- 18.8.2026מצגת לשוק ההון - רבעון שני 2026
- 6.8.2026פרסום דוחות כספיים רבעון 2 2026 ביום 18.8.26,שיחת משקיעים ביום 19.8.26 בשעה 12:00
- 14.7.2026דיווח על החזקות של בעלי עניין ונושאי משרה
חברות נוספות בתת-ענף קלינטק בבורסה בתל אביב
חברות בתת-ענף קלינטק שיש להן עמוד באתר, לפי סיווג הבורסה. לפי שווי השוק, ורידיס במקום ה-1 מתוך 5 החברות האלה.
- אלקטריאון (ELWS-TA)שווי שוק של 616.9 מיליון ש״ח לפי מאיה
- פינרג'י (PNRG-TA)שווי שוק של 354.6 מיליון ש״ח לפי מאיה
- טורבוג'ן (TURB-TA)שווי שוק של 257.5 מיליון ש״ח לפי מאיה
- אפולו פאוור (APLP-TA)שווי שוק של 139.4 מיליון ש״ח לפי מאיה
שאלות נפוצות על ורידיס, לפי מאיה
מה שווי השוק של ורידיס?
לפי מאיה, נכון ל-11.10.2026, שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של ורידיס הוא 6.93 מיליארד ש״ח. זה המקום ה-1 מתוך 5 חברות בתת-ענף קלינטק שיש להן עמוד באתר.
כמה מהמניות של ורידיס מחזיקים בעלי השליטה?
לפי מאיה, נכון ל-30.9.2026, בעלי השליטה מחזיקים יחד ב-47.34% מהון המניות של ורידיס. הציבור מחזיק ב-10.18%.
האם ורידיס רווחית?
בשנת 2025 ורידיס רשמה רווח נקי מיוחס לבעלי המניות של 206.6 מיליון ש״ח. בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 נרשם רווח נקי של 143.5 מיליון ש״ח. המקור: הנתונים הכספיים של החברה במאיה.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדפים הציבוריים של מאיה, מערכת הדיווחים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה. מונחים: שווי שוק, מדד, הון עצמי, מכפיל רווח.
ורידיס מופיע ברשימת ניירות הערך של הבורסה לניירות ערך בתל אביב בסימול VRDS. מספר נייר הערך הוא 1176387, וקוד ISIN הוא IL0011763872.
מועד בדיקת הרשימה: 2026-10-01 15:59 UTC. קישור לרשומת נייר הערך באתר הבורסה מופיע במקורות. הרשומה מאפשרת לבדוק את פרטי הנייר והמסחר; רשימת הסימולים לבדה אינה תיאור הפעילות העסקית או דוח כספי.
נתונים כספיים עיקריים מתוך הדוחות של ורידיס, כפי שהם מסוכמים במערכת מאיה של הבורסה לניירות ערך: הדוח האחרון (יוני 2026), התקופה המקבילה אשתקד (יוני 2025) והדוח השנתי (שנתי 2025). הסכומים באלפי ש״ח, במטבע הדיווח של החברה. נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני מאזן נכונים ליום הדוח. מועד איסוף הנתונים: 2026-10-07 15:30 UTC.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
החברה עוסקת בתחומי איכות הסביבה, התפלת מים ואנרגיה וכן באיסוף מיחזור וייצור מוצרי נייר וקרטון ע״י "אינפיניה". מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
לפי סיווג הבורסה לניירות ערך בתל אביב, ורידיס משויכת לענף טכנולוגיה, קלינטק. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 1,343,174 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 242,297 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 143,532 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 233,279 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2026 | 2,494,632 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2026 | 5,459,753 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 0.96 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 1,267,627 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 80,300 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | -2,400 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 143,641 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2025 | 1,846,689 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2025 | 5,471,299 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | -0.02 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | לשנת 2025 | 2,607,032 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | לשנת 2025 | 425,481 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | לשנת 2025 | 206,553 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לשנת 2025 | 448,634 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום סוף שנת 2025 | 2,077,226 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום סוף שנת 2025 | 5,573,677 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | לשנת 2025 | 1.42 ש״ח | מאיה |