מניית דוראל אנרגיה (DORL-TA)
מניית דוראל אנרגיה: הנתונים העיקריים
- סימול
- DORL (בורסת תל אביב)
- בורסה
- הבורסה לניירות ערך בתל אביב
- מטבע המסחר
- שקל (המחיר מצוטט באגורות)
- הכנסות, 2025
- 503.1 מיליון ש"ח
- הפסד נקי, 2025
- 420.1 מיליון ש"ח
איך קונים מניית דוראל אנרגיה מישראל?
מניית דוראל אנרגיה נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והמחיר מצוטט באגורות. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שהוא חבר בורסה, לפי השם או לפי מספר נייר הערך 1166768.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
באיזו בורסה נסחרת מניית דוראל אנרגיה?
מניית דוראל אנרגיה נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב תחת הסימול DORL. מטבע המסחר: שקל (המחיר מצוטט באגורות).
דוראל אנרגיה: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- סך ההכנסות
- 323,763 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח תפעולי
- -79,318 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח נקי
- -95,041 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -124,927 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- סך ההון העצמי
- 3,740,159 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
- סך המאזן
- 11,247,595 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
דוראל אנרגיה בבורסה בתל אביב
השם הרשמי של החברה במאיה הוא קבוצת דוראל משאבי אנרגיה מתחדשת בע"מ. בבורסה לניירות ערך בתל אביב היא משויכת לסקטור הייטק, ענף טכנולוגיה, תת-ענף אנרגיה מתחדשת.
שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של דוראל אנרגיה, לפי מאיה נכון ל-11.10.2026, הוא 11.58 מיליארד ש״ח.
המניה כלולה ב-23 מדדים של הבורסה. המשקל הגבוה ביותר שלה הוא במדד ת"א אנרגיה מתחדשת (9.38% מהמדד). ברשימה למטה 12 המדדים שבהם המשקל שלה הגבוה ביותר.
- ת"א אנרגיה מתחדשת9.38%
- ת"א-קלינטק9.15%
- ת"א-תשתיות אנרגיה8.39%
- טק355.65%
- ת"א-אנרגיה ישראל5.56%
- ת"א טק-עלית4.21%
- ת"א תשתיות3.92%
- ת"א-טכנולוגיה3.17%
- ת"א תעשייה2.51%
- ת"א מעלה2.17%
- ת"א-50 ריאלי1.69%
- גלובל-בלוטק1.65%
מבנה ההחזקות בדוראל אנרגיה
לפי מאיה, נכון ל-30.6.2026, בעלי השליטה בדוראל אנרגיה מחזיקים יחד ב-38.89% מהון המניות, והשאר (61.11%) מוחזק בידי בעלי עניין אחרים ובידי הציבור.
בחלוקה של מאיה לפי סוג המחזיק, נכון ל-11.10.2026: בעלי עניין 39.53%, גופים מוסדיים וקרנות גידור 19.51%, והציבור 40.96%.
דוראל אנרגיה: נתונים כספיים מהדוח האחרון
בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 ההכנסות של דוראל אנרגיה הסתכמו ב-323.8 מיליון ש״ח, עלייה של 51.7% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (213.4 מיליון ש״ח).
ההפסד התפעולי באותה תקופה: 79.3 מיליון ש״ח, לעומת הפסד תפעולי של 53.0 מיליון ש״ח אשתקד.
ההפסד הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026: 57.4 מיליון ש״ח, לעומת הפסד של 217.4 מיליון ש״ח בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הנקי הכולל, כולל החלק של בעלי זכויות שאינן מקנות שליטה בחברות הבנות, היה הפסד של 95.0 מיליון ש״ח.
תזרים המזומנים מפעילות שוטפת בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 היה שלילי: 124.9 מיליון ש״ח.
בסוף יוני 2026 סך המאזן היה 11.25 מיליארד ש״ח וההון העצמי 3.74 מיליארד ש״ח, כלומר ההון העצמי הוא 33.3% מהמאזן (חישוב שלנו): המאזן ממומן גם בהון עצמי וגם בהתחייבויות.
שווי השוק לפי מאיה ב-11.10.2026, 11.58 מיליארד ש״ח, שווה לכ-4.06 פעמים ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות (2.85 מיליארד ש״ח). זה חישוב שלנו שמשווה מחיר מעודכן לנתונים מהדוח האחרון, ולא נתון מהדוחות עצמם.
בדוח לשנת 2025 לא מופיע תשלום דיבידנד.
נתונים כספיים עיקריים של דוראל אנרגיה לפי מאיה
| נתון | ינואר עד יוני 2026 | ינואר עד יוני 2025 | שנת 2025 |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 323,763 | 213,430 | 503,089 |
| רווח גולמי | 29,115 | 29,179 | 72,046 |
| רווח (הפסד) תפעולי | -79,318 | -53,018 | -105,513 |
| רווח (הפסד) לפני מס | -126,117 | -268,850 | -474,647 |
| רווח (הפסד) נקי | -95,041 | -232,254 | -420,088 |
| מזה: מיוחס לבעלי המניות של החברה | -57,361 | -217,367 | -390,604 |
| רווח (הפסד) בסיסי למניה | -0.28 | -1.22 | -2.18 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | -124,927 | -44,210 | -82,900 |
| סך המאזן | 11,247,595 | 6,215,952 | 7,047,995 |
| נכסים שוטפים | 2,400,229 | 1,046,194 | 1,508,621 |
| נכסים לא שוטפים | 8,847,366 | 5,169,758 | 5,539,374 |
| התחייבויות שוטפות | 1,265,102 | 556,145 | 759,109 |
| התחייבויות לא שוטפות | 6,242,334 | 3,979,277 | 4,308,637 |
| סך ההון העצמי | 3,740,159 | 1,680,530 | 1,980,249 |
| מזה: זכויות שאינן מקנות שליטה | 890,867 | 8,166 | -12,053 |
הסכומים באלפי ש״ח, למעט רווח למניה (בש״ח). נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני המאזן נכונים לסוף התקופה. התא ריק כשהנתון לא מופיע בסיכום של מאיה. כותרת כל עמודה מקשרת לנתונים הכספיים במאיה.
דיווחים אחרונים של דוראל אנרגיה במאיה
8 הדיווחים האחרונים שהחברה פרסמה במערכת מאיה, מהחדש לישן. כל שורה מקשרת לדיווח המקורי.
- 7.10.2026Agreements to purchase photovoltaic panels for U.S. projects with a capacity of approximately 1.45 GW (DC)
- 7.10.2026DORAL LLC (כ53%) בהסכמים לרכישת פאנלים פוטו-וולטאיים לפרויקטים בארה"ב, בהספק של כ1.45- גיגה-וואט
- 5.10.2026Building Permits for Two Follow-on Projects (with a Capacity of Approximately 1.1 GW (DC)), as Part of the Expansion of the Mammoth Project and Energy Hub…
- 5.10.2026היתרי בניה ל-2 פרויקטי המשך (בהספק של כ-1.1 ג'יגה-וואט (DC)), במסגרת הרחבת פרויקט Mammoth ו-Hub האנרגיה באינדיאנה, שהספקו הכולל כ-2.9 ג'יגה-וואט (DC)
- 5.10.2026announces the adoption of a voluntary policy for reporting in English
- 5.10.2026הוחלט על אימוץ מדיניות דיווחים וולונטרית באנגלית
- 23.9.2026מצגת משקיעים (תרגום נוחות לעברית)
- 22.9.2026שינוי בהחזקות של בעל עניין או נושא משרה
חברות נוספות בתת-ענף אנרגיה מתחדשת בבורסה בתל אביב
חברות בתת-ענף אנרגיה מתחדשת שיש להן עמוד באתר, לפי סיווג הבורסה. לפי שווי השוק, דוראל אנרגיה במקום ה-3 מתוך 15 החברות האלה.
- אנלייט אנרגיה (ENLT-TA)שווי שוק של 28.84 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- אורמת (ORA-TA)שווי שוק של 15.37 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- אנרג'יקס (ENRG-TA)שווי שוק של 10.54 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- נופר אנרג'י (NOFR-TA)שווי שוק של 5.28 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- אקונרג'י (ECNR-TA)שווי שוק של 4.54 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- סולאיר (SOLR-TA)שווי שוק של 2.05 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- רפק אנרג'י (RPCE-TA)שווי שוק של 2.04 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- זפירוס (ZPRS-TA)שווי שוק של 1.61 מיליארד ש״ח לפי מאיה
שאלות נפוצות על דוראל אנרגיה, לפי מאיה
מה שווי השוק של דוראל אנרגיה?
לפי מאיה, נכון ל-11.10.2026, שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של דוראל אנרגיה הוא 11.58 מיליארד ש״ח. זה המקום ה-3 מתוך 15 חברות בתת-ענף אנרגיה מתחדשת שיש להן עמוד באתר.
כמה מהמניות של דוראל אנרגיה מחזיקים בעלי השליטה?
לפי מאיה, נכון ל-30.6.2026, בעלי השליטה מחזיקים יחד ב-38.89% מהון המניות של דוראל אנרגיה. הציבור מחזיק ב-40.96%.
האם דוראל אנרגיה רווחית?
בשנת 2025 דוראל אנרגיה רשמה הפסד נקי מיוחס לבעלי המניות של 390.6 מיליון ש״ח. בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 נרשם הפסד נקי של 57.4 מיליון ש״ח. המקור: הנתונים הכספיים של החברה במאיה.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדפים הציבוריים של מאיה, מערכת הדיווחים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה. מונחים: שווי שוק, מדד, הון עצמי, מכפיל רווח.
דוראל אנרגיה מופיע ברשימת ניירות הערך של הבורסה לניירות ערך בתל אביב בסימול DORL. מספר נייר הערך הוא 1166768, וקוד ISIN הוא IL0011667685.
מועד בדיקת הרשימה: 2026-10-01 15:59 UTC. קישור לרשומת נייר הערך באתר הבורסה מופיע במקורות. הרשומה מאפשרת לבדוק את פרטי הנייר והמסחר; רשימת הסימולים לבדה אינה תיאור הפעילות העסקית או דוח כספי.
נתונים כספיים עיקריים מתוך הדוחות של דוראל אנרגיה, כפי שהם מסוכמים במערכת מאיה של הבורסה לניירות ערך: הדוח האחרון (יוני 2026), התקופה המקבילה אשתקד (יוני 2025) והדוח השנתי (שנתי 2025). הסכומים באלפי ש״ח, במטבע הדיווח של החברה. נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני מאזן נכונים ליום הדוח. מועד איסוף הנתונים: 2026-10-07 15:30 UTC.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
החברה עוסקת בהקמה, החזקה ותפעול מערכות אנרגיה מתחדשת בישראל ובארה״ב, שולטת ב"זפירוס". מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
לפי סיווג הבורסה לניירות ערך בתל אביב, דוראל אנרגיה משויכת לענף טכנולוגיה, אנרגיה מתחדשת. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 323,763 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | -79,318 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | -95,041 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | -124,927 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2026 | 3,740,159 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2026 | 11,247,595 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | -0.28 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 213,430 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | -53,018 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | -232,254 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | -44,210 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2025 | 1,680,530 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2025 | 6,215,952 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | -1.22 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | לשנת 2025 | 503,089 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | לשנת 2025 | -105,513 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | לשנת 2025 | -420,088 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לשנת 2025 | -82,900 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום סוף שנת 2025 | 1,980,249 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום סוף שנת 2025 | 7,047,995 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | לשנת 2025 | -2.18 ש״ח | מאיה |