מניית נופר אנרג'י (NOFR-TA)
מניית נופר אנרג'י: הנתונים העיקריים
- סימול
- NOFR (בורסת תל אביב)
- בורסה
- הבורסה לניירות ערך בתל אביב
- מטבע המסחר
- שקל (המחיר מצוטט באגורות)
- הכנסות, 2025
- 311.3 מיליון ש"ח
- רווח נקי, 2025
- 51.6 מיליון ש"ח
איך קונים מניית נופר אנרג'י מישראל?
מניית נופר אנרג'י נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והמחיר מצוטט באגורות. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שהוא חבר בורסה, לפי השם או לפי מספר נייר הערך 1170877.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
באיזו בורסה נסחרת מניית נופר אנרג'י?
מניית נופר אנרג'י נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב תחת הסימול NOFR. מטבע המסחר: שקל (המחיר מצוטט באגורות).
נופר אנרג'י: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- סך ההכנסות
- 219,351 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח תפעולי
- 83,630 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח נקי
- -59,991 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- -173,754 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- סך ההון העצמי
- 2,737,416 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
- סך המאזן
- 13,207,662 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
נופר אנרג'י בבורסה בתל אביב
השם הרשמי של החברה במאיה הוא ע.י. נופר אנרג'י בע"מ. בבורסה לניירות ערך בתל אביב היא משויכת לסקטור הייטק, ענף טכנולוגיה, תת-ענף אנרגיה מתחדשת.
שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של נופר אנרג'י, לפי מאיה נכון ל-11.10.2026, הוא 5.28 מיליארד ש״ח.
המניה כלולה ב-20 מדדים של הבורסה. המשקל הגבוה ביותר שלה הוא במדד ת"א אנרגיה מתחדשת (8.25% מהמדד). ברשימה למטה 12 המדדים שבהם המשקל שלה הגבוה ביותר.
- ת"א אנרגיה מתחדשת8.25%
- ת"א-קלינטק8.05%
- ת"א-אנרגיה ישראל4.89%
- ת"א-תשתיות אנרגיה4.46%
- ת"א טק-עלית3.71%
- טק353.13%
- ת"א תשתיות2.40%
- ת"א תעשייה2.21%
- ת"א-טכנולוגיה1.68%
- גלובל-בלוטק1.45%
- ת"א 901.37%
- ת"א 90 ובנקים1.14%
מבנה ההחזקות בנופר אנרג'י
לפי מאיה, נכון ל-30.6.2026, בעלי השליטה בנופר אנרג'י מחזיקים יחד ב-25.57% מהון המניות, והשאר (74.43%) מוחזק בידי בעלי עניין אחרים ובידי הציבור.
בחלוקה של מאיה לפי סוג המחזיק, נכון ל-11.10.2026: בעלי עניין 26.85%, גופים מוסדיים וקרנות גידור 39.74%, והציבור 33.41%.
נופר אנרג'י: נתונים כספיים מהדוח האחרון
בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 ההכנסות של נופר אנרג'י הסתכמו ב-219.4 מיליון ש״ח, עלייה של 35.1% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (162.4 מיליון ש״ח).
הרווח התפעולי באותה תקופה: 83.6 מיליון ש״ח, לעומת הפסד תפעולי של 16.9 מיליון ש״ח אשתקד. השוליים התפעוליים: 38.1% מההכנסות (חישוב שלנו).
ההפסד הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026: 49.6 מיליון ש״ח, לעומת הפסד של 82.9 מיליון ש״ח בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הנקי הכולל, כולל החלק של בעלי זכויות שאינן מקנות שליטה בחברות הבנות, היה הפסד של 60.0 מיליון ש״ח.
תזרים המזומנים מפעילות שוטפת בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 היה שלילי: 173.8 מיליון ש״ח.
בסוף יוני 2026 סך המאזן היה 13.21 מיליארד ש״ח וההון העצמי 2.74 מיליארד ש״ח, כלומר ההון העצמי הוא 20.7% מהמאזן (חישוב שלנו): רוב המאזן ממומן בהתחייבויות.
שווי השוק לפי מאיה ב-11.10.2026, 5.28 מיליארד ש״ח, שווה לכ-2.64 פעמים ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות (2.00 מיליארד ש״ח) ולכ-58.6 פעמים הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות בשנת 2025 (90.1 מיליון ש״ח). זה חישוב שלנו שמשווה מחיר מעודכן לנתונים מהדוח האחרון, ולא נתון מהדוחות עצמם.
בדוח לשנת 2025 לא מופיע תשלום דיבידנד.
נתונים כספיים עיקריים של נופר אנרג'י לפי מאיה
| נתון | ינואר עד יוני 2026 | ינואר עד יוני 2025 | שנת 2025 |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 219,351 | 162,377 | 311,299 |
| רווח גולמי | 33,588 | 21,707 | 24,996 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 83,630 | -16,933 | 217,026 |
| רווח (הפסד) לפני מס | -102,305 | -97,628 | 25,902 |
| רווח (הפסד) נקי | -59,991 | -92,471 | 51,581 |
| מזה: מיוחס לבעלי המניות של החברה | -49,587 | -82,864 | 90,130 |
| רווח (הפסד) בסיסי למניה | -1.29 | -2.33 | 2.37 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | -173,754 | -65,279 | -190,312 |
| סך המאזן | 13,207,662 | 7,117,573 | 6,476,981 |
| נכסים שוטפים | 1,675,421 | 732,558 | 1,122,232 |
| נכסים לא שוטפים | 11,532,241 | 6,385,015 | 5,354,749 |
| התחייבויות שוטפות | 2,697,677 | 678,531 | 858,393 |
| התחייבויות לא שוטפות | 7,772,569 | 4,016,347 | 3,744,312 |
| סך ההון העצמי | 2,737,416 | 2,422,695 | 1,874,276 |
| מזה: זכויות שאינן מקנות שליטה | 734,005 | 792,595 | 13,058 |
הסכומים באלפי ש״ח, למעט רווח למניה (בש״ח). נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני המאזן נכונים לסוף התקופה. התא ריק כשהנתון לא מופיע בסיכום של מאיה. כותרת כל עמודה מקשרת לנתונים הכספיים במאיה.
דיווחים אחרונים של נופר אנרג'י במאיה
8 הדיווחים האחרונים שהחברה פרסמה במערכת מאיה, מהחדש לישן. כל שורה מקשרת לדיווח המקורי.
- 11.10.2026מינוי נושא משרה או דירקטור
- 11.10.2026תוצאות אסיפה כללית
- 7.10.2026מחזיק חדל להיות בעל עניין
- 28.9.2026הושלמה עסקה לרכישת 92.5% מהון היילייט ובנוסף רכשה את יתרת מניות המיעוט, המשך
- 25.9.2026זימון אסיפה כללית
- 24.9.2026שינוי בהחזקות של בעל עניין או נושא משרה
- 22.9.2026עדכון - החלטת החב' לא לצאת, בשלב זה, להנפקת מניות בכורה
- 22.9.2026מרשם בעלי מניות, שינויים ומצבת הון-הקצאת כתבי אופציה לנותן שירותים
חברות נוספות בתת-ענף אנרגיה מתחדשת בבורסה בתל אביב
חברות בתת-ענף אנרגיה מתחדשת שיש להן עמוד באתר, לפי סיווג הבורסה. לפי שווי השוק, נופר אנרג'י במקום ה-5 מתוך 15 החברות האלה.
- אורמת (ORA-TA)שווי שוק של 15.37 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- דוראל אנרגיה (DORL-TA)שווי שוק של 11.58 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- אנרג'יקס (ENRG-TA)שווי שוק של 10.54 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- אקונרג'י (ECNR-TA)שווי שוק של 4.54 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- סולאיר (SOLR-TA)שווי שוק של 2.05 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- רפק אנרג'י (RPCE-TA)שווי שוק של 2.04 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- זפירוס (ZPRS-TA)שווי שוק של 1.61 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- פריים אנרג'י (PRIM-TA)שווי שוק של 1.37 מיליארד ש״ח לפי מאיה
שאלות נפוצות על נופר אנרג'י, לפי מאיה
מה שווי השוק של נופר אנרג'י?
לפי מאיה, נכון ל-11.10.2026, שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של נופר אנרג'י הוא 5.28 מיליארד ש״ח. זה המקום ה-5 מתוך 15 חברות בתת-ענף אנרגיה מתחדשת שיש להן עמוד באתר.
כמה מהמניות של נופר אנרג'י מחזיקים בעלי השליטה?
לפי מאיה, נכון ל-30.6.2026, בעלי השליטה מחזיקים יחד ב-25.57% מהון המניות של נופר אנרג'י. הציבור מחזיק ב-33.41%.
האם נופר אנרג'י רווחית?
בשנת 2025 נופר אנרג'י רשמה רווח נקי מיוחס לבעלי המניות של 90.1 מיליון ש״ח. בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 נרשם הפסד נקי של 49.6 מיליון ש״ח. המקור: הנתונים הכספיים של החברה במאיה.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדפים הציבוריים של מאיה, מערכת הדיווחים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה. מונחים: שווי שוק, מדד, הון עצמי, מכפיל רווח.
נופר אנרג'י מופיע ברשימת ניירות הערך של הבורסה לניירות ערך בתל אביב בסימול NOFR. מספר נייר הערך הוא 1170877, וקוד ISIN הוא IL0011708778.
מועד בדיקת הרשימה: 2026-10-01 15:59 UTC. קישור לרשומת נייר הערך באתר הבורסה מופיע במקורות. הרשומה מאפשרת לבדוק את פרטי הנייר והמסחר; רשימת הסימולים לבדה אינה תיאור הפעילות העסקית או דוח כספי.
נתונים כספיים עיקריים מתוך הדוחות של נופר אנרג'י, כפי שהם מסוכמים במערכת מאיה של הבורסה לניירות ערך: הדוח האחרון (יוני 2026), התקופה המקבילה אשתקד (יוני 2025) והדוח השנתי (שנתי 2025). הסכומים באלפי ש״ח, במטבע הדיווח של החברה. נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני מאזן נכונים ליום הדוח. מועד איסוף הנתונים: 2026-10-07 15:30 UTC.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
החברה עוסקת בייזום, הקמה והפעלה של מערכות לייצור חשמל מאנרגיה סולארית. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
לפי סיווג הבורסה לניירות ערך בתל אביב, נופר אנרג'י משויכת לענף טכנולוגיה, אנרגיה מתחדשת. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 219,351 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 83,630 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | -59,991 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | -173,754 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2026 | 2,737,416 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2026 | 13,207,662 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | -1.29 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 162,377 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | -16,933 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | -92,471 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | -65,279 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2025 | 2,422,695 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2025 | 7,117,573 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | -2.33 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | לשנת 2025 | 311,299 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | לשנת 2025 | 217,026 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | לשנת 2025 | 51,581 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לשנת 2025 | -190,312 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום סוף שנת 2025 | 1,874,276 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום סוף שנת 2025 | 6,476,981 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | לשנת 2025 | 2.37 ש״ח | מאיה |