מניית סנו (SANO1-TA)
מניית סנו: הנתונים העיקריים
- סימול
- SANO1 (בורסת תל אביב)
- בורסה
- הבורסה לניירות ערך בתל אביב
- מטבע המסחר
- שקל (המחיר מצוטט באגורות)
- הכנסות, 2025
- 2.24 מיליארד ש"ח
- רווח נקי, 2025
- 284.9 מיליון ש"ח
איך קונים מניית סנו מישראל?
מניית סנו נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והמחיר מצוטט באגורות. קונים אותה דרך חשבון מסחר בבנק או אצל ברוקר שהוא חבר בורסה, לפי השם או לפי מספר נייר הערך 813014.
בישראל חל מס רווחי הון של 25% על הרווח הריאלי במכירה. הפרטים והחריגים במדריך מיסוי ההשקעות.
להמשך קריאה
באיזו בורסה נסחרת מניית סנו?
מניית סנו נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב תחת הסימול SANO1. מטבע המסחר: שקל (המחיר מצוטט באגורות).
סנו: נתונים מתוך הדוחות
לכל נתון תקופת דיווח ומטבע משלו. זו אינה השוואה בין תקופות, ואין להסיק יחסים בין סכומים מתאריכים שונים.
- סך ההכנסות
- 1,128,593 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח תפעולי
- 184,706 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- רווח נקי
- 158,375 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- 183,751 אלפי ש״חמתחילת 2026 עד יוני 2026מקור הנתון
- סך ההון העצמי
- 2,368,083 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
- סך המאזן
- 2,848,011 אלפי ש״חליום הדוח, יוני 2026מקור הנתון
סנו בבורסה בתל אביב
השם הרשמי של החברה במאיה הוא סנו-מפעלי ברונוס בע"מ. בבורסה לניירות ערך בתל אביב היא משויכת לסקטור ריאלי, ענף תעשיה, תת-ענף כימיה, גומי ופלסטיק.
שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של סנו, לפי מאיה נכון ל-11.10.2026, הוא 3.95 מיליארד ש״ח.
המניה כלולה ב-8 מדדים של הבורסה. המשקל הגבוה ביותר שלה הוא במדד צריכה (1.70% מהמדד), והנמוך ביותר במדד ת"א רימון (0.046%).
- צריכה1.70%
- ת"א צמיחה1.43%
- ת"א תעשייה0.32%
- ת"א All-Share0.19%
- ת"א-פמילי0.19%
- ת"א-2000.049%
- ת"א מעלה0.047%
- ת"א רימון0.046%
מבנה ההחזקות בסנו
לפי מאיה, נכון ל-30.9.2026, בעלי השליטה בסנו מחזיקים יחד ב-77.48% מהון המניות, והשאר (22.52%) מוחזק בידי בעלי עניין אחרים ובידי הציבור.
בחלוקה של מאיה לפי סוג המחזיק, נכון ל-11.10.2026: בעלי עניין 86.00%, גופים מוסדיים וקרנות גידור 6.73%, והציבור 7.27%.
סנו: נתונים כספיים מהדוח האחרון
בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 ההכנסות של סנו הסתכמו ב-1.13 מיליארד ש״ח, עלייה של 0.5% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (1.12 מיליארד ש״ח).
הרווח התפעולי באותה תקופה: 184.7 מיליון ש״ח, לעומת רווח תפעולי של 155.7 מיליון ש״ח אשתקד. השוליים התפעוליים: 16.4% מההכנסות (חישוב שלנו).
הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026: 157.4 מיליון ש״ח, לעומת רווח של 126.5 מיליון ש״ח בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הנקי הכולל, כולל החלק של בעלי זכויות שאינן מקנות שליטה בחברות הבנות, היה 158.4 מיליון ש״ח.
תזרים המזומנים מפעילות שוטפת בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 היה חיובי: 183.8 מיליון ש״ח.
בסוף יוני 2026 סך המאזן היה 2.85 מיליארד ש״ח וההון העצמי 2.37 מיליארד ש״ח, כלומר ההון העצמי הוא 83.1% מהמאזן (חישוב שלנו): רוב המאזן ממומן בהון עצמי.
שווי השוק לפי מאיה ב-11.10.2026, 3.95 מיליארד ש״ח, שווה לכ-1.68 פעמים ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות (2.35 מיליארד ש״ח) ולכ-14.0 פעמים הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות בשנת 2025 (282.2 מיליון ש״ח). זה חישוב שלנו שמשווה מחיר מעודכן לנתונים מהדוח האחרון, ולא נתון מהדוחות עצמם.
בשנת 2025 החברה שילמה דיבידנד בסך 64.6 מיליון ש״ח, לפי דוח תזרים המזומנים.
נתונים כספיים עיקריים של סנו לפי מאיה
| נתון | ינואר עד יוני 2026 | ינואר עד יוני 2025 | שנת 2025 |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 1,128,593 | 1,122,507 | 2,239,742 |
| רווח גולמי | 434,582 | 400,115 | 831,521 |
| רווח (הפסד) תפעולי | 184,706 | 155,712 | 339,346 |
| רווח (הפסד) לפני מס | 197,643 | 161,731 | 358,459 |
| רווח (הפסד) נקי | 158,375 | 127,521 | 284,930 |
| מזה: מיוחס לבעלי המניות של החברה | 157,354 | 126,497 | 282,201 |
| רווח (הפסד) בסיסי למניה | 14.00 | 11.25 | 25.10 |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | 183,751 | 78,760 | 270,320 |
| דיבידנד ששולם | — | — | 64,630 |
| סך המאזן | 2,848,011 | 2,614,133 | 2,700,337 |
| נכסים שוטפים | 1,534,047 | 1,435,197 | 1,421,502 |
| נכסים לא שוטפים | 1,313,964 | 1,178,936 | 1,278,835 |
| התחייבויות שוטפות | 427,586 | 404,530 | 404,728 |
| התחייבויות לא שוטפות | 52,342 | 51,908 | 59,690 |
| סך ההון העצמי | 2,368,083 | 2,157,695 | 2,235,919 |
| מזה: זכויות שאינן מקנות שליטה | 17,823 | 16,742 | 17,604 |
הסכומים באלפי ש״ח, למעט רווח למניה (בש״ח). נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני המאזן נכונים לסוף התקופה. התא ריק כשהנתון לא מופיע בסיכום של מאיה. כותרת כל עמודה מקשרת לנתונים הכספיים במאיה.
דיווחים אחרונים של סנו במאיה
8 הדיווחים האחרונים שהחברה פרסמה במערכת מאיה, מהחדש לישן. כל שורה מקשרת לדיווח המקורי.
- 8.10.2026מצבת החזקות של בעלי עניין ונושאי משרה
- 27.8.2026דוח רבעון 2/חצי שנתי לשנת 2026
- 27.8.2026מצבת התחייבות החברה ליום 30.6.26, לפי מועדי פרעון
- 19.7.2026תוצאות אסיפה כללית
- 11.6.2026זימון אסיפה כללית
- 28.5.2026דוח רבעון 1 לשנת 2026
- 28.5.2026מצבת התחייבות החברה ליום 31.3.26, לפי מועדי פרעון
- 26.4.2026שינוי בהחזקות של בעל עניין או נושא משרה
חברות נוספות בתת-ענף כימיה, גומי ופלסטיק בבורסה בתל אביב
חברות בתת-ענף כימיה, גומי ופלסטיק שיש להן עמוד באתר, לפי סיווג הבורסה. לפי שווי השוק, סנו במקום ה-3 מתוך 14 החברות האלה.
- כיל (ICL-TA)שווי שוק של 20.33 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- חברה לישראל (ILCO-TA)שווי שוק של 5.73 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- פלסאון תעשיות (PLSN-TA)שווי שוק של 1.32 מיליארד ש״ח לפי מאיה
- פלרם (PLRM-TA)שווי שוק של 997.9 מיליון ש״ח לפי מאיה
- פולירם (POLP-TA)שווי שוק של 830.5 מיליון ש״ח לפי מאיה
- כפרית (KAFR-TA)שווי שוק של 659.1 מיליון ש״ח לפי מאיה
- אולטרייד (ALL-TA)שווי שוק של 518.7 מיליון ש״ח לפי מאיה
- רימוני (RIMO-TA)שווי שוק של 285.1 מיליון ש״ח לפי מאיה
שאלות נפוצות על סנו, לפי מאיה
מה שווי השוק של סנו?
לפי מאיה, נכון ל-11.10.2026, שווי השוק של המניות הרשומות למסחר של סנו הוא 3.95 מיליארד ש״ח. זה המקום ה-3 מתוך 14 חברות בתת-ענף כימיה, גומי ופלסטיק שיש להן עמוד באתר.
כמה מהמניות של סנו מחזיקים בעלי השליטה?
לפי מאיה, נכון ל-30.9.2026, בעלי השליטה מחזיקים יחד ב-77.48% מהון המניות של סנו. הציבור מחזיק ב-7.27%.
האם סנו רווחית?
בשנת 2025 סנו רשמה רווח נקי מיוחס לבעלי המניות של 282.2 מיליון ש״ח. בתקופה שמתחילת 2026 עד סוף יוני 2026 נרשם רווח נקי של 157.4 מיליון ש״ח. המקור: הנתונים הכספיים של החברה במאיה.
כל הנתונים בפרק הזה לקוחים מהדפים הציבוריים של מאיה, מערכת הדיווחים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב. המשפטים מחושבים מהמספרים שבטבלאות. זה מידע לימודי ולא המלצת השקעה. מונחים: שווי שוק, מדד, הון עצמי, מכפיל רווח, דיבידנד.
סנו מופיע ברשימת ניירות הערך של הבורסה לניירות ערך בתל אביב בסימול SANO1. מספר נייר הערך הוא 813014, וקוד ISIN הוא IL0008130143.
מועד בדיקת הרשימה: 2026-10-01 15:59 UTC. קישור לרשומת נייר הערך באתר הבורסה מופיע במקורות. הרשומה מאפשרת לבדוק את פרטי הנייר והמסחר; רשימת הסימולים לבדה אינה תיאור הפעילות העסקית או דוח כספי.
נתונים כספיים עיקריים מתוך הדוחות של סנו, כפי שהם מסוכמים במערכת מאיה של הבורסה לניירות ערך: הדוח האחרון (יוני 2026), התקופה המקבילה אשתקד (יוני 2025) והדוח השנתי (שנתי 2025). הסכומים באלפי ש״ח, במטבע הדיווח של החברה. נתוני רווח והפסד ותזרים מצטברים מתחילת השנה; נתוני מאזן נכונים ליום הדוח. מועד איסוף הנתונים: 2026-10-07 15:30 UTC.
אין להסיק ממיפוי הסימול לבדו שהמסחר בנייר פעיל כיום. המיפוי אינו תחזית מחיר או המלצת השקעה.
החברה עוסקת בייצור ובשיווק מוצרי צריכה ביתיים בתחומי הניקוי, האחזקה, הנייר, הטואלטיקה וחיתולים חד-פעמיים. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
לפי סיווג הבורסה לניירות ערך בתל אביב, סנו משויכת לענף תעשיה, כימיה, גומי ופלסטיק. מועד בדיקת המסמך: 2026-10-01 00:00 UTC.
| נתון | תקופת הדיווח | סכום ומטבע | מקור |
|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 1,128,593 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 184,706 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 158,375 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 183,751 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2026 | 2,368,083 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2026 | 2,848,011 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2026 עד יוני 2026 | 14 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 1,122,507 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 155,712 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 127,521 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 78,760 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום הדוח, יוני 2025 | 2,157,695 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום הדוח, יוני 2025 | 2,614,133 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | מתחילת 2025 עד יוני 2025 | 11.25 ש״ח | מאיה |
| סך ההכנסות | לשנת 2025 | 2,239,742 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח תפעולי | לשנת 2025 | 339,346 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי | לשנת 2025 | 284,930 אלפי ש״ח | מאיה |
| תזרים מזומנים מפעילות שוטפת | לשנת 2025 | 270,320 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך ההון העצמי | ליום סוף שנת 2025 | 2,235,919 אלפי ש״ח | מאיה |
| סך המאזן | ליום סוף שנת 2025 | 2,700,337 אלפי ש״ח | מאיה |
| רווח נקי בסיסי למניה | לשנת 2025 | 25.1 ש״ח | מאיה |
| דיבידנד ששולם | לשנת 2025 | 64,630 אלפי ש״ח | מאיה |